Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 15-05-07, 00:37   #28
Ardeth
Krwiopijca

Ardeth awatar

Domyślnie

Cytat:
Załóżmy, że będziesz biegał:
a) a szkieleciki za tobą
b) lodowa fala
c) ja też mogę biegać
Zamrażasz mnie i szkielety jak by nie było. Jeśli nie zamrozisz mnie przed przyzwaniem będziesz miał trudniej bo szkielety zostaną moją żywą tarczą. Masowe Zniszczenie to samo.

MS sprawdzałem przy Smoczku ostatnim (w sumie i tak z niego zrezygnowałem), trochę to trwało, ja złapałem ze 4 kulki ognia w ten czas. A czar jeśli stało się dalej od Smoka zadawał mu mniejsze obrażenia. Albo i wcale.

Ale czarowanie 50 szkieletów to kupa czasu (też na mikstury), wyczarujesz ze 10 ja będę przy tobie i leje (wiem, wiem Lodowe Bryły itp. ale mam na to swój sposób).

Z runami wiąże się przełączanie na inne czary (trza wyłączyć i włączyć, to trwa i jak ktoś Cię bije staje się dziwnie trudne).

W sumie to nie chce mi się teraz z Tobą kłócić. I tak każdy ma swoje zdanie, a mag posiada czary obszarowe (które moim skromnym zdaniem powinny zadawać mniejsze obrażenia bo są na większą skalę).

A ja skończyłem Noc Kruka w środę w nocy bodajże. Czarny Magus ginął równie szybko jak Poszukiwacz (znaczy trzy szlagi), wyjechał tam z czymś, nie fair że obrazu po rozmowie miałem pół życia mniej, ale i tak zginął nic więcej mi nie robiąc.

Pozdrowienia i spotkamy się jutro. Jeszcze nie skończyłem muszę wymyślić dobry fortel. Jak będzie Gothic II online to się do mnie zgłoś ze swoim magiem.
Góra Odpisz z cytowaniem