Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 04-05-18, 17:39   #12
 Mika 123
Strażnik Miejski

Mika 123 awatar

Domyślnie

Ja pierdolę. Tak, znowu o tym myślę. Ale nie mogę inaczej. Rozpętali apokalipsę przez świeżaki?! Co za debile... Ale skoro już tak wyszło, to trzeba się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Bombowej, cholera.
Przechodzę właśnie koło starego, opuszczonego komisu samochodowego. Tak się błąkam bez celu, jak kiedyś. Wyciągam z kieszeni mojej kurtki... hmmm... nie wiem jakiej marki, firmy, czy czegoś tam. Nie obchodzi mnie to, póki dobrze leży. Czarna z niebieskimi elementami. Oczywiście do tego dresowe spodnie. Po kieszeniach chowam latarkę, paczkę zapałek, kilka chusteczek do nosa w razie jak by mnie katar złapał. No i rzecz jasna scyzoryk wielofunkcyjny - nóż, nożyczki, mały korkociąg, pilnik do paznokci, otwieracz do piwa... Tak czy inaczej wyciągam z kieszeni dziesięciozłotówkę. Przyglądam się chwilę banknotowi. Teraz zbyt wielkiej wartości nie ma, ale wiadomo - sentyment. Całkiem ładny, niezbyt pognieciony. Profil brodatego kolesia w koronie, podobno pierwszego władcy Polski. Tak, ciekawe jak by zareagował na takie stoczenie się ludzkości. Za jego czasów to się walczyło z poganami, a nie o cholerne pluszaki w kształcie owoców oraz warzyw chyba też. Debile.
Odrywam wzrok od prawie bezwartościowego już papierka i rozglądam się. Nie powinienem tracić czujności. Wszędzie wokół mogą czaić się mutanty. Wyciągam scyzoryk zza pazuchy. Coś mi tu śmierdzi.

Ostatnio edytowane przez Mika 123 : 04-05-18 o 17:59.
RPG
Mika 123 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem