Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 19-09-16, 07:25   #3
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Cytat:
O to czas bez nadziei
O! To czas bez nadziei? Czy chodziło ci o wersję Oto czas...
Cytat:
kanałów podmiejskich
Kanały pod miastem?
Cytat:
złote zbroje
To mnie po prostu zabolało. Złoto nie jest materiałem na pancerz. Co najwyżej pozłacane zbroje...
Cytat:
była niemiłosiernie, blada,
Eee... Niemiłosiernie? Zdefiniuj o co ci chodziło? coś ten zwrot tutaj nie pasuje. Ktoś może być dla kogoś niemiłosierny, od miłosierdzia ten zwrot pochodzi.
Cytat:
No mów że
*Mówże
Cytat:
Przyjaciółką od mile spędzanych chwil
Jakoś mi ta delikatność nie pasuje do Gorna... Nie ten charakter, jeśli mam być szczery. Koleś nie owija w bawełnę, a wali prosto z mostu. Nie jest to błąd, ale w pewien sposób wyrywa z rytmu.
Cytat:
odparował Gorn.
No popatrzmy. Mi to wyglądało na dopytanie, a nie odparowanie słownego ciosu ^^.
Cytat:
zarzucił w zdumieniu brwiami
Za każdym razem gdy to czytam, widzę Gorna zarzucającego brwiami, niczym włosami .
Cytat:
w za luźnych
w zbyt luźnych...
Cytat:
Niebieska góra ozdabiana szarym futrem
A ja się zastanawiałem skąd tam masyw górski... W sumie ten opis jest AŻ zbyt dziecinny, by go przetrawić (a chcesz książkę napisać) Nazywaj części ubrania po imieniu: koszula, dublet?
Cytat:
Bardzo nie ładnie
Nie z przymiotnikami pisze się łącznie.
To tylko te błędy, które zauważyłem. Dodatkowo pełne nieodpowiednio powstawianej, bądź nieobecnej interpunkcji, co utrudnia czytanie.
Sama fabuła nie powala, przynajmniej w tym kawałku. Opisy są średnie, co niezbyt wciąga, dodatkowo jakoś przez całość nie zaciekawiłem się ani razu. Czegoś brakuje... Może fabuły? Nawet w prologu musi być jakieś ukierunkowanie, a tutaj bohaterka lata od miejsca, do miejsca, chaotycznie .

Ostatnio edytowane przez Ancoron : 19-09-16 o 07:27.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem