Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 02-02-16, 16:13   #1
Ork Elite
Polna Bestia

Ork Elite awatar

Domyślnie Bug w Świątyni Śniącego - problem z kratami :)

Witajcie Forumowicze!
Jak zapewne, niektórzy z Was wiedzą, że jest taki paskudny bug w Świątyni Śniącego, który uniemożliwia nam przejście dalej. Chodzi mi o pierwsze DUŻE pomieszczenie, które znajduje się obok pierwszego Apokaliptycznego Strażnika, którego spotkamy w świątyni w tym pomieszczeniu jest dużo tych dziurek, z których wystają kolce i jak strzelimy w przycisk pomieszczenie się zamyka, wyskakują te kolce i otwiera się ściana w tymże pomieszczeniu i kraty do tejże komnaty otwierają się ponownie. I tu dochodzimy do sedna problemu. Otwiera się ściana jak powiedziałem i w takim wgłębieniu znajduje się kolejny przycisk, w który trzeba strzelić łukiem, bądź kuszą i otworzy się komnata obok. Ale właśnie występuje bug, który to choćbyśmy wystrzelili 100 strzał, komnata obok się nie otworzy . ALE MAMY NA TO SPOSÓB! . I nie jest on związany z kodami (jestem zatwardziały na kody i za wszelką cenę nie chciałem ich użyć i wpadł mi ten pomysł do głowy). No to tak wygląda to następująco:
Rzecz potrzebna:
1. Dwa zwoje przemiany w chrząszcza lub w cokolwiek. (Ale najlepiej w chrząszcza).
Przebieg "sprawy":
1.Podchodzimy do tych krat tego wrednego pomieszczenia obok, które nie chce się otworzyć.
2.Zamieniamy się w chrząszcza.
3.Staramy się cały czas wchodzić w te kraty przodem lub tyłem.
4.Klikamy "Enter".

I tym sposobem postać znajdzie się w upragnionej komnacie. Po kliknięciu odpowiedniej kombinacji przycisków które są w środku (bo one otwierają drzwi przez, które trzeba przejść dalej) powtarzamy kroki, aby wyjść z powrotem.

Powodzenia!
Góra Odpisz z cytowaniem