Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Pomoc Techniczna [G3] (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=190)
-   -   Save do Gothic III i G3: Zmierzch Bogów (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=22924)

Merdarion 28 18-07-11 10:38

Potrzebuje save'a do Gothic 3 CP 1.74 z włączonym AB.Grałem magiem po stronie buntowników.Miałem reputacje we wszystkich miastach Myrtany powyżej 90%.Cape Dun i Montera odbite,Silden i Geldern gotowe do rewolucji(nie odbijałem ich bo by mnie orkowie zaczynali atakować) .Zaczynałem robić misje w Bradze.W Nordmarze jeszcze nie bylem.

A oto atrybuty mojego maga:
Poziom-40
Siła-130(Nie pakowałem w siłę tylko dostawałem punkty za walkę na arenie itp.)
Zdolności Łowieckie-120
Prastara wiedza- 250
Zdolności kowalskie-16
Alchemia-60
Zdolności złodziejskie-32
Energia Życiowa-koło 350(głównie dzięki miksturom)
Mana-koło 400(+100 dzięki kosturowi kilka punktów też nabiłem warząc mikstury koncentracji )

Umiejętności:
Wyuczone czary:Kula ognia
Umiejętności łowieckie :Cichy Łowca,Obdzieranie zwierząt ze skór,Pozyskiwanie zębów,rogów itp.
Umiejętności złodziejskie:Tłumaczenie się,Otwieranie trudnych zamków
Umiejętności alchemiczne:Warzenie mikstur leczenia i many,Warzenie mikstur przemiany,Warzenie mikstur o efektach stałych
Umiejętności magiczne:Szybka nauka,Regeneracja many,Mag Ognia(dzięki kosturowi),Walka kosturem I i II,Kostury Magiczne

Ekwipunek:Kostur Maga Ognia II,Szata Maga Ognia,kilka pierścieni(w tym pierścień życia +50 do HP odebrany demonowi),kilkadziesiąt zwojów(nie miałem ich komu sprzedać w Myrtanie :D )160 Mikstur leczniczych i many,105 tysięcy sztuk złota

Save nie musi być taki sam,byle był podobny (Postać ma być w Bradze i koniecznie wyuczona Regeneracja many).Proszę o postać tworzoną bez kodów.
Z góry dziękuję za pomoc

West4 28-07-11 22:12

Save gothic 3

Jest tu save w ok. 80% gry, po stronie orków. Mag ale jest też ekwipunek dla Wojownika.

https://rapidshare.com/files/2487540...hic_3_Save.rar

Burratos 22-09-11 22:40

Proszę o save z praktycznie samego początku gry, a mianowicie od Geldern. Wchodzimy do miasta... i odtąd chce zacząć. Najlepiej wojownik, ale magiem tez nie pogardzę. Wersja gry bez żadnych pathów. Wstawienie tegosz savea proszę potwierdzić pm.ką.

Pozdrawiam :wub:

GORN444 27-01-12 14:41

hukk

Cytat:

Napisał Luke (Post 437624)
W tym temacie można zamieszczać:
  • prośby o save'y, z podanym momentem fabuły/poziomem/ścieżką rozwoju.
  • linki do save'ów zamieszczonych na jakimś serwerze [Rapidshare, Sendspace, Speedyshare] wraz z opisem - miejsce, moment fabuły, poziom, wyposażenie, charakterystyki
Nie muszę chyba dodawać czym skutkować będzie zamieszczanie innych treści ;)

prosze o save'a z cape dun
:wub:

GORN444 27-01-12 14:44

mam save'a do gothic 3 moja postac jest robiona na kodach i nie da sie uzupelnic zycia

Żel33k 28-01-12 20:53

ma ktos save z końca gry oczywiście ja przeszłem gre ale chciałbym obejrzec wysiłek innych:))

Robharek 13-02-12 11:01

Potrzebuje zapis do gothica 3 na patchu 1.6 CP. Bohater musi byc po stronie bontowników. Wyzwolone miasta:
-Ardea
-Cap Dun
-Montera
-Gotha
-Misje w Vengardzie
-Silden
-Początek zadań w Nemorze.

Robharek 13-02-12 11:04

Potrzebuje zapis do gothica 3 na patchu 1.6 CP. Bohater musi byc po stronie bontowników. Wyzwolone miasta:
-Ardea
-Cap Dun
-Montera
-Gotha
-Misje w Vengardzie
-Silden
-Początek zadań w Nemorze.

Bohater musi być wojownikiem. Atrybuty nauczone

Walka
-Mistrz walki mieczem
-Posługiwanie się Tarczą
-Duży oręż (2)
-Bardzo dobre posługiwanie się kuszą

Pańcerz średni pańcerz Buntownika. Dobrze by było gdyby bohater miał powyrzej 270 siły i dużo PN

Bardzo prosze o ten seve ponieważ podobny mi się zjebał a ja tak byłem daleko ;/

Poziom Bohatera 28

Ekwipunek
-Miecz Półtoraręczny
-Kusza
-i z 20 tys złota bo tyle miałem xd

Kojot121 21-02-12 18:02

Poszukuje save po zadaniach z Hectorem Oschem (ewentualnie w trakcie), zrobiłem wszystkie i wysadziło mi kompa :( Byłbym wdzięczny najlepiej z patchem 1.089

Shael 24-05-12 19:52

Szukam save po zdobyciu Montery , z patchem 1.75 bez żadnych modów jedynie alternatywny balans może być .
Oczywiście wojownik 1h-łowca z paroma złodziejskimi umkami .

lolmol100 04-07-12 18:24

Save do Gothic III i G3: Zmierzch Bogów

Poszukuje save na patchu 2.2
bardzo nowy patch, potrzebuje około 80% gry :))
duzo lvl, duzo kasy :) i innych potrzebnych itemków.

sadke 14-08-12 16:17

Save

Szukam save do gothic 3 oryginalna wersja
poziom gry łatwy
stan gry wszystkie q w myrtanie bez oswobadzania miast
Staty siła 200+ myśliwskie około 180 kowalstwo 50 kradzież 60
strona buntowcicy wojownik
bez robionych questów w nordmarze o varancie:excl::excl:

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:35.