Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Forum (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Rangi w tytułach (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=20178)

Randal Walles 01-07-09 10:43

Co do propozycji Smutasa uważam, że jest to dobry pomysł. Jedyne co bym zmienił to dopisek "średni". Moim zdaniem ranga ze "średni" na początku dziwnie brzmi.

Przykładowo:

1. Młodszy Nowicjusz
2. Nowicjusz
3. Starszy Nowicjusz

Calzedo 01-07-09 11:08

Cytat:

Napisał Yzerman (Post 488337)
GIII

0 – Jeleń
20 – Wilk
61 – Dzik
121 – Hiena
201 – Lew
301 – Szabloząb
401 – Krokodyl
501 – Nosorożec
601 – Schrat
701 – Ogr
851 – Demon
1000 – Potwór / własny tytuł

No i w tym rzecz, że zamiast zostać polną bestią, będę wilkiem czy tam dzikiem. Wyszło na to samo.

Randal Walles 01-07-09 11:26

Będziesz szablozębem a niedługo krokodylem.

Wixu 01-07-09 11:35

Uważam, że w miejsce nosorożca powinien znaleźć się hipopotam. Swoją boskością wyprzedza nosorożca o lata świetlne, no i jest on taki nuuuudny.

Dragunov 01-07-09 13:16

Ja jestem za rozpisaniem rang do 10k.

Fremen 01-07-09 13:41

1. 0 - prokariont
  2. 21 - eukariont
  3. 61 - gąbka
  4. 121 - parzydełkowiec
  5. 201 - płaziniec
  6. 301 - pierścienica
  7. 401 - mięczak
  8. 501 - bezżuchwowiec i ryba
  9. 601 - płaz
  10. 701 - gad
  11. 851 - ptak
  12. 1000 - szczyt planu eugenicznego / własny tytuł
Wyjdzie na to samo, a czyż "bezżuchwowiec" nie brzmi bardziej wdzięcznie od "kąsacza" czy innego "cieniostwora"?
Rangi powiązane w jakimś-tam stopniu z klasami z GI / II / XII odpadają z marszu.
Cytat:

Jak dla mnie, to nawet jedna taka osoba, której bym odebrał te uprawnienia już się pojawiła. Mianowicie jest to Sentenza, który wpisem: "w diabły ekskluzywna ranga." wyraźnie pokazał, że mu na tym nie zależy.
Ty nie istniejesz, prawda?

Sentenza 01-07-09 15:08

Smutas - jesteś zwyczajnie zazdrosny że sam na to nie wpadłeś pierwszy. Podkreślam swoje niebywałe zasługi które pozwoliły mi nadac sobie taką rangę.
btw. uczestnik i wyjadacz brzmią tragicznie.

A zdanie na temat samych rang mam takie jak Nord i Fremen - co by tam nie wpisać, i tak prędzej czy później będzie taka co komuś nie będzie pasować. Szczęście, to nie mój problem.

Smutas 01-07-09 20:48

Sent, co ty pitolisz? Jaka zazdrość? Nie zauważyłeś jeszc ze, że ja ani razu od momentu rejestracji nie zmieniłem swojego avka, a od momentu otrzymania rangi specjalnej mam ją wciąż taką samą. Zatem nie wmawiaj mi czegoś, czego nie ma.

I twoja uwaga co do moich propozycji nazw. Zauważ, że nie o to chodzi, tylko o pomysł aby było mniej głownych określeń, za to stopniowanych. I ten pomysł ewentualnie opiniuj.

Randal, masz rację, to określenie "średni jest zbyteczne".

Szkoda że tylko ty na razie oceniłeś moją propozycję.
Oczywiście nie upieram się przy swoich propozycjah, mogą być inne, byle nie więcej niż cztery...

Sentenza 01-07-09 23:34

Cytat:

Napisał Smutas (Post 488644)
Sent, co ty pitolisz? Jaka zazdrość?

zazdrościsz że sam nie wpadłeś na taki genialny pomysł na rangę, przyznaj się.
Cytat:

Nie zauważyłeś jeszc ze, że ja ani razu od momentu rejestracji nie zmieniłem swojego avka, a od momentu otrzymania rangi specjalnej mam ją wciąż taką samą. Zatem nie wmawiaj mi czegoś, czego nie ma.
avek zmieniłeś, na początku nie był animowany. Rangę też, jeszcze wczoraj nie łamała ogólnie przyjętych zasad netykiety (ponieważ wątpię byś ją znał - wielkie litery są uznawane za krzyk, który w tym wypadku wygląda jak tania próba zwrócenia na siebie uwagi. wcześniej były małe), ale ja nie robię z tego cyrku przed administracją i nie odwołuję się do samego Advo by coś z tym zrobił.

Cytat:

I twoja uwaga co do moich propozycji nazw. Zauważ, że nie o to chodzi, tylko o pomysł aby było mniej głownych określeń, za to stopniowanych. I ten pomysł ewentualnie opiniuj.
Ależ odniosłem się do tego - powiedziałem że co byś nie wymyślił, komuś i tak adept/jaszczur/latający potwór spaghetti z kosmosu nie będzie się podobał, wszystko jedno stopniowany rzędowy sraczkowaty czy w kratę, parafrazując klasyka.

Rabittous 01-07-09 23:39

Jeszcze pol postu zobacze w takim stylu jak 3 ostatnie to siegne po punkty karne

Smutas 02-07-09 10:14

Zmieniłem swoją propozycję na taką:

1. Młodszy kandydat
2. Kandydat
3. Starszy kandydat
4. Młodszy nowicjusz
5. Nowicjusz
6. Starszy nowicjusz
7. Młodszy adept
8. Adept
9. Starszy Adept
10. Młodszy mistrz
11. Mistrz
12. - ranga specjalna.

Może ktoś zaopiniuje mój pomysł?

Thral.Misju 31-07-09 19:26

Mi się nie podoba za dużo młodszy-starszy etc.

Lepiej tak :

1.Nowicjusz
2.Adept
3.Oświecony
4.Sługa Pana
5.Kapłan
6.Arcy Kapłan
7.(unikalna) np.Pół Tytan/bóg etc.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:36.