Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 16-07-09, 11:51   #1
Iluzjonista
Chrząszcz

Iluzjonista awatar

Domyślnie Czy Śniący Powróci?

Ten wątek znalazłem na jednym z forum internetowych.

Cytat:
Znalazłem ten artykuł, na jakiejś stronce, mnie się spodobało z tą wersją "dlaczego Bezimienny stał się tyranem?"

"Śniący został... wygnany". Z tego zdania możemy wywnioskować, że Śniący wciąż gdzieś tam żyje. Wystarczy znowu go przywołać, by ten wrócił do świata Gothic'a. Do tej pory mieliśmy z nim styczność jedynie w pierwszej części. Nie zagościł w każdej następnej części. Pojawiła się szansa, jest promień nadziei na jego wielki powrót.
Na wakacjach roku 2008 Spellbound wraz z JoWood i World of Gothic ogłosiło konkurs na Amulet Śniącego. Wygrana praca ma znaleźć się w grze. Już po wszystkim. Mamy najlepszy amulet.

Jednak wciąż mamy brak odpowiedzi na pytanie. Po co on ? Bo wątpię, żeby było to robione tylko i wyłącznie dla zabawy. W tym musi kryć jakaś tajemnica, może nawet główna fabuła. Jakby tego było mało w Arcania a Gothic Tale mają wystąpić jakaś tajemnicza i zła moc. Jej siła przewyższa nawet Innosa i Beliara. Czyżby mowa o Śniącym ? Wszystko jest takie zakryte i utajnione. Mamy informacje o jakiejś tajemniczej sile i amulecie śniącego. Po zebraniu tego w jedno, możemy dojść do wniosku że coś w tym jest. A nim może być powrót Śniącego. Choć jest jeszcze inna opcja. Nasz stary Bezimienny, który to zostanie opętany przez te złe moce. Znajduje amulet, nic o nim nie wie, jednak ciekawość wygrała i włożył go. Nagle jego głowę opętała pustka i w ciągu następnych kilku minut jego myśli kierują się do złego. Ogarnęła go zła moc Śniącego, która drzemała w artefakcie. Teraz Rhobar III jest posłuszny jedynie swojemu nowemu panu, a jego dusze odeszła w otchłań...

Czy główną fabułą będzie zniszczenie amuletu i uratowanie naszego starego znajomego ?

A to screen tego amuletu : http://worldofgothic.de/screenshots/detail.php?id=1483
Co o tym sądzicie?

Śmiać się można. Płakać się musi.
K. Bunch

RPG
Iluzjonista jest offline