Wątek: Gwiezdne wojny
Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 02-08-06, 12:46   #32
Jorgen
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez MSN do Jorgen
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Lord of The Siths@24-07-2006, 14:09
Lepszy..?Co w nim lepszego widzisz? Wiecej ciosow mieczem i wiecej mozliwosci bycia noobem? Bylem na serwerach, albo mnie wykopywali w duelu bo malo miejsca albo caly czas lamersko grali.
364266

Słuchaj Sith, jestem z Jedi Academy od samego początku(nadal gram), jak trafiasz na server pełem idiotów co tylko chcą sobie Kill Trackera napakowac to masz pecha. Trzeba umiec się bronic przed lamerami i grip-kickerami. A ,że cię wykopywali z servera to naprawde dziwne, na bandę debili chyba trafiałeś :P Osobiście grywam na zagranicznych serverach, bo Polacy nie są dla mnie wyzwaniem(poważnie, nie spotkałem nigdy dobrego na miecz/moc Polaka :P)

A co do Filmu i Sagi Gwiezdne Wojny to moja pasja. Oglądałem wszystkie części przynajmniej po 10 razy. Uwielbiam to... zarówno za efekty jak i fabułę... nie ma sensu się kłócic, która częsc sagi jest lepsza(stara czy nowa) każdy lubi co innego. Osobiście doceniam wszystkie filmy, niektóre gorsze, niektóre lepsze, ale wszystkie wnosiły coś ciekawego do filmu. Żałuję , że Padme wyszła za Anakina, który dla mnie był postacią ciekawą, ale aktor, który go grał był kiepski i nienaturalny...pozayum przez Anakina zginął Windu,Ki Adi Mundi, Plo Koon i nie zapominajmy o Ayali Securze(czy jak to sie pisze). Najlepsza częśc Imperium Kontratakuje. Najlepsza Scena Walka Dooku z Anakinem i Obim w Zemście Sithów.

Wracając do gier to doceniam Jedi Academy, Jedi Outcast(chociaż Kyle'a nie lubie :P) i oba KotOR'y.

RPG
Jorgen jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem