Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Porady i triki (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Porady w so (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=6417)

Grmendion 06-06-05 16:02

Prosiłbym o porady jaki zostać przyjętym do nowego obozu?
Czy trzeba wykonać najpierw jakieś misje w starym?
Prosze o jak najszybsze odpowiedzi. :unsure:

A i jeszcze jedno jak będzie potrzeba wykonania jakiś misjo w so
czy to będzie oznaczać że bede musiał dołączyć do starego obozu?

MaRay 06-06-05 16:05

Cytat:

Originally posted by Grmendion@6-06-2005, 14:02
Prosiłbym o porady jaki zostać przyjętym do nowego obozu?
Czy trzeba wykonać najpierw jakieś misje w starym?
Prosze o jak najszybsze odpowiedzi. :unsure:
193212

wiesz co ... lepiej byś przejrzał GS przed tworzeniem nowych tematow na forum. Co do pytania to wypełnaj wszystki misje od Cieni i Thorusa ( jedno ). Myślę że temat powinien zostać zamknięty.

Narsil 06-06-05 16:15

To gdzie wreszcie do SO, czy NO ?? Do starego musisz przekonać wszystkich cieni, oraz Thorusa. Natomiast w nowym misje u Lestera, która także jest powiazana ze SO.

MaRay 06-06-05 16:19

Cytat:

Originally posted by Narsil@6-06-2005, 14:15
Natomiast w nowym misje u Lestera, która także jest powiazana ze SO.
193226

Chyba Laresa :P ,...Lester chyba jest na Bagnie :P;]

Grmendion 06-06-05 16:25

Cytat:

Originally posted by LorD_MaRay@6-06-2005, 16:19
Chyba Laresa :P ,...Lester chyba jest na Bagnie :P;]
193230

Panowie chodzi tu o nowy obóz bo niechcą mnie dopuścić do Laresa
a Lee niechce mnie słuchać .
Szkodnicy mówią że musze ukraść jakiś przedmiot Gomezowi i zanieść go Laresowi tylko niewiem jaki.
:blink: :blink: Ja przeszłem już raz tego gothica tyle że grałem najpierw w starym obozie cieniem a teraz niemam pojęcia co trzeba zrobić? ;] ;]

MaRay 06-06-05 16:28

Cytat:

Originally posted by Grmendion@6-06-2005, 14:25
Panowie chodzi tu o nowy obóz bo niechcą mnie dopuścić do Laresa
a Lee niechce mnie słuchać .
Szkodnicy mówią że musze ukraść jakiś przedmiot Gomezowi i zanieść go Laresowi tylko niewiem jaki.
:blink:  :blink: Ja przeszłem już raz tego gothica tyle że grałem najpierw w starym obozie cieniem a teraz niemam pojęcia co trzeba zrobić? ;]  ;]
193236

Żeby Cię do Laresa dopuścili musisz od Mordraga dostać pierścien dla Laresa ( ale najpierw musi Cie przyprowadzić do NO). Potem musisz dla niego przyniesc listę od Jana ( tę z questa "Test Zaufania" od Diego)

Grmendion 06-06-05 16:37

Cytat:

Originally posted by LorD_MaRay@6-06-2005, 16:28
Żeby Cię do Laresa dopuścili musisz od Mordraga dostać pierścien dla Laresa ( ale najpierw musi Cie przyprowadzić do NO). Potem musisz dla niego przyniesc listę od Jana ( tę z questa "Test Zaufania" od Diego)
193240

Tylko że Mordrag nic niemówi o tym że chce zaprowadzić mnie do Nowego Obozu niewiem morze coś zepsółem i teraz się nieda wszystko morzliwe ale dzieki że chcieliście mi pomuc ;] ;]

Elminster 06-06-05 17:11

Gadasz z Diego o przyłączeniu do Starego Obozu, bierzesz misje od Thorusa i wtedy idziesz do Mordraga, ten Cie zaprowadzi, bierzesz od niego pierscien (przy okazji mozesz go sklepac zeby zaliczyc ta misje od Thorusa :twisted: ) i do Laresa, dostajesz misje z zielskiem ale nie przejmuj się nia bo nawet jej nie musisz zaliczac zeby dołączyc do szkodników. Przynosisz mu liste zamowien Starej kopalni i jestes szkodnikiem (5 lvl wymagany jeszcze :P )

Lovaer 06-06-05 17:33

O ile mi sie wydaje to jesli zaklepiesz Mordraga to do nowego obozu bedziesz mogl sie doloczyc dopiero na poczatku IV rozdzialu. Tak wiec jesli nie wyjdzie Ci zostanie szkodnikiem to zostan cieniem a potem straznikiem lub magiem ognia a na poczatku IV rozdzialu bedziesz mogl doloczyc sie do nowego obozu bez wypelniania zadnych misji i bedziesz mogl odrazu zostac magiem wody lub najemnikiem. Troche zagmatwalem, ale mam nadzieje ze zrozumiesz :twisted:

Johnson 06-06-05 19:27

Cytat:

Originally posted by LorD_MaRay@6-06-2005, 15:28
193240

Trzeba jeszcze wcześniej okraść Balla Isidro z 400bryłek rudy i zanieść je Laresowi. Trzeba pogadać z Ball Kaganem i on nam powie, że pijany guru mial mu pomóc roznieść ziele. Wracamy do knajpy i mówimy mu, że ma przechlapane a on daje nam ziele, sprzedajemy je i mamy rudę.

Cytat:

Originally posted by Elminster@6-06-2005, 16:11
Gadasz z Diego o przyłączeniu do Starego Obozu, bierzesz misje od Thorusa i wtedy idziesz do Mordraga, ten Cie zaprowadzi, bierzesz od niego pierscien (przy okazji mozesz go sklepac zeby zaliczyc ta misje od Thorusa :twisted: )
193264

Wcale nie trzeba go bić. Wystarczy, że zaprowadzi nas do NO i zostanie tam już do końca gry. Misja Thorusa (i trochę doświadczenia) wykonana.

xantipe 06-06-05 19:33

Tylko nie bij Mmordraga bo się do nowego nie dostaniesz, a tak pozatym to poboczne misje nawet trzeba [!!] wypełniać, w końcu o doświadczenie chodzi :)

A żeby cię przyjeli do nowego to:
-pogadaj z Mordragiem,
-pogadaj z Lesterem,
-rób co Ci każą.

Lovaer 06-06-05 20:07

Zrobie male podsumowanie zeby bylo wszystko jasne.
-bierzesz misje od Thorusa.
-idziesz do Mordaraga i mowisz ze ma problem.
-prosisz go zeby pomogl Ci dostac sie do Nowego Obozu (NO).
-idziesz z nim do nowego obozu, NIE KLEPIESZ go po drodze.
-jak juz dojdziecie dostaniesz 200 exp. i pierscien Mordraga (+5 Zr).
-tak przy okazji to misja dla Thorusa jest juz wypelniona, trzeba powiedziec wracajac do Mordraga a potem "Facet juz nigdy sie tu nie pokaze!". Misja zaliczona.
-teraz jak dostac sie do NO? Otoz idziem do Laresa, jego strazy mowimy ze mamy dla niego pierscien od Mordraga.
-dajemy Laresowi pierscien Mordraga.
-Lares kaze nam pojsc do Mordaraga i przekazac mu wiadomosc, tak wlasnie robimy.
-pytamy Laresa czy to wystarczy zeby nas przyjal. On odpowiada nam ze musimy wykonac dla niego zadanie: Pojsc do Baala Isidro (karczma na jeziorze, tam gdzie jest Mordrag) i wziasc od niego ziele, po czym je sprzedac (kupuja je szkodniki i najemnicy) i przyniesc mu 400 brylek rudy.
-idziemy do Baala Isidro, dajemy mu sie napic i pytamy sie czy da nam ziele. On sie nie zgadza.
-idziemy do Baal Kagana i rozmawiamy z nim. Z rozmowy dowiadujemy sie, ze Baal Isidro uzaleznil sie od alkoholu i ma delikatnie mowiac przesrane w swoim obozie.
-idziemy do Baala Isidro i informujemy go ze ma przesrak. Teraz chetnie zgodzi sie dac nam ziele.
-sprzedajemy ziele i dajemy Laresowi 400 brylek rudy.
-teraz test zaufania. Idziemy do Diego w Starym Obozie i pytamy sie go na czym polega test zaufania, pytamy sie dlaczego Ian ma wreczyc nam liste skoro jest taka wazna (inaczej Ian nam jej nie da i bedziemy musieli wracac sie do SO!).
-idziemy do Starej Kopalni.
-bierzemy liste od Iana.
-idziemy i dajemy ja Laresowi.
-warunek przyjecia poziom 5-ty.
Teraz jeszcze "dokanczamy test zaufania"
-Lares dopisuje do listy kilka rzeczy.
-sfalszowana liste przekazujemy naszemu pracodawcy z SO.
-idziemy do Laresa, dowiadujemy sie ze byl napad na karawane z SO.
-idziemy do Gorna ktory daje nam 21 przedmiotow.
-Gratuluje doloczenia do NO!

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:46.