Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 02-06-10, 18:19   #9
Kyle
Golem

Domyślnie

Na pewno już to gdzieś wklejałem, jak nie pochodzi to pierwotnie z tego tematu, ale masz jeszcze raz.

Solidne metalowe skrzynie

W tych skrzyniach można znaleźć najpotężniejsze zwoje, rzadkie mikstury przemiany oraz sztabki czystej rudy. Ich zawartość jest losowana przy otwieraniu. Wczytując grę można trafić na co innego.

Myrtana:

1.Cape Dun – w jaskini ze smokami (są tam 4 typy skrzyń, które są nie podpisane).

2. Cape Dun – w skrzyni Alchemika (nie jestem na 100% pewny co do tej skrzyni, przepraszam).

3. Okara – na wschód od obozu Rebeliantów, jest tam zbocze z pięcioma Trollami pilnującymi skrzynię; to miejsce jest też alternatywnym wejściem do Wielkiej Jaskini za Złodziejami Zboża na północ od młynu Montery.

4. Vengard – piąty dom Orkowych Dowódców (ściślej: chata 5-ego Orkowego dowódcy ).

5. Vengard – poza barierą, na szczycie wzgórza, gdzie jest 3 namiot Oblężeniowy Orków.

6. Silden – skrzynia Umbrak’a.

7. Silden (dzicz, las) – zaraz po wodospadzie, strzeżona przez trzech krokodyli.

8. Trelis – za Vakiem.

9. Dzicz; Las; Puszcza (Gotha) – na górze, wysoko ponad Gothą, strzeżona przez Czarnego Trolla; to miejsce jest także osiągalne gdy przechodzimy przez przełęcz od Nordmaru albo przez perć, która prowadzi do Nordmaru od Faring. ( na 1.70 przejście z Nordmaru niedostępne.

Razem: 9

Varant:

1.Ben Sala - za Daro, miejsce gdzie przebywa Julio.

2. Bakaresh – w Skarbcu. Główne piętro. Tam gdzie jest większość skarbu.

3. Bakaresh – Skarbiec, wyższe piętro.

4. Bakaresh (dzicz; las) – południowa część trzech wysepek.

5. Mora Sul – miejsce gdzie przebywa Gonzales. Skrzynia na prawo.

Razem: 5

Nie ma żadnych skrzyń w Nordmarze.

Dokładniejsze opisy i mapki masz w mapie interaktywnej pod hasłem "skrzynie specjalne".

Jakaś jeszcze ci zapewne została, więc miłego wczytywania. Kiedyś liczyłem i szansa na rudę wynosiła około 7%...

Ostatnio edytowane przez Kyle : 02-06-10 o 18:23.
RPG
Kyle jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem