Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 30-06-15, 21:07   #9
Smutas
Berserker
 
Smutas awatar
 
Zarejestrowany: grudzień 2005
Skąd: kraina barbarzyńców
Posty: 13 106
Domyślnie Smutasówka – Orgazmówka

Smutasówka – OrgazmówkaNielegalny alkohol cichaczem wyrabiany przez Smutasa w okolicach jego chaty (rozlewany do butelek o oryginalnym kształcie). Dekretem Gubernatora Archolos jego produkcja, dystrybucja, posiadanie i spożywanie grozi wysokimi karami grzywny, a w przypadku recydywy nawet czasową banicją. Pomimo tego napitek ten cieszy się sporą popularnością i posiada wielu entuzjastów. Ostatnio znaleziono go nawet w barku Komendanta Straży Miejskiej (w jego tłumaczenie że jest to skonfiskowany towar nikt nie uwierzył). Podobno widziano nawet butelkę tego napitku w domu samego Gubernatora, ale wszyscy wiemy, że jest on wzorem cnót i na pewno nie wykorzystywałby własnego stanowiska do bezkarnego łamania prawa, które zresztą sam wprowadził. Dlatego rozpowszechnianie tego typu plotek i hańbiących pomówień karane będzie z całą surowością bezwzględnym pobytem w areszcie (bez prawa do odwiedzin najbliższych).
Jak opowiadał sam Smutas, w czasie wędrówek po okolicznych lasach natrafił na polankę, na której rosły orgazmowniki zdradliwe. Na szczęście dla niego był akurat nieźle zakatarzony (efekt podjętego po pijaku zakładu, kto dłużej wytrzyma na golasa oblewanie zimną wodą) i dzięki temu zapach go nie powalił. Za to udało mu się zebrać całkiem sporo kwiatów, które teraz wykorzystuje do produkcji swojej nalewki.

Składniki i metoda produkcji
Podstawą jest importowana z Montery wódka Zwidka. Jak opowiada wynalazca przepisu, do dużej butli Zwidki należy wrzucić pięć kwiatów orgazmownika i jeden Kryształek Szczęścia. Potem odstawić w ciepłym i zaciemnionym miejscu na kilka tygodni, aby alkohol „przegryzł” się z dodanymi składnikami. Po tym okresie wystarczy dolać tylko wyciśnięty sok z zębatego ziela (cztery łodygi na butlę), wymieszać i napitek jest gotów. Finalny produkt charakteryzuje się niepowtarzalnym zielono-brązowym kolorem oraz niezapomnianym smakiem.
Ze względu na jego wysokie koszty produkcji (sama Zwidka i Kryształki Szczęścia kosztują fortunę) oraz dreszczyk związany z nielegalnością całego procederu, kupują ją tylko najbogatsi mieszkańcy Archolos.

Efekty po spożyciu
Picie Smutasówki – Orgazmówki oprócz efektów charakterystycznych dla samej Zwidki (halucynacji polegających na widzeniu dookoła nagich pięknych kobiet) oraz Kryształków Szczęścia (nadzwyczajna męska jurność) dodaje również doznania innego rodzaju (związane z efektami jakie daje Orgazmownik).
W praktyce, wypicie jednego kieliszka tej nalewki zapewnia około dwóch godzin niezapomnianych przeżyć odczuwanych w pełnej gamie doznań, zarówno wizualnych jak i czuciowych. Jest to znakomity trunek nadający się do picia w czasie męskich spotkań (bez towarzystwa upierdliwych małżonek), na których omawia się wszelkie interesy.

Uwagi

Ten ulubiony męski alkohol jest wyjątkowo znienawidzony przez żeńską część populacji Archolos (w końcu to małżonki najbogatszych obywateli miasta wymusiły na Gubernatorze wydanie edyktu delegalizującego Smutasówkę-Orgazmówkę). Przez ich ciągłe donosy na producenta napitku do Straży Miejskiej wciąż są organizowane niespodziewane kontrole i rewizje w Chacie Smutasa (każdy piątek o dwunastej w południe) mające na celu konfiskatę znalezionego tam nielegalnego trunku.


Nielegalna gorzelnia Smutasa

Słyszano jak Smutas komentował że ciągłe upijanie wizytujących go strażników i dwie flaszki orgazmówki jakie co tydzień daje im skonfiskować musi potem odbijać sobie w cenie sprzedaży trunku. Oczywiście twierdzenie że jedna flaszka jest dla Komendanta Straży a druga dla Gubernatora uważamy za kłamstwo i ohydną potwarz.
__________________
Pro Fide, Rege et Lege
Honorowy Użytkownik ForumWredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)

Ostatnio edytowane przez Smutas : 30-06-15 o 21:11.
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem