Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 28-05-04, 22:27   #4
holek
Jaszczur

Domyślnie

Ardhadzie napisałem to jeszcze dzisaj i nazwe to cz.4

Nazajutrz rano było chłodno na dodatek, Dummer nie czuł się zbyt dobrze, ponieważ spędził noc na twardym oraz zimnym kamieniu, usiadł, więc i pomyślał chwilę o tym, że nie będzie miał śniadania ani nawet nie wróci do domu, jeżeli szybko nie znajdzie innych członków wyprawy, gdy o tym pomyślał zerwał się na równe nogi i zaczął biec mniej więcej tą samą drogą, którą to dobiegł w nocy, po drodze przypomniał sobie również, że rzucił runą od magów w jednego z wargów był z tego powodu niezadowolony i zły, ponieważ miał wielkie plany na przyszłość związane z tą runą chciał okradać wszystkich nawet pojedynczych wojowników bez konieczności walki, ale teraz musiał o tym zapomnieć. Holek powoli tracił nadzieję na odnalezienie innych, gdy biegł mijał jedynie głazy i zrujnowane drzewa nie widział żadnego śladu życia nawet, wargów, których jeszcze tej nocy było aż za dużo. Mroczny Elf miał już dosyć biegania zatrzymał się, więc na chwilę, aby odpocząć miał już dosyć chodzenie, biegania, skakania i całej tej przygody powiedział sobie, że jest wolnym Elfem i nie musi spełniać zachcianek jakichś magów wody, bo przecież na amulecie nie było napisane, że nie można go kraść czy że jest własnością magów, wtedy to nastąpiło a mam na myśli bunt w głowie Dummera:
-Dosyć tego, po co ja ich szukam? Przecież ja nic nie muszę! Spokojnie dojdę do brzegu i tak coś wymyślę żeby dopłynąć do domu, jak będzie trzeba to odpłynę na kawałku deski! Nic nie muszę nic oni wszyscy myślą, że mogą mną rządzić, ale tak im się tylko wydaję nawet ten HAVOC mi nic teraz nie zrobi jak już teraz od nich ucieknę to mnie nigdy nie znajdą! Hahahahaha, – Gdy Holek zaczął się beztrosko śmiać ktoś powiedział pytająco:
-Taki jesteś bojowy?
-AAA, co? Kto to powiedział? – Zamiast odpowiedzi Mroczny Elf usłyszał:
-Znalazłem tego Holka! – Krzyknął Kaim:
-Yyyy jak to znalazłeś Holka przecież ja nie zaginąłem!
-Tak tak wiemy a teraz uspokój się i choć z nami – Odpowiedział Symeth:
-Nie, a niby, czemu miałbym z wami iść? – Na to ze spokojem odrzekł Symeth:
-Bo jak HAVOC się obudzi i dowie się, że chciałeś uciec to najpierw zabije mnie a chwile potem odnajdzie cię i zrobi to samo. 
-Aha, a to dobra mogę z wami iść szkoda by było ominąć spotkanie z opętanym Ardhadem który każdego wieczoru masowo morduje, przecież ja tylko czekam aż go spotkamy uważam go za kogoś ciekawego za kogoś twórczego i niezwykle delikatnego, no chodźmy już chłopaki, co się tak na mnie patrzycie? – I tak wszyscy ruszyli w stronę HAVOCA, który najprawdopodobniej jeszcze spał. Kaim wraz z Symethem okazali się dobrymi kolegami, ale Holek nie zdawał sobie sprawy, co by się stało gdyby oni obudzili HAVOCA. Na miescu trzej przyjaciele zamiast śpiącego maga wody zastali nieśpiącego HAVOCA a była to duża różnica, ponieważ śpiący mag nie stanowi zagrożenia dla otoczenia lub dla siebie natomiast nieśpiący HAVOC jest czymś niezwykle niebezpiecznym i agresywnym. Tak więc wszyscy stali nieruchomo i niepewnie z wyjątkiem HAVOCA oczywiście on spokojnie siedział i smażył na patelni kawałek mięsa nawet nie popatrzył na innych.
-Dzień dobry HAVOCU – Zaczął niepewnie Symeth:
-A dobry tylko zależy, dla kogo wiecie? – Odrzekł spokojnie HAVOC:
-Jak to HAVOCU, o czym ty mówisz, co miałeś na myśli mówiąc zależy, dla kogo? – Wtrącił się Holek:
-A gdzie byliście? – Odrzekł mag:
-Byli ze mną na tym, no polowaniu. – Odpowiedział Kaim:
-Więc, co upolowaliście? – Zapytał HAVOC:
-Nic, hehe. – Znów wtrącił się Holek tym razem ze śmiechem:
-Chcecie wiedzieć, co ja o tym wszystkim myślę? – Zapytał rozdrażniony, HAVOC:
-No tylko szybko, bo nie mamy czasu na pogaduszki – Po raz kolejny popisał się Holek, lecz niestety zaraz po tym został wynagrodzony piorunem, Skorzystał jedynie Symeth, który był przekonany o swoim tragicznym losie natomiast Dummerowi nie stało się nic groźnego poleżał przez jakieś pół godziny i kulawo wstał.

Ciąg Dalszy jakoś sie wykombinuje.nie czytałem tekstu od nowa więc jakby były jakieś błędy piszcie to je poprawie 8)