Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 15-01-11, 22:18   #1
Kaseven
Zębacz

Kaseven awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Kaseven
Domyślnie Najciekawsze walki z bossami

Walkę z którymi bossami uważacie za najbardziej pomysłową, klimatyczną lub wymagającą? Ubicie kogo sprawiło Wam najwięcej frajdy i dało nielichą satysfakcję?

Z mojej strony:

Demi-Lisz Kangaxx (Baldur's Gate II) - nim rozgryzłam taktykę na niego, kilkanaście razy pozamiatał moją drużynę w tempie iście przerażającym. Irenicus był przy nim zabawnie prosty i nudny.

C'Thun (World of Warcraft) - co prawda nie grałam w czasach Vanilla WoWa, ale starcie z nim wygląda diablo klimatycznie, o ile raid w ogóle zdoła do niego podbiec

Azar Javed (Wiedźmin) - o ile większość bossów w Wieśku padała bez większych problemów, Azar zaklinował mnie na kilka ładnych godzin, a potem zmusił do powrotu na początek rozdziału, poszukania Zbroi Kruka oraz innego rozdania talentów. Ta jego szarża z płonącymi młotami... przynajmniej zrozumiałam, dlaczego taki z niego paker jak na maga.

Illidan (Warcraft III: The Frozen Throne) - ostateczną walkę o obeliski wspominam boleśnie na poziomie trudnym, terror z trzech stron. Ledwo ruszyłam na jedną bazę przeciwnika, natychmiast dwóch innych najeżdżało moją. Ale warto było dla pięknego outro z Arthasem u stóp Tronu Mrozu.

100% MROK (koncentrat made in China)
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa

Ostatnio edytowane przez Kaseven : 15-01-11 o 22:21.
RPG
Kaseven jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem