Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 08-05-16, 10:14   #8
Smutas
Berserker
 
Smutas awatar
 
Zarejestrowany: grudzień 2005
Skąd: kraina barbarzyńców
Posty: 13 242
Domyślnie

MAGICZNE ARTEFAKTY


Mimo że bogowie odeszli z naszego świata zabierając ludziom możliwość używania magii, nie oznacza to, że sama magia też całkowicie zniknęła. Do dziś można znaleźć magiczne zwoje czy artefakty stworzone w czasach przed zniknięciem bogów. Zachowały one swoje magiczne właściwości. Wiele z nich można zdobyć i korzystać z ich mocy podczas wypraw RPG.
Każdy z artefaktów, jakie są dostępne w naszym uniwersum, z których mogą korzystać nasze postaci w systemie RPG zostały opisane. Ich lista wydłuża się w miarę odkrywania nowych. Niektóre można zdobyć za szczególne osiągnięcia, inne odnaleźć w trakcie wypraw, jeszcze inne są nagrodami zdobywanymi w konkursach.
Nowe artefakty są dodawane po zatwierdzeniu ich projektu przez Radę Miejską.


Złota szkatuła


Artefakt o tajemniczej zawartości, który można otrzymać jako bonus za zdobycie talentów: Heros, Łowca, Cichociemny, Sokole Oko, Mistrz Otwierania Zamków i Mistrz Złodziei. Jak na razie nie wiadomo co może zawierać.


Stare monety

Artefakt o nieznanym jeszcze przeznaczeniu. Można go zdobyć jako wynagrodzenie za wykonanie najprostszych specjalnych zadań zlecanych przez Gubernatora lub Radę Miejską.


Krwawe Puchary


Artefakt o nieznanym jeszcze przeznaczeniu. Można go zdobyć jako wynagrodzenie za wykonanie specjalnych zadań o średnim poziomie trudności zlecanych przez Gubernatora lub Radę Miejską.


Łzy Innosa

Artefakt o nieznanym jeszcze przeznaczeniu. Można go zdobyć jako wynagrodzenie za wykonanie najtrudniejszych specjalnych zadań zlecanych przez Gubernatora lub Radę Miejską albo za zdobycie talentu: Omnibus i Weteran.

Złoty kilof

Artefakt można zdobyć po uzyskaniu talentu Guru Kopaczy. Pozwala w czasie wypraw RPG po pozyskiwanie dodatkowej bryłki złota w każdym z eksploatowanych złóż.

Posiadacze: Smutas

Magiczny alembik

Artefakt można zdobyć po uzyskaniu talentu Mistrz Mikstur. Powoduje że przy wytworzeniu każdego produktu twórcy pozostaje bryłka złota.

Posiadacze:


Magiczny Sierp

Artefakt można zdobyć po uzyskaniu talentu Druid. Pozwala na znalezienie bryłki złota podczas zbierania roślin.

Posiadacze:

Magiczne Kowadełko

Artefakt można zdobyć po uzyskaniu talentu Złota Ręka. Przy każdorazowym użyciu daje jubilerowi bryłkę złota.

Posiadacze:

Magiczny Młot

Artefakt można zdobyć po uzyskaniu talentu Mistrz Młota. Przy każdorazowym użyciu dodaje kowalowi bryłkę złota.

Posiadacze:
__________________
Pro Fide, Rege et Lege
Honorowy Użytkownik ForumWredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)

Ostatnio edytowane przez Ancoron : 21-04-20 o 12:40.
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem