Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 12-09-09, 17:00   #5
Blaze_
Krwiopijca

Blaze_ awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Smutas Zobacz post
Mi filmiki pokazały kilka ważnych rzeczy związanych z rozgrywka:
Plusy:
- stwory nie gonią nas do skutku, tylko gdy nas widzą.
- nie otaczają nas przy ataku, można stać przy ścianie i walczyć z większą grupą.
- Możemy wskakiwać na murki i podwyższenia.
- wejdziemy tam, gdzie zwierzęta nie wejdą.

Minusy:
- Jak przyciągniemy zwierzaki do innego NPC i on je zabije, nie dostajemy za to expa.

Inne rzeczy? Trzeba poczekac na kolejny filmik. Zreszta ten jest chyba z wersji beta, to kilka krótszych, które można zobaczyc, pokazuja trochę bardziej skomplikowany wygląd napotykanych NPC>
Strzelam, że jesteś jeszcze w podstawówce. Podoba Ci się wszystko, co sprawia, że gra staje się debilnie prosta. No i ten kretyński pomysł z doświadczeniem, jak ktoś inny zabije stwora...

A oto, co mi podpadło: Potworki czekają cholera wie na co podczas walki, nie próbują otaczać, robić uników, łatwo generalnie się walczy, ludzie też słabo walczą. Kilka dźwięków potworków autorzy zerżnęli z Gothika ;/ Nieciekawie wyglądają też animacje podnoszenia przedmiotów, smażenia mięsa. Ludzie kiepsko wyglądają(kanciaste ciała, twarze) ;/
A na plus: Dosyć dobre animacje walki(co prawda nie ma ich za dużo, ale postać dopiero zaczyna, a na niedawno opublikowanym filmiku widać, że ruchów będzie sporo w późniejszej fazie), ładne widoki, generalnie grafa, pułapki w świątyniach. Bardzo fajne były uniki na boki, które robił ten drugi koleś, z którym Bezi walczył. I mam nadzieję wiele więcej, ale na filmie zbytnio nie widać.