Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 18-01-18, 11:49   #184
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

- W sumie nie spodziewałem się, że tak tanio się sprzedacie. Cóż, ludzka chciwość nie zna granic. Bywajcie. Znikajcie stąd - Łejn i jego ludzie się zabierają do usuwania zwłok.
Widać młodzika będącego kapitanem okrętu, który wynosi zwłoki przywódcy kultu, jest też oprawca Kaia ze statku. Każdy żwawo wykonuje pracę.
Nikt nic nie mówi, nie wyjaśnia, nie wspomina o co chodzi, bo nikt nie prosił o odpowiedzi. Zaczyna się robić późno.

Koniec wyprawy.

No cóż, ja daję małe wynagrodzenia jedynie wtedy, gdy gracz całkowicie zawali sesję. W związku z tym zarówno Mika, jak i GPP4 zgarniają po 10 KH. W końcu sporo to absorbowało i trochę czasu trwało. Wiedzą czemu skróciłem akcję - jakbym szedł normalną fabułą nad którą sporo się nakombinowałem (podwójna gra z potrójnym blefem) to sesja trwałaby jeszcze z półtora miesiąc :x. Enjoy. Nie napiętnujcie mnie za bardzo, gdy już ustalicie co i jak i wstawicie wspólny post do odpowiedniego tematu .
O konieczności wizyty w ambulatorium swoim workom trenin... graczom przypominać chyba nie muszę?
Zyski i straty:
Falric - [zysk: Sztylet, 25 sztuk złota, moneta z dziurką, królicza łapka, 450 sztuk złota
Straty: 2x pochodnia, ekstrakt leczniczy 1x bełt]
Mika - [Zyski: bełt, 300 sztuk złota
Straty: esencja lecznicza, ekstrakt leczniczy, 3x mięso]

Uzupełniono w kartach - Grzegorz Patryk Pawlak IV

Ostatnio edytowane przez GPP4 : 18-01-18 o 16:03.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem