Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 30-05-04, 12:05   #1
Miszcz Beliar
Polna Bestia

Domyślnie Fajne miejsca w G2

Wpisujcie tu ciekawe, rzadko odwiedzane miejsca w G2, lub tez ciekawe skrooty, miejsca ukrycia pierścieni jaskinie i tym podobne, ja znam pare miejsc, ci ktorzy przeszli G2 pare razy pewnie je znaja ale przydadza sie poczatkujacym. A wiec:

Skrooty
-na farmie Bengara idz za stodole potem zeslizgnij sie ze skaly i jestes pry chatce Bustera
- w khorinis, w miejscu gdzie rozdają piwo mozna zeskoczyc na dach jednego z domow dzielnicy portowej (dom Edwina tego rzeźnika)i jestes w porcie
- od jaskini saggitty mozna wejsc (chyba) na droge prowadzaca do piramid
- skocz z mostu klasztornego do wody, i plyn a doplyniesz do drogi do piramid i slonecznego kregu (jest szybciej niz normalnie)

Piercienie, Amulety
- tuz na poczatku gry przy pirwszej jakini bandytow, musisz powspinac sie troche i dojdziesz do miejsa z jaszczurami(amulet +15 do życia , trafiłem tu bo jak bylem w dolince lestera to zainteresowaly mnie spadajace jaszczury)
- pierscien +5 do sily latwo zdobyc na poczatku gry, bez walki idziesz po schodach ktore prowadza na farme akila ale zamiast isc na jego farme skrecasz w lewo i idziesz na skalke tam jest trup i pierscionek

Jaskinie

-Chyba kazdy zna jaskinie z jednym orkiem jest ona tuz przy miescie idziesz tak jakbys chcial dojsc do gospody czy akila i skrecasz w las (od razu prawie po wyjsciu brama)
- Jaskinia za latarnia Jacka, jest tam chyba cieniostwor, albo szkielet cieniostwoor,
- cmentarz tuz przy gospodzie Orlana (chyba kazdy go znalazl) czaja sie tam trzy zombiaki i nic tam nie ma oprocz dośwaidczenia

To chyba te jedne z najmniej odwiedzanych jaskin (poza tym gdzies wyczytalem ze jest jaskinia w ktorej cos otwiera sie Łojem kretoszczura , jak mozna znalezc tom jaskinie i gdzie mozna zdobyc łoj kretoszczura, aha i jeszcze jedno pytanko ja w calej grze znalazlem tylko jeden szkielet cieniostwora (ale go nie zabilem )czy ktos wie gdzie mozna znalezc inne szkielety cieniostwora, i miejsca trolli?? ja znam tylko 5 (GD -1, Za Onarem-2 , czarnuch-1 (nyga) troll , piramidy - 1)

I pamietajcie wpisujcie swoje malo znane miesjca to bedzie to zbior fajnych i ciekawych miejsc (gdzie mozna zdobyuc pierscienie bronie i takie tam)[/url][list]
RPG
Miszcz Beliar jest offline