Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 12-07-16, 12:05   #183
Xio
Krwiopijca

Domyślnie

Cytat:
Co z ciebie za materialista... Nigdy nie poszukiwałeś duszy gry? Duszy na którą składają się wszystkie elementy... Jeśli nie to przykro mi, ale nie widzę sensu w graniu dla samego zdobywania sprzętu.
Akurat z pośród wielu negatywnych cech jakie posiadam materializm do nich nie należy. Nie ma w grze jednego celu i tylko jednego. Jak spacer nie jest sam celem w sobie tak zdobywanie lootu nie jest celem samym w sobie w grze singleplayer. Zdobywając loot musisz iść na "spacer" sam spacer generuje emocje związane z grafiką, wykonaniem terenu i słuchaniem soundtracku. Potem jest walka, satysfakcja jeżeli trudna a jeżeli łatwa to satysfakcja z własnej postaci. Potem czytanie dzienników w danej lokacji i poznanie postaci jeżeli występują. I na samym końcu jest symboliczna skrzynia z LOOTem.

Cytat:
a po prostu staram się poznawać cały świat. Przez co się denerwuję brakie, czegokolwiek w górach
Właśnie, ciężko poznać świat jeżeli jest on pusty. Jeżeli na końcu kopalni nie znajdujesz nic poza kuferkiem numer x to samo w sobie niszczy klimat. Przedmioty potrzebne są do budowania klimatu, w gothicu1 była sama byle czego co budowało klimat. Koło zamkniętej kopalni kilka kilofów np.

Cytat:
Wyzwanie samo w sobie. Stawianie sobie coraz trudniejszych zadań.
Tylko na czym polega wyzwanie w G3. Tego trolla to albo zabijesz bo masz dużo siły i ciężko maczugę albo będziesz się męczył. W g2 zabić trolla wręcz to było wyzwanie. Trzeba było biegać machać na boki i się skupiać bo inaczej dostaniesz z łapy i polecisz w przepaść. Albo magiem przywołanie hordy gobilnów które obgryzają tego trolla jak szczury zgniłe mięso. Albo zmiejsznie, albo zaciąganie go jakiejś postaci.

Cytat:
Tu chodzi o polowanie samo w sobie.
Nie wiem ja w Skyrmie lubiłem polować i to mnie cieszyło samo w sobie. Potem jednak miałem trofea na sprzedaż kolejna uciecha i miałem materiał na broń kolejna uciecha.

Cytat:
Satysfakcje iż spotkało się te bestie...
Aby była satysfakcja ze spotkania bestii trzeba jej najpierw szukać. A się szuka bo jest potrzeba ubicia danej bestii.
RPG
Xio jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem