Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 14-10-16, 17:18   #18
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

- Cha, cha, cha… - zarechotał berserker. – Wy też w tej sprawie? Tu chyba ze dwudziestu chętnych się do tego zadania już zdążyło zgłosić. Ja tam nie za bardzo wierzę w tego złodzieja, bo właściciel karczmy co kilka miesięcy to ogłasza i zawsze jest tak samo jak dzisiaj. Kilka lat temu zrobiłem mu numer. Złapałem jednego pijaka, zaniosłem do piwnicy i wsadziłem do beczki z winem. A potem wezwałem straż miejską niby że złapałem złodzieja i zażądałem nagrody. Karczmarza o mało szlag nie trafił, ale musiał zrobić dobrą minę do złej gry i zapłacił, chociaż od tamtej pory sympatią do mnie nie pała. Zresztą zaraz zobaczycie co on ogłosi. – Smutas wskazał ręką na podchodzącego do kontuaru grubasa.
Opasły karczmarz wspina się na kontuar i głośno woła:
- Kochani moi! Tylu was się zgłosiło do wykonania zadania że nie jestem w stanie każdego ugościc i zakwaterować. Zrobimy tak, wy płacicie za trunki i noclegi, a temu co złapie złodzieja ja podniosę nagrodę do 200 flaszek spirytusu! Co wy na to? –
Odpowiada mu ryk entuzjazmu zgromadzonych.
- Widzicie spryciarza? I tak na naiwniakach zarobi tyle, że nawet 500 flaszek spirytusu mu by się opłacało dać. Ten pomysł ze złodziejem to mu nieźle kabzę nabija. – zarechotał Smutas. – Ale jak chcecie w tym brać udział to sami z nim pogadajcie. Może i ktoś go okrada, ale mnie to nic nie obchodzi. A jak chcecie szybciej się do niego dostać, to z [b]nią pogadajcie. A na to uważajcie! - Pierwsza to posługująca tu dziewczyna, druga za to tańczy przed barem ku zadowoleniu zgromadzonych.

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)

Ostatnio edytowane przez Smutas : 14-10-16 o 17:59.
RPG
Smutas jest offline