Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Czas Zapłaty (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=121)
-   -   Czas Zapłaty - Medley (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=21025)

orcwarrior 19-12-08 19:20

Czas Zapłaty - Medley

Wszyscy pamiętamy muzykę z Gothic I, choćby wpadający w ucho główny motyw czy nastrojowy utwór przygrywający w Starym Obozie, jednak wszystko, nawet to co bardzo dobre kiedyś się przejada i nudzi. Wzięlismy to pod uwagę, dlatego w "Czasie Zapłaty" będzie można usłyszeć całkiem nowa scieżkę dźwiękową towarzysząca wszystkim lokacją, jako że prace są już prawie zakończone prezentujemy jedynie drobną cześć twórczości naszego muzyka - Triple'a w postaci medleya. Medley to inaczej miks kilku utworów muzycznych w wypadku Medleya "Czas Zapłaty" połączonej z prezentacją screenów oczywiście również z tej samej modyfikacji. Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcenie do obejrzenia klipu, zachęcam do pobrania wersji w wysokiej jakości, muzyka jest naprawdę tego warta!

@Speedyshare wysoka jakość.
@Youtube niska jakość.

Z płynącej okazji chciałbym przedstawić również pracę pozostałej części teamu, są to artworki Elvansa oraz Połączenie pracy Thora (tekstura) i Angara (model) w postaci nowego topora.

Artwork1
Artwork2
Topór

Zapraszamy na oficjalną stronę czaszaplaty.pl

RaVir 26-02-09 16:40

Muza bardzo przypadła mi do gusty dlatego mam pytanie, czy moglibyście zamieścić ją w postaci soundtracka z gry w formacie mp3??? :huh:

Thorus301 09-03-09 15:53

Muza bardzo fajna:)Szczególnie mi się spodobali na filmiku - Członkowie Bractwa Zombie :DBardzo fajny pomysł

mikio 13-04-09 10:30

Super.Nowa muza jest świetna i mod też fajny oby tak dalej TheModders jesteście najlepsi !

guzyl 17-04-09 15:04

Mendlejki sobie wychodzą a modyfikacji jak nie było tak niema -,-
Miała być dostępna na świętach i...???

mikio 17-04-09 17:19

To było tylko przewidywane spróbuj zrobić taki mod w kilka miesięcy ciekawe czy ci się uda <_<

guzyl 22-04-09 00:03

Cytat:

Napisał mikio (Post 462853)
To było tylko przewidywane spróbuj zrobić taki mod w kilka miesięcy ciekawe czy ci się uda <_<

Kilka miesięcy? o_O z tego co mi wiadomo robicie to już 3lata. ;x .Ja rozumiem że jest to rzecz praktycznie nie wykonalna ale...Zapowiadacie premierę raz drugi trzeci, człowiek czeka a tu dupa ;x

Al3xiusek 22-04-09 19:32

Cytat:

Napisał guzyl (Post 464286)
Kilka miesięcy? o_O z tego co mi wiadomo robicie to już 3lata. ;x .Ja rozumiem że jest to rzecz praktycznie nie wykonalna ale...Zapowiadacie premierę raz drugi trzeci, człowiek czeka a tu dupa ;x

święte słowa guzyl w 100% popieram jesteś ZIOM the best ty to rozumiesz.

Gomez Vader 22-04-09 20:09

Cytat:

Napisał Al3xiusek (Post 464516)

Dość długo to robią ale jest ich 5 albo 9 wiec mod za szybko nie wyjdzie

Dark. 22-04-09 23:40

Cytat:

Napisał guzyl (Post 464286)

Cytat:

Napisał Al3xiusek (Post 464516)

Zrozumcie kurwa wreszcie, że robimy to wszystko za darmo w wolnym czasie. Poza tym NIKT nie mówił o oficjalnej premierze, była wzmianka tylko o optymistycznej dacie premiery, ale nigdy nie było podanej daty dokładnie co do dnia i godziny.

Poniżej krytyki -_-

Al3xiusek 23-04-09 11:49

Cytat:

Napisał Dark. (Post 464610)
ale nigdy nie było podanej daty dokładnie co do dnia i godziny.

i nigdy nie będzie<_<,no chyba że w 2010 roku:lol:

Al3xiusek 23-04-09 11:51

nie klnij nawet przy takim wkurzeniu

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:12.