Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 15-03-17, 15:49   #85
Volgart
Krwiopijca

Volgart awatar

Domyślnie

Witam wszystkich miłośników Gothica.
Ostatnio jak praktycznie co roku odpaliłem Gothic 2 Noc Kruka. Tym razem postanowiłem wycisnąć wszystkie soki z każdego rozdziału. Oczywiście nie uznaję kodów oraz nie wykorzystuję błędów w grze, bo to psuje całą zabawę. Wczoraj ukończyłem pierwszy rozdział i osiągnąłem w nim 18 poziom. Jest to maksimum co możemy osiągnąć w tym rozdziale. Zrobiłem wszystkie możliwe questy i zabiłem każdego przeciwnika włącznie z czarnym trollem. Teraz pora na rozdział drugi i Jarkendar.

Rozdział II.
Na chwilę obecną 27lvl. Całe Khorinis ponownie wyczyszczone z nowych potworków i zaliczony Jarkendar. Po zdobyciu zbroi strażnika Kruka i szponu Beliara mogłem już bez problemu oczyścić kryptę Inubisa, którą pominąłem z wiadomych powodów w pierwszym rozdziale. Teraz pora na Górniczą Dolinę. Przeżyją tylko smoki. Pełny wynik podam pod koniec II rozdziału.
Ostatecznie rozdział drugi zakończyłem z 35 poziomem.

Rozdział III.
Zakończony na 40 poziomie.

Rozdział IV.
Wbity 48 poziom.

Rozdział V.
Tutaj nie pozostało już wiele do zrobienia i praktycznie żadnych potworków do bicia. Dobiłem do 49 poziomu, oddałem Szpon Beliara Saturasowi, załoga postawiła żagle i wyruszyliśmy prosto w paszczę przeznaczenia do Dworu Irdorath.

Rozdział VI.
A człowiek pokonał bestię, która wróciła do królestwa Beliara. Tak właśnie kończy się wspaniała przygoda na 52 poziomie. Teraz nie pozostaje nic innego jak po raz kolejny odpalić Returning i zostać prawdziwym rzeźnikiem.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany i chciałby sobie pograć na mojej postaci to wrzucam zapis gry z poszczególnych etapów. Wszystko jest ładnie opisane. Grałem paladynem i postać według mnie jest dobrze zbudowana. Napiszę dokładną wersję gry i jakich dodatków używałem żeby nie było problemu z odpaleniem.

Gothic 2 NK 2.6(pol) +Service Pack 1.4, +Texture Patch 4.0

Ostatnio edytowane przez Volgart : 22-03-17 o 00:59.
RPG
Volgart jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem