Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 11-06-17, 09:36   #93
GregTenKapitan
Chrząszcz

Smile List w butelce Kaptana Grega :)

Cytat:
Napisał Fono Zobacz post
To znaczy ty miałeś 18 lvl na końcu 1 rozdziału? Jak tego dokonałeś? Ja jako smoczy zębacz sporo khorinis wybiłem, więc wątpię, czy da się mieć 18 lvl.
Ej jakbyś nie wiedział nie gra się, a raczej nie powinno się grać zębaczem. To jest dobry sposób na punkty nauki [PN], ale potem masz mało punktów życia [PŻ]. Rób po prostu misje. Polecam na samym początku gry zrobić wojownika w broni jednoręcznej, gdyż to Ci pozwoli na zadawanie dobrych obrażeń i częstych krytycznych. Jeżeli masz wersję Noc Kruka to możesz iść do Jarkendaru. Żeby ego dokonać idziesz na początku gry do Cavalorna ten co walczy z goblinami pod wieżą Xardasa, i pomagasz mu z bandytami. Z bandyty wyjmujesz list, dajesz ten list Vatrasowi (w Khorinis mag wody) robisz zadanie od niego i dołączasz do jakiejś gildii. ) On tam cię przyjmie i w Jarkendarze zrobisz 18/22 lvl i zdobędziesz Szpon Beliara , którym bez problemów zabijesz orków. Szpon wystarczy Ci do 5 rozdziału bo możesz go ulepszać modląc się do Beliara. Idź raczej na strażnika a potem na Paladyna. Robisz misje jako Paladyn i masz potem runę do teleportacji do Bibliotek klasztornych. Przyda Ci się to, a po drugie bardziej Cię szanują . Ps. jak już będziesz w Górniczej dolinie nie zapomnij iść do Engora, który da Ci Ciężki pancerz straży Obrona przed pociskami/bronią = 70 Magia = 10 ogień = 10.

Dzięki za uwagę. Jak są błędy to pisz bo nie po to ja tyle się napisałem, żeby teraz jeszcze to czytać. XD
RPG
GregTenKapitan jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem