Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 30-08-17, 00:18   #476
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

- Jeśli komuś o tym powiesz, to zabiję cię. Źródło ma pozostać ukryte jak najdłużej. - Patrzy na ciebie, klasycznie beznamiętnie, dobijając targu, przynajmniej coś zarobisz, nie jest tragicznie.
Wkrótce docieracie na statek i masz okazję zaznać długo wyczekiwanego odpoczynku, gdy płyniecie ponownie w kierunku Archolos. Trzeba przyznać, iż była to nieco dziwna przygoda, a miała być jedynie odskocznią, odpoczynkiem od twojej zemsty. Zaiste, niezbadane są koleje losu. Wszystko może się zdarzyć.

Koniec wyprawy!

No cóż, GPP4 coś tam kombinował i dedukował, ogółem bawił się swoją postacią. W dodatku spotkał się z konsekwencjami czynów na sesji i pewnikiem przyjdzie mu tłumaczyć archoliańskie straży ze swoich mordów. Niemniej podążał za fabułą, grając mniej więcej tak jak się spodziewałem, choć w kilku przypadkach mnie zaskoczył i zmusił do zmiany scenariusza. Grrr... Muchy przez to nie wykorzystałem, ale niektóre smaczki były fajne. Ogółem nota po sesji pozytywna, toteż 5 Kryształów Honoru dla tego pana za ciekawą przygodę pełną zwrotów akcji i niespodziewanych niespodzianek oraz maseł maślanych.
W związku z otrzymanymi obrażeniami i brakiem palca musi udać się do ambulatorium.

[Zysk: 6x sztylet, długi miecz, piracki kordelas, butla rumu, 315 sztuk złota
Straty: esencja lecznicza, 3x ekstrakt leczniczy, 3x sznur]

Uzupełniono w karcie - Smutas

Ostatnio edytowane przez Smutas : 30-08-17 o 00:36.
RPG
Ancoron jest offline