Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 18-09-06, 15:17   #12
Diego19
Chrząszcz

Domyślnie

Ostatnio zauwazylem ze naprawde spory przyrost wydajnosci daje zwiekszenie taktowania szyny pcie. Jesli macie taka mozliwosc w biosie warto troche podkrecic. Jesli natomiast nie macie w biosie takiej opcji a macie plyte glowna nforce...na pewno 4 a co do wczesniejszych nie jestem pewien nalezy sciagnac program nTune. Ja osobiscie zwiekszylem z nominalnych 2500 na 2750...nalezy (jak z kazdym o/c) z tym uwazac i kontrolowac temp karty po podkreceniu. Taka modyfikacja dala mi przykladowo w doom3 Timedemo demo1:

przed modyfiakcja:
1024x768 AA 2x, AF 4x, High Detail

-68fps

po modyfikacji:

-74fps i bylo mniej widocznych sciec.

Co ciekawe po jednarazowym zwiekszeniu taktowania pcie za pomoca nTune ustawienia nie kasuja sie wraz z formatem systemu.

PRogram nTune ma jeszcze inna ciekawa opcje. Automatyczny tuning systemu. Mozna np. zapuscic na 24 godziny ten program. Bedzie testowal i wyszukiwal najlepsza stabilna konfiguracje kompa. Zmieni ustawienia taktowan procka i innych urzadzen. Warto wyprobowac. Pozdrawiam

BTW...Prosze szanownego Pana moderatora Whispera o dokladniejsze wczytywanie sie w posty. To juz zakrawa na cenzure. Jesli Szanowny Pan nie zauwazyl w swoim poprzednim temacie ZACHECALEM DO KUPNA ORGINALNEGO GOTHIC3! Wykasowanie tematu mialoby oznacza brak TEMATU PIRACKICH KOPI?? naiwnosc. Napisalem ze ku mej hanbie zakupie najpierw zdobete pirata a pozniej orginalna wersje. Jeszcze raz prosze Pana Szanownego Moderatora o uwazne czytanie a nie kasowanie automatycznie kazdego postu w ktorym pojawi sie słowo "pirat, werjsa nieorginalna". Specjalnie umieszczam ta adnotacje na public bo tak nie moze byc.

Wczytałem się dokładnie i mimo, ze zachęcałeś do kupna oryginalnej wersji to na swój sposób usprawiedliwiałeś piractwo. Zresztą podobnych tematów było mnóstwo więc tak czy siak temat wylądowałby na śmietniku.(Whisper)
RPG
Diego19 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem