Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 19-02-04, 23:09   #7
CANADOL
Cieniostwór

Wyślij wiadomość przez AIM do CANADOL Wyślij wiadomość przez MSN do CANADOL
Domyślnie

Cytat:
Heh.. ten temat już wielokrotnie wałkowałem... a więc powiem Ci, że BARDZO bym chciał żyć w Śródziemiu, ale z pewnym zastreżewniem... Chodzi o to, jakie byłyby minusy takiego życia, tzn. sam rozumiesz, zostałbyś jakimś Haradrimem, czy dzikusem mieszkającym w drewnianym szałasie, czy podoba Ci się taka opcja?? Mi nie za bardzo, zostanie średniowiecznym chłopem, brudnym i zawszonym to żadna przyjemność... Dlatego jeślibym miał tam żyć, to tylko jako np.elf, wielki bohater, czy inny heros :mrgreen: :mrgreen: Aha.. niezbyt odpowiada miż ycie bez papieru toaletowego o_0 :shock:
Dokładnie... Najpierw żeby odpowiedzieć na takie pytanie trzeba pomyśleć czy się dało by radę być takimi herosami, jakimi okazali się ci z LotR. Kiedyś myślałem czy nadawał bym się na miejsce Bezimiennego (ta gra serio wciąga...) i doszedłem do wniosku, że raczej nie, bo nie wiem czy dał bym radę zabić orka, pokonać pułapki itd. itd. A tak na boku, życie bez Kompa, Srajtaśmy, Łazinki + Kibel, i Pizzy mi nie odpowiada za bardzo... A wam? Hehehe, kto nie ma kibla? Buhahaha!
RPG
CANADOL jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem