Wątek: NPC
Wyświetl Pojedyńczy Post
Nieprzeczytane 30-04-15, 14:17   #5
 Webster
Globalny Knur
 
Webster awatar
 
Zarejestrowany: lipiec 2007
Skąd: Knurów/Kraków
Posty: 1 241
Domyślnie


[Imię] Birface Olmadanan
[Rasa] Asasyn
[Pochodzenie] Varant
[Zawód] Ochroniarz do wynajęcia

[Wygląd] Ciężko cokolwiek powiedzieć o jego wyglądzie, gdyż zazwyczaj chodzi w długim szarym płaszczu z obszernym kapturem, który zakrywa większą część jego twarzy oraz wysokie skórzane buty. Płaszcz jest jednak na tyle obcisły, że można zauważyć, iż ma się do czynienia z nie byle chłystkiem. Z łatwością można zauważyć, że sporą część swego życia Olmadanan spędził na doskonaleniu swego ciała. Szerokie ramiona, i umięśnione nogi to pierwsze co rzuca się w oczy. Wzrostu jest dość niskiego, bo mierzyć może nie więcej jak metr i siedemdziesiąt centymetrów. Ci, którzy twierdzą, że widzieli Asasyna bez płaszcza twierdzą, że ma on ciemne, krótko ścięte włosy, a oczy ma koloru stalowego.

[Charakter] Jest raczej milczącym typem człowieka. Nie odzywa się nie proszony, a gdy go o coś zapytać zwykł odpowiadać dość lakonicznie.
Zadania, które zostaną mu powierzone wykonuje bardzo rzetelnie i, co najważniejsze, szybko. Nie zadaje zbędnych pytań, co czyni go jednym z chętniej najmowanym "ochroniarzem", bo trzeba wam wiedzieć, że jest to tylko jego oficjalny zawód.

[Wady] Bezwzględność.

[Zdolności] Zwinność, szybkość, ocena sytuacji oraz czujne ucho. Pomijam już umiejętność wspinaczki oraz walki, która w jego pierwotnym zawodzie była wymagana.

[Broń] Długi zakrzywiony miecz oraz sztylet w cholewie buta. Czasem nosi również przy sobie długą dmuchawkę.

[Ekwipunek] Prócz płaszcza i broni nie nosi przy sobie nic więcej.

[Pancerz] Bardzo rzadko można u niego zauważyć kolczugę. Twierdzi, że zbyt ogranicza jego zdolności motoryczne.

[Życiorys] Urodził się i mieszkał w Lago, gdzie pracował na farmie do dnia, gdy wioska została najechana przez bandytów i dezerterów z królewskiej armii, którzy wymordowali prawie całą ludność, wliczając w to jego rodzinę. Został wzięty do niewoli tylko po to by następnego dnia uciec swoim oprawcom. Miał wtedy 12 lat, poprzysiągł sobie, że zemści się kiedyś na tych, którzy odebrali mu rodzinę. Przez długi czas tułał się po świecie bez celu. Nauczył się wtedy polować i cicho poruszać. Pewnego dnia został zaskoczony przez wygłodniałego lwa, udało mi się go zabić, ale poniósł poważne rany. Gdy już myślał, że to jego koniec odnalazła go karawana, która okazała się grupą morderców do wynajęcia, którzy wracali z Myrthany do swojej siedziby, której nazwy nigdy nie było dane mi poznać. Wyszkolono go tam we władaniu mieczem oraz w wielu innych dziedzinach. Pozwoliło mu to spełnić swoje marzenie. Odnalazł więc morderców i zabił ich, gdy Ci koczowali w okolicy oazy. Po tym zdarzeniu postanowił opuścić kontynent. Wszedł na pierwszy statek, który mu się trafił i tym sposobem został obywatelem Archolos. Człowiekiem, którego ludzie oficjalnie wynajmują do ochrony mienia, a tak naprawdę do załatwiania brudnych spraw jego rękoma.
__________________
http://forum.gothic.phx.pl/image.php?type=sigpic&userid=27636&dateline=129970  6685
Gdy nadejdzie Czas Białego Zimna, nie jedz żółtego śniegu
Archolos - Mistrz sztuki kowalskiej

Ostatnio edytowane przez Kassler : 15-08-15 o 23:03.
RPG
Webster jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem