Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 23-07-16, 08:12   #1
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie GPP4 - konwojowanie dziewicy

Cytat:
Konwojowanie dziewicy

Na tablicy wisi zapisany eleganckim pismem arkusz pergaminu.

„Szukam chętnego śmiałka do wypełnienia odpowiedzialnej misji. Zlecenie to jest wyłącznie dla honorowych wojowników, którzy nie amia raz danego słowa.
Misja polega na odeskortowaniu mojej córki z Piscoris do Fortu Mazgath. Moja jedyna córka jest piękną dziewicą, która obiecałem wydać za syna mojego wspólnika w interesach. Niestety sam nie dysponuję czasem aby przewieźć narzeczoną do domu jej oblubieńca.
Kłopot w tym, że moja rozkapryszona córka oświadczyła, że nie ma zamiaru wyjść za mąż za człowieka, którego nigdy na oczy nie widziała i oświadczyła, że aby tylko zrobić mi na złość szybciej straci swoje dziewictwo z pierwszym lepszym. Tak więc eskortowanie jej polegałoby również na upilnowaniu jej czystości. Inaczej cała moja przyszłość i finansowy dobrobyt stanie pod znakiem zapytania.
Mojej córce towarzyszyć będzie jej stara niania, osoba mi wierna i oddana. Do tego daję do dyspozycji wóz z woźnicą, starym sługą mojej rodziny. Zapewniam tez wyżywienie i potrzebna środki finansowe na czas podróży. Nagroda za wypełniona misje zostanie wypłacona po dowiezieniu mojej córki w nienaruszonym stanie do miejsca przeznaczenia.”
Wskazano ci dom na rynku w Archolos gdzie mieszka zleceniodawca zadania. Możesz teraz tam się udać.

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline