Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   The Returning (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=158)
-   -   G2 Returning problem z zadaniem Gdzie są zaginieni ludzie (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=44260)

Kielbikart 18-07-17 10:13

G2 Returning problem z zadaniem Gdzie są zaginieni ludzie

Witam, mam problem z wykonaniem zadania Gdzie są zaginieni ludzie... Zabiłem Dextera, wziąłem od niego list, lecz Greg się nie pojawił aby mi pomóc tylko dalej sterczy na środku pola i nie ma żadnej opcji dialogowej. A Lares nadal twierdzi, że nie może się nigdzie ruszyć bez rozwiązania kwestii zaginionych ludzi, natomiast dostałem +400 exp od Vatrasa.

Próbowałem jeszcze raz przyzwać Dextera aby zabić go z Gregiem lecz kod nie działa, po aktywowaniu marvina wpisuję po prostu: insert Stt_329_dexter, lecz komenda nie jest rozpoznawana.

Gothic 2 NK Returning 2.1

Czy macie może jakiś pomysł na pchnięcie fabuły do przodu?

Rabittous 18-07-17 10:54

A przeczytałeś ten list Dextera? To jest kluczowe dla zadania.

jaguar01 18-07-17 11:40

Jak przeczytałeś list zabrany dexterowi, powiedz o tym vatrasowi. Następnie idź do Hagen. Załączyć ci się odrazu rozdział 2. Wróć do vatrasa. W trakcie rozmowy o przyjęciu do wodnego kręgu zapyta czy przekazales informacje lordowi hagenowi. I to wszystko, zostaniesz przyjęty do kręgu.

Kielbikart 18-07-17 12:18

Tak czytałem list, do Hagena jeszcze mnie nie chcą wpuścić ...

Rabittous 18-07-17 12:24

A uratowałeś Elvricha? W Returningu ma zmienione miejsce przetrzymywania go, bo w NocoKrukowym miejscu jest Obóz Myśliwych

jaguar01 18-07-17 12:26

A dolaczyles do jakiejś gildi?? dopóki nie pogadasz z Hagen, nie zostaniesz członkiem wodnego kręgu. Kim grasz?

Rabittous 18-07-17 12:27

Do tego trzeba chyba pogadać ze Skipem na tej plaży koło Khorinis. Tak żeby się dowiedzieć, że tych ludzi wywożą do Jarkendaru

jaguar01 18-07-17 13:13

Jak zabrał list dexterowi to raczej już to zrobił

Kielbikart 18-07-17 13:29

Z tego co wymieniliście nie uradowałem jedynie Elvricha swoją drogą gdzie go teraz znajdę ?
Nie dołączyłem do żadnej znaczącej gildii jeszcze jak na razie jestem złodziejem, zabójcą, myśliwym, kupcem i czeladnikiem Bospera, gdzieś zgubiłem przepaskę nowicjusza wiec pewnie przyłączę się do straży miejskiej.

Przy okazji orientujecie się czy można w trakcie rozgrywki zmienić poziom trudności wybrałem niemal najwyższy mam teraz 24h gry i dopiero 10 lvl a wpierdol dostaję od wszystkiego powyżej jednego goblina...

Rabittous 18-07-17 13:48

Elvrich znajduje się w zrelokowanym obozowisku bandytów, w okolicach Magicznego Golema z próby ognia.

Poziomu już nie zmienisz. Niestety ale najwyższe poziomy trudności są nie tyle co dla weteranów Gothica, one są po prostu dla weteranów Returninga.

jaguar01 18-07-17 15:40

A właśnie panowie, jak jest z gildia? Da się być np. Magiem ognia i nekromanta?

Rabittous 18-07-17 17:12

Nie da się. Nekromanta to oddzielna, główna gildia. Tak samo jak Mag Wody i Strażnik Świątynny.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:51.