Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 16-01-11, 19:22   #7
Elrath
Spectre

Elrath awatar

Domyślnie

Co do wyżej wymienionego: Azar Javed - nie sprawił mi poziomu ani razu jak grałem(przeszedłem Wiedźmina 3 razy na średnim dwa razy i trudnym). Klimatyczna była to fakt, szczególnie podobała mi się muzyka z tej walki.

Dahaka - PoP: WW - mega ciężki boss dla mnie, udało mi się go zabić tylko dlatego, że nie dawałem mu wspiąć się, kiedy wisiał na krawędzi, używałem spowolnienia czasu i tak go zabiłem.

2 mini bossy w PoP The Two Thrones: to jest jakoś po jeździe na rydwanach. Rozkminiałem chyba 15 min jak mam ich pokonać i musiałem przeczytać o tym na necie, bo sam bym raczej na to nie wpadł. Chodzi mi o dwóch ziomków: jeden ma topór drugi miecz i walczymy na takiej jakby arenie.

Ostatni boss w Wolvenstein (ten wielkolud od Czaszki) - postać, która nie dość, że jest w super hiper zbroi to jeszcze ma moce Woalu jakimi też dysponujemy. ;p

Diablo - jak sobie przypomnę pierwszą walkę grając barbarzyńcą to było coś niesamowitego, jak Tokmok wspomniał ten tekst: "Przybyłeś tak długą drogę tylko po to by umrzeć."
Z wszystkich bossów z gry Diablo sprawił najwięcej problemów, Baal był banalnie prosty na późniejszym etapie gry, a na Mefisto trzeba było mieć sposób i tyle, o Durielu i Andariel już nie wspomnę. :> Diablo pokonałem dopiero po tym jak "podrasowałem" postać :> czyli kolega dał mi lepszą zbroję i bronie, jak graliśmy w kafejce.

Może coś mi się przypomni później. :>

|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|
RPG
Elrath jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem