Wątek: Najmniejszy lvl
Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 31-03-13, 16:03   #21
Lester101
Czarny Goblin

Lester101 awatar

Domyślnie

@KlimekPL, what...?! To jest Gothic 2 bez dodatku, tutaj nawet Gniew Innosa wymaga 40 siły więc spokojnie go uniosę.
W alchemię nie mam po co pakować... alchemia pozwala robić mikstury, do mikstur potrzeba składników których nie mam. Takie rzeczy chociażby jak ognisty korzeń, smoczy korzeń i goblinie jagody są zwykle pilnowane a ja nie mam zamiaru nikogo ciachać (do pewnego momentu, konkretnie dwór Irdorath).
Otwieranie skrzyń to bezsens, jeszcze nie natrafiłem na jakąkolwiek skrzynię i pewnie nie natrafię bo idę tylko głównym wątkiem. Może to i moja głupota, ale mi się po prostu nie przyda.

A co do użycia miecza... na pewno będą sytuacje kiedy będę potrzebować po coś sięgnąć. Wolę mieć zabezpieczenie na przyszłość.

@Isamir, dzięki. Naprawdę pomogłeś i dzięki Tobie już mam połowę potrzebnej kwoty. :-)

I przy okazji. Aktualnie idę naprawić Oko i mam 4 poziom. A to wszystko przez poszukiwacza przy kręgu który zagadał do mnie przez co dostałem +500 doświadczenia. To raczej niemożliwe ale... jest jakiś sposób na uniknięcie go?
Góra Odpisz z cytowaniem