Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Pomoc Techniczna [G3] (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=190)
-   -   Save do Gothic III i G3: Zmierzch Bogów (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=22924)

Merdarion 28 18-07-11 10:38

Potrzebuje save'a do Gothic 3 CP 1.74 z włączonym AB.Grałem magiem po stronie buntowników.Miałem reputacje we wszystkich miastach Myrtany powyżej 90%.Cape Dun i Montera odbite,Silden i Geldern gotowe do rewolucji(nie odbijałem ich bo by mnie orkowie zaczynali atakować) .Zaczynałem robić misje w Bradze.W Nordmarze jeszcze nie bylem.

A oto atrybuty mojego maga:
Poziom-40
Siła-130(Nie pakowałem w siłę tylko dostawałem punkty za walkę na arenie itp.)
Zdolności Łowieckie-120
Prastara wiedza- 250
Zdolności kowalskie-16
Alchemia-60
Zdolności złodziejskie-32
Energia Życiowa-koło 350(głównie dzięki miksturom)
Mana-koło 400(+100 dzięki kosturowi kilka punktów też nabiłem warząc mikstury koncentracji )

Umiejętności:
Wyuczone czary:Kula ognia
Umiejętności łowieckie :Cichy Łowca,Obdzieranie zwierząt ze skór,Pozyskiwanie zębów,rogów itp.
Umiejętności złodziejskie:Tłumaczenie się,Otwieranie trudnych zamków
Umiejętności alchemiczne:Warzenie mikstur leczenia i many,Warzenie mikstur przemiany,Warzenie mikstur o efektach stałych
Umiejętności magiczne:Szybka nauka,Regeneracja many,Mag Ognia(dzięki kosturowi),Walka kosturem I i II,Kostury Magiczne

Ekwipunek:Kostur Maga Ognia II,Szata Maga Ognia,kilka pierścieni(w tym pierścień życia +50 do HP odebrany demonowi),kilkadziesiąt zwojów(nie miałem ich komu sprzedać w Myrtanie :D )160 Mikstur leczniczych i many,105 tysięcy sztuk złota

Save nie musi być taki sam,byle był podobny (Postać ma być w Bradze i koniecznie wyuczona Regeneracja many).Proszę o postać tworzoną bez kodów.
Z góry dziękuję za pomoc

West4 28-07-11 22:12

Save gothic 3

Jest tu save w ok. 80% gry, po stronie orków. Mag ale jest też ekwipunek dla Wojownika.

https://rapidshare.com/files/2487540...hic_3_Save.rar

Burratos 22-09-11 22:40

Proszę o save z praktycznie samego początku gry, a mianowicie od Geldern. Wchodzimy do miasta... i odtąd chce zacząć. Najlepiej wojownik, ale magiem tez nie pogardzę. Wersja gry bez żadnych pathów. Wstawienie tegosz savea proszę potwierdzić pm.ką.

Pozdrawiam :wub:

GORN444 27-01-12 14:41

hukk

Cytat:

Napisał Luke (Post 437624)
W tym temacie można zamieszczać:
  • prośby o save'y, z podanym momentem fabuły/poziomem/ścieżką rozwoju.
  • linki do save'ów zamieszczonych na jakimś serwerze [Rapidshare, Sendspace, Speedyshare] wraz z opisem - miejsce, moment fabuły, poziom, wyposażenie, charakterystyki
Nie muszę chyba dodawać czym skutkować będzie zamieszczanie innych treści ;)

prosze o save'a z cape dun
:wub:

GORN444 27-01-12 14:44

mam save'a do gothic 3 moja postac jest robiona na kodach i nie da sie uzupelnic zycia

Żel33k 28-01-12 20:53

ma ktos save z końca gry oczywiście ja przeszłem gre ale chciałbym obejrzec wysiłek innych:))

Robharek 13-02-12 11:01

Potrzebuje zapis do gothica 3 na patchu 1.6 CP. Bohater musi byc po stronie bontowników. Wyzwolone miasta:
-Ardea
-Cap Dun
-Montera
-Gotha
-Misje w Vengardzie
-Silden
-Początek zadań w Nemorze.

Robharek 13-02-12 11:04

Potrzebuje zapis do gothica 3 na patchu 1.6 CP. Bohater musi byc po stronie bontowników. Wyzwolone miasta:
-Ardea
-Cap Dun
-Montera
-Gotha
-Misje w Vengardzie
-Silden
-Początek zadań w Nemorze.

Bohater musi być wojownikiem. Atrybuty nauczone

Walka
-Mistrz walki mieczem
-Posługiwanie się Tarczą
-Duży oręż (2)
-Bardzo dobre posługiwanie się kuszą

Pańcerz średni pańcerz Buntownika. Dobrze by było gdyby bohater miał powyrzej 270 siły i dużo PN

Bardzo prosze o ten seve ponieważ podobny mi się zjebał a ja tak byłem daleko ;/

Poziom Bohatera 28

Ekwipunek
-Miecz Półtoraręczny
-Kusza
-i z 20 tys złota bo tyle miałem xd

Kojot121 21-02-12 18:02

Poszukuje save po zadaniach z Hectorem Oschem (ewentualnie w trakcie), zrobiłem wszystkie i wysadziło mi kompa :( Byłbym wdzięczny najlepiej z patchem 1.089

Shael 24-05-12 19:52

Szukam save po zdobyciu Montery , z patchem 1.75 bez żadnych modów jedynie alternatywny balans może być .
Oczywiście wojownik 1h-łowca z paroma złodziejskimi umkami .

lolmol100 04-07-12 18:24

Save do Gothic III i G3: Zmierzch Bogów

Poszukuje save na patchu 2.2
bardzo nowy patch, potrzebuje około 80% gry :))
duzo lvl, duzo kasy :) i innych potrzebnych itemków.

sadke 14-08-12 16:17

Save

Szukam save do gothic 3 oryginalna wersja
poziom gry łatwy
stan gry wszystkie q w myrtanie bez oswobadzania miast
Staty siła 200+ myśliwskie około 180 kowalstwo 50 kradzież 60
strona buntowcicy wojownik
bez robionych questów w nordmarze o varancie:excl::excl:

Junx 13-11-12 17:17

Save z końca G3 Patch 1.6 + 1.75.14 + Balans Alternatywny włączony.

Garść informacji:

- Możliwe dwa zakończenia Adanosa i Innosa
- Droga "Dobra"
- Wyzwolone krainy
* Myrtana
* Varant

** Nordmar [Prawie, pozostały obozy orków]

- Dobre reputacje u Buntowników oraz Koczowników
- Wszystkie teleporty [chyba]
- Trochę zwojów i mikstur
- Brak jednego ognistego pucharu [zagubiony gdzieś]

O postaci:

Mieszanka każdego po "trochu".

Ekwipunek:

Magia:

Umiejętności:

Download:
http://uploading.com/files/get/6c4cddde/Save%2BG3.7z

RazielAK47 06-12-12 13:19

Witam serdecznie
Poszukuję save'ów z Gothic 3: Zmierzch Bogów najlepiej wersja 1.0.89 jednak mogą być to także wersje patcha wyższe niż ten, który podałem.

Chodzi mi głównie o moment po rozmowie z Gornem kiedy zostajemy wysłani do Lee, a następnie wykonujemy misje dla strażnika stojącego na bramie (Theodor).

Nie wiedzieć dlaczego u mnie wszystkie save'y uległy uszkodzeniu i nie mogę ich wczytać albo trwa to tak długo, że szkoda gadać...

Z góry dziękuję!

przemqo665 15-02-13 09:30

Save po najnowszym patchu

Czy byłby ktoś tak uprzejmy udostępnić swój save, mniej więcej w okolicach Montery na najnowszej wersji?
Wielokrotnie przechodziłem Gothica I i II, za III zabierałem się wielokrotnie, ale Montera to najwięcej co osiągnąłem.
Pewnie udałoby mi się to pociągnąć dalej, tylko obrzydzeniem napawa mnie przechodzenie początku po raz -nasty.

Lolak 26-02-13 21:32

Witam serdecznie, mam prośbe o dodanie save z Gothic 3 patch 1.74 CP bez AI i SI. Dobrze by było gdyby w save tym postać była wojownikiem robiona pod reputację Orków, żeby była w Nordmarze, w klanie młotów i tutaj najważniejsze bo mam zbugowany ten quest i jak go wykonuje to mi wywala do pulpitu (crashuje gra) żeby była po quescie Wyzwolenia Kopalni i Pieca. Lvl mnie nie interesuje staty również. Swoje wymagania podałem tak więc mam nadzieję, że jest tutaj jakiś użytkownik który posiada taki Save i będzie tak szczodry podzielić się nim.

Dodam może jeszcze, że drogą jaką szedłem to tak jak wg Solucji, czyli podanie miasta po kolei. Xardasa jeszcze nie znalazłem, dopiero co doszedłem do Nordmaru (klanu młota) i wziąłem się za wyzwalanie kopalni.

Subrosa 10-03-13 21:04

Save

Witam. Potrzebuję save do G3
Patch:
1.75.14

Gdzie:
Po wyzwoleniu Montery

Jaka droga:
Buntowników

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Ziomex2233 25-04-13 15:36

Save do Gothic III

Mógłby ktoś wysłać save do gothic 3 patch 1.75.14 czy jakoś tak ?
Zepsuł mi się gothic i musiałem przeinstalować grę i straciłem maga 43 poziom
Prastara wiedza około 200
3 znalezione artefakty
około 70 tys. złota
i kilka wyzwolonych miast
Proszę o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!

Max0 25-07-13 15:03

Bardzo proszę o save'a (QuestPack4+Cm2.4 PL) po wykonaniu wszystkich zadań w Cape Dun i Reddock.Szczerze mówiąc nie chce mi się przechodzić po raz enty tego początku...Może też być dalej ale ważne aby nie trzeba było wykonywać tego,co zawsze każdy na początku G3 robi.
Nieważne jakie umiejętności i ekwipunek.Głównie zależy mi na tym,żeby pominąć ten nudny początek.
Z góry dziękuję za pomoco ile komuś będzie się chciało to zrobić.

jamistrzlesny 26-07-13 13:08

Szukam save do gothica 3 wersja bez znaczenia.
Okolice montery, droga buntowników, wojownik.

mateusz3671 21-05-14 23:13

Cytat:

Napisał jamistrzlesny (Post 845929)
Szukam save do gothica 3 wersja bez znaczenia.
Okolice montery, droga buntowników, wojownik.

podpinam sie tylko zeby save byl kompatybilny z patche, 1.75

PrzemekAWDS 20-07-14 14:06

Potrzebuję save do gothic 3 zmierzch bogów edycja rozszerzona w momencie tej wielkiej bitwy z orkami w jaskini na samym końcu gry.

wrotka22 21-07-14 11:17

Strona Beliara, łucznik

Ja proszę o save Gothic 3. Brak jakichkolwiek modów (bez Quest Packa, patcha itp.)

*Moment: po zrobieniu wszystkich zadań w Monterze.
*Droga: zła.
*Reputacja: u assasynów i najemników.
*Profesja: łucznik
*Umiejętności: skórowanie, zęby, kły, myśliwy, i parę innych od was :)
*Itemy: łuk ten który ma Jens (przy Cape Dun) tylko niezużyty.
*Statystyki: Nie dawanie w siłę, dużo zdolności myśliwskich, trochę więcej życia i wytrzymałości niż na początku

Jeśli ktoś ma takowego save'a proszę pisać na priv. :)

TheArePro 21-07-14 13:38

Nie masz co się łudzić. :) Teraz mało kto już daje te save, poza tym jest bardzo mało osób, które grają na czystej grze.

wrotka22 21-07-14 16:32

Cytat:

Napisał TheArePro (Post 859961)
Nie masz co się łudzić. :) Teraz mało kto już daje te save, poza tym jest bardzo mało osób, które grają na czystej grze.

Niestety... Bardzo mało osób lubi czyste gry. Dla mnie może być z patchem, ale bez Quest Packa.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:24.