Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 15-04-06, 17:59   #3
piters2005
Pan Cienia

piters2005 awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do piters2005
Domyślnie

Nie wiem, czy ten temat nie łamie regulaminu, ale odpowiem Ci, bo pamiętam, że miałem podobny problem. Więc to zależy od gustu.
NK jest sporo trudniejsze od zwykłego G2, bo twórcy zrobili dodatek z myślą głównie o doświadczonych graczach. Fabuła jest taka sama jak w G2, tylko jeszcze bardziej urozmaicona, poczytaj sobie gdzieś w necie co dochodzi. Powiem Ci tylko, że nowy duży świat, dochodzą też NPCowie z 1 części (m.in. Cavalorn, Magowie Wody, Thorus, Snaf, Fortuno, Fisk, Huno, Bloodwyn no i Kruk ). Masz możliwość ułatwionego przyłączenia się do wszystkich gildii, więc jesli zdecydujesz się grać od razu w NK to radzę Ci skorzystać z "trudniejszego" sposobu dołączenia do gildii. Dla mnie Gothic 2 ma trochę inny klimat, niż NK, ja bym Ci radził przejść przynajmniej dwa rozdziały zwykłego G2, po czym zainstalować NK i przejśc od nowa już całą grę, bo w dalszych rozdziałach jest już w sumie tak samo.
Pamiętaj, że jeśli najpierw chcesz przejść G2, to żeby zagrać w NK będziesz musiał grać od nowa w cała grę .
Pozdr.
|Satyromaniak|Największy Fan Roberta Górskiego|
RPG
piters2005 jest offline