Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 25-11-18, 13:11   #2
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

"Jak tam, przegrywy" Gregorius
"I co ku[cenzura]wa, warto było wpie[cenzura]dalać się w akcję z Gregiem? Zasrany mistrzu "gierek"... Tyle w tym temacie. Twoje prawdziwe oblicze zostało ukazane..." Fureya
"Aleś ty, qurwa, menda. (...)
A tobie żal nawet jednej strzały w sesji tracić.
Żeby umawiać się z MG że można w trakcie walki po jednej strzale wypuszczać? To żenada." Smutas
"A bana to byś nie chciał, ty w mordę pie[cenzura]dolony bambusie ty, za te swoje śmieszki?" GPP4
"Masz dziwne sny po alkoholu? dziś śniło mi się że znalazłem się na Ukrainie i milicjanci chcieli mi zrobić Wołyń bo mówiłem po polsku..." Hudof
"Przyjmniesz mnie do archolos ?" Gregorius
"Zobaczyłem znów twój avatar i ku[cenzura]wa umieram" Hudof
"A tak ode mnie, jestes na poziomie kaczki, ludzi z sredniowiecza gdyż dla nich uderzenie pioruna zwiastowala kara od bogów, ty tez masz podobne myślenie i jestes ograniczony w ch[cenzura]j hehe. Trzymacie debila hudofa na forum który ma wolna ręke w odpie[cenzura]dalaniu na forum i on jest ku[cenzura]wa świety, a tak naprawde to on was w ch[cenzura]ja robi. I zawsze gdy bd grubsza sprawa to bedzie to moja wina, bo kiedys spamiłem, naprawde jestes dla mnie debilem" Gregorius

Wszystko pozgarnianie z priva. Od najstarszych. I wszystko bez żadnych słów z mojej strony uprzednich. Mnie śmieszy.

Ostatnio edytowane przez Ancoron : 25-11-18 o 13:13.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem