Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Pomoc Techniczna [G3] (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=190)
-   -   Save do Gothic III i G3: Zmierzch Bogów (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=22924)

makuGHIII 08-07-10 19:50

Poprzez błąd gry utraciłem swojego save. Odbiłem i zrobiłem wszystkie zadania w Ardee, Cape Dun, Gothe, Montere, Vengrad, Okara, oraz Reddock. Nie wiem dokładnie które levele i ile doświadczenia. Obojętnie jaki server. Można wysyłać tutaj, na gadu 12607307 lub na meila mateusz.makowski@o2.pl. Z góry dziękuje :)

PS. droga buntownika, z nastawieniem na wojownika

Grigori666 10-07-10 14:53

Witam. Byłbym bardzo wdzięczny za zrobienie save-a tuż przed przybyciem do Montery (przed pierwszą rozmową z Marikiem). Postać po stronie buntowników. Wykonałem wszystkie questy po drodze do Montery (Poza oddaniem miecza wenzelowi i odnalezieniem skrzynek z oliwą dla gościa którego napadli)

Więcej szczegółów:
  1. Uzbrojenie: Łuk assasyna, kosciana tarcza i miecz wenzela.
  2. Zdolności: Mistrz walki mieczem, silne parowanie tarczą, mistrz łucznictwa, pozyskiwanie skór, Kowal, Ostrzenie oręża, otwieranie trudnych zamków
  3. 25 lvl, 99 pkt. nauki, 80.000 sztuk złota
  4. Jeśli chodzi o mikstury, pochodnie itd. (wedle uznania. ludzka ilość jaką można zdobyć od początku gry)
W razie pytań proszę o kontakt gg:8112149

e-mail: pan_adolf@tlen.pl

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

PS.
Nie wiem czy to ma znaczenie ale do gothica mam wgranego Community patch. To jest chyba wersja 1.6 (ale nie jestem pewny)

Renegade 24-07-10 20:51

Witam.
Potrzebuje savea do G3 ZB juz przy koncu - ide do miltena i mam buga - nie chce ze mna rozmawiac, wiec go nie zaprowadze do oscha... :/ gram na ost patchu, ale to nie ma znaczenia, dostane save`a to zainstaluje na nowo gre z odpowiednim patchem by ja ukończyc.

Chętnie bym pomógł z tymi saveyami innym, ale jak widzicie mam zabugowane, działające tylko na ostatnim patchu 2.1 (specjalnie dla tego patcha szedlem od nowa gre...)

DO gothica 3 moge wrzucic savey jak ktos chce wszystkie jakie mam - gra ukonczona wojownikiem

szyszka901202 07-08-10 17:54

Potrzebuje savea G3 ZB mam bóga a byłem w momęcie gdy trzeba było doprowadzić paladynów z vęgardu do gothy i od tego momętu gra padła był bym brdzo wdzięczny za ten jeden lub całe savey

numer gg 4178393
e-mail slawek123@onet.eu

R4KET 21-08-10 17:39

Przyjmę save do Gothica III ver. 1.74, ale:

Bezi z buntownikami, lvl 20-30 (może być więcej/mniej, mnie to lotto), skille typowo bojowe, nie chcę maga, łucznika, ma to być "knajt" z prawdziwego zdarzenia, mile widziane w ekwipunku Rubinowe Ostrze :]
Co do fabuły:
Wyzwolone: Cape Dun, Gotha, Montera, Ardea - reszta nietknięta prosiłbym

voviczek 22-08-10 16:06

Potrzebuję zapisu, którego wcześniej szukał użytkownik Grigori666:

Cytat:

Witam. Byłbym bardzo wdzięczny za zrobienie save-a tuż przed przybyciem do Montery (przed pierwszą rozmową z Marikiem). Postać po stronie buntowników. Wykonałem wszystkie questy po drodze do Montery (Poza oddaniem miecza wenzelowi i odnalezieniem skrzynek z oliwą dla gościa którego napadli)

Więcej szczegółów:
  1. Uzbrojenie: Łuk assasyna, kosciana tarcza i miecz wenzela.
  2. Zdolności: Mistrz walki mieczem, silne parowanie tarczą, mistrz łucznictwa, pozyskiwanie skór, Kowal, Ostrzenie oręża, otwieranie trudnych zamków
  3. 25 lvl, 99 pkt. nauki, 80.000 sztuk złota
  4. Jeśli chodzi o mikstury, pochodnie itd. (wedle uznania. ludzka ilość jaką można zdobyć od początku gry)

Posiadam GIII z najnowszym Community Patch (1.74).

Kontakt na PW lub mail: vovo22(małpa)tlen.pl

Szakal678 22-08-10 21:07

Cytat:

Napisał Varc (Post 452421)
Witam , dodaje mój Save.
Staty :

Poziom : 43
Reputacja : 80% reputacji u orków
Siła : 408
ZW:137
PW:102
EŻ= 330

Pancerz orka , Halabarda , Kusza bojowa.

Dużo kasy i dużo wartych rzeczy.

Postać jest po zabiciu Króla i zniszczeniu Vengardu.Teraz znajduje się w Faring , po odebraniu nagrody od Kana w postaci Pancerza Orka.

Rapishare :
http://rapidshare.com/files/20752603..._Save.rar.html

UWAGA ! Save działa tylko na wersji 1.6 Community Patch !!!

Możesz dać reupload ?? Jeżeli oczywiście jeszcze go masz :) Może być nowszy...

Twenty 03-09-10 19:46

Witam mam prośbę o save do Gothic 3 patch najlepiej 1.74/1.73, najlepiej zeby byl po stronie buntownikow mial jakies dobre eq i troszkę kaski, wyzwolone miasta to najlepiej Cape Dun, Ardea, Montera, Reddock i Gotha(jednak nie musi byc). Najlepiej jakby to byl wojownik. Prosze wyslac save na PW, GG-317328, e-mail- twenty515@o2.pl
Z Gory Dziekuje!!!

thomas471 05-09-10 19:19

kurde gdzie ten saves wpakowac?

ja mam taki problem gdze ten saves wstawic?<_<

Mroczny_Paladyn 05-09-10 20:07

Cytat:

Napisał thomas471 (Post 654488)
ja mam taki problem gdze ten saves wstawic?<_<

Odpowiedni folder masz w Dokumentach (folder o nazwie gothic3). Ze Zmierzchem Bogów jest podobnie, tyle że folder nosi inną nazwę. O to chodzi?

tutik 09-09-10 18:33

??

Witam. Jeżeli ma ktoś save'a tuż po podbiciu Montery, a co z tego wynika - droga buntowników, to proszę o zamieszczenie. Z góry dzięki ;P

Sai99 19-09-10 00:43

save

Prosze o save'a między Cape Dun a Monterą.
Buntownik, najlepiej wojownik ale moze byc rowniez mag.
GG - 7348601, email - rafciobest1@o2.pl
Patch 1.74

killler007 17-10-10 19:05

Oto mój save na którym gram od tygodnia. (alternatywny balans ON, łatwy poziom trudności, patch 1.74)
Łucznik/Wojownik (walka 2 ostrzami)
Łuk na razie słaby, bojowy
Własnoręcznie wykute El Bestrado
Poziom coś koło 50
Dużo zadań wykonanych
Buntownik
I najważniejsze: PONAD 300 TYSIĘCY ZŁOTA! (w większości ze sprzedawania broni orków i trofeów myśliwskich.)
Link:
http://www.speedyshare.com/files/247...ld_01_0087.zip

Nie znam się na plikach gothica więc nie wiem czy podałem dobre ..
To te dwa pliki w których jest numer tego zapisu z folderu w dokumentach.

W zamian prosiłbym jakiegoś maga, lvl obojętny tylko żeby była wykonana większość zadań :|
Bo nie chce mi się robić tego 2 raz po nic...

zuyjazo 23-10-10 20:13

Przedstawiam wam mojego sejva z gry, patch 1.74 AB włączone, poziom trudności - łatwy. Gram wojem, przeszedłem już myrtanę i teraz wybrałem się na pustynie. Mam 45 lvl, eq dosyć dobre. Jest kilka misji niedokończonych (z 10 jak dobrze pamiętam).

http://rapidshare.com/files/426749688/save.zip (nie wiedziałem czy dałem dobry bo mam kilka sejwów, więc pisać gdyby nie ten : P)

W zamian chciałbym sejva też po przejściu myrtany, najlepiej maga. Obojętne po której jest stronie, ważne żeby był dobrze rozwinięty.

To tyle, bardzo proszę o tego sejva, gdyż nie chce mi się od nowa przechodzić wszystkiego.

Edit. Chciałbym jeszcze dodać że postać ma już w eq katanę! A takie katany są chyba tylko 2 w całej grze.

Krz90 16-11-10 20:25

Ja posiadam save do gothic 3 patch 1.73
Level: 23
Siła:105
Zręczność:104
Mana:100
Umiejętności:Szybka Nauka
Punkty Nauki do wykorzystania:245
Wyzwolone:Ardea
I ogólnie pochodziłem po krainie wybijałem potworki np zdobyłem dużo roślin z okolic Geldern w ruinach przy smoku praktycznie wszystko co żyło prócz cieniostorów golemów trolli i innych silniejszych roślinki też zebrane są wszędzie prócz przy wodospadach i do tego 3 zebrane szczawie królewskie po ich zrespawnowaniu.

Gothic Warrior 18-11-10 17:15

Oto mój save do Gothic 3 pod patcha 1.74.14

Poziom: 22
Doświadczenie: 133450
Punkty Nauki: 135
Siła: 175
Zdolności Łowieckie: 106
Zdolności Kowalskie: 11
Zdolności Złodziejskie: 24

Na koncie jest 78 tysięcy złota

Reputacja w miastach:
Cape Dun: 100 - wyzwolone
Montera: 100 - wyzwolone
Reddock: 90
Faring: 76

Reputacja u ludzi i orków:
u Buntowników: 27
u Asasynów: 1

Postać prowadzona jest w kierunku wojownika-łucznika.
Jest po stronie buntowników.

Tutaj linki:
savcpdat: http://www.megaupload.com/?d=WMW3YTHZ
savcp: http://www.megaupload.com/?d=0Z2014U2

Mistrzgothica3 18-11-10 22:11

Ja prosił bym o save po misji z karawaną do gothic 3 ZB na patchu 2.1 mam z nią problem bo ten gość na H nie idzie a handlarze tak
lvl mnie nie interesuje kasa też skille obojętne

atgod 27-11-10 18:44

nie działa mi save killera ;/, mam arternatywny balas ON, poziom łatwy, i gdy go wczytuje wyskakuje błąd "where is the guru" :mellow:

Xydrus 11-12-10 02:03

Witam, potrzebuje save do G3 do patcha 1,74, najlepiej jakby to było Wojownik-Buntownicy,miasta w których wykonane mogły by być questy Ardea,Reddock,Cap Dan,Montera,Okara,Gotha,Silden, żadne miasto nie wyzwalane(mam Questa Packa4)

kamilosssss1995 27-12-10 12:34

Pisze już drugi raz , poprzedni save nie chodził, wiec tak proszę o save do Gothic 3 wersja 1,07(może poprzedni save miał inną wersję, nie wiem).
Wojownik - Buntownik lvl nie ważny ważne jest to aby akcja była w okolicach Montery albo przed albo po rewolucji może być trochę później ale nie wcześniej. Proszę o kontakt na e-mail (kamildyduch@op.pl) albo GG ( 165414 )
Lub proszę pisać jak mogę zrobić aby tamte save chodziły.

jumacz 27-12-10 12:56

Cytat:

Napisał kamilosssss1995 (Post 684638)
proszę o save do Gothic 3 wersja 1,07
Lub proszę pisać jak mogę zrobić aby tamte save chodziły.

jak masz wersję 1.07 to wątpię czy savy z wyższych wersji dadzą się wczytać. Ściągnij lepiej łatkę CP 1.74 którą mają teraz już chyba wszyscy.

TRAVERS 27-12-10 14:23

JA byłbym BARDZO uszczęśliwiony,gdyby ktoś mi dał save do Gothic III:Zmierzch Bogów.Moje wymagania:
Siła:Więcej niż 200
Złoto:Więcej niż 15.000
Punkty Życia:150 lub Więcej
Moment gry:Wtedy,gdy musimy zabić Bestię
Z góry dziękuję

TRAVERS 27-12-10 14:34

Dobrze,już nie płaczcie.Zamieszczam pod spodem mojego Save.Opiszę go.
-Inog jest już z Anogiem
-Porobiłem zadania od Thorusa
-Aktualnie jestem w Gotha,zbieram reputację
-Zabiłem Obleśnych Ludzi pod Przylądkiem Dun
-Chyba mam trochę dużo złota :D

http://chomikuj.pl/wojtelucha

kamilosssss1995 28-12-10 10:10

Ok, pobrałem łatkę wszystko chodzi elegancko dzięki za pomoc wszystkim ^_^

Miniol512 03-01-11 19:12

Save po Lee...

Ma ktoś może save'a po tym jak trzeba porozmawiać z Lee??? Lub Save Asasyna? pls

gg: 685689
Email:miniolek12@wp.pl/miniolek12@gmail.com

Mr Sierak 05-01-11 21:11

Myrtana

Cześć wszystkim... prosiłbym jeżeli ktoś ma save na poziomie odbicia myrtany... albo wyboru podbijania miast czy niszczenia buntowników... taki jak rok temu wstawił Hagen17... 45- 50 lvl typowy wojownik-buntownik... najlepiej z dobrą bronią 1h i tarczą ale wojownikiem z dwoma ostrzami nie pogardzę xD o i jakby było dużo pkt. nauki do rozdania....

P.S
Otóż zachciało mi się grać, a mój stary save nie działa,tak samo jak Hagena17, popularny błąd What the Gurru.... xD sprawdzałem już wersje 1.74, 1.73 i resztę oprócz 1.72... ale to chyba nic nie da :P wcześniej wszystko na max działało... bez lagów... nawet na zawalonym do połowy dysku....

GolemFire 10-01-11 21:34

Save do Gothic v. 1.6

Ostatnio komp mi padł i save nie chce sie wlaczyc, wiec prosiłbym najlepiej o taki save:

wojownik-buntownik
Poziom ok.40
wszystkie miasta myrtany wyzwolone (nie bylem escze ani w nordmarze ani w varancie)

Jakis dobry pancerz, bron i kusza

Inny save rowniez moze byc

I save MUSI BYĆ DO GOTHICA lll WERSJI 1.6!!!

Krz90 10-01-11 22:32

Najlepiej zacznij grać od nowa bo skoro wyzwoliłeś już Myrthane to w Varancie orkowie będą ciebie chcieli zabić.

Tizgar 15-01-11 01:53

Save dla początkującego z kilkoma bajerami zrobienie tego zajęło ponad 6h ale ile razy musiałem wczytać grę :P
Poziom Trudności - Łatwy

poziom 5+
Wyuczone szybka nauka
Zapas golda 30k+
Posiadane 2 miecze samuela ( Najlepsza bron 1h w grze ) nie używane ciężko je tak zdobyć ale jest to możliwe
50+ pkt nauki do rozdania
Prastara wiedza na poziomie 150+ kupowanie tabliczek u kupców itp pól varantu zwiedzone, arena w geldern itp

Mimo 2 krotnego pobicie ogłuszenia samuela w geldern dalej na 100% nas będą lubić amnezja robi swoje

Statystki podstawowe no 103 siła bo arenkę w geldern musiałem zrobić

Ogółem mamy czysty start gry ( Gorn doprowadził nas do Reddock ) nie licząc kilku questow które musiałem wykonać aby pewne osoby chciały zemną handlować :)

http://www.sendspace.pl/file/8f43bd0610b31f53bb87612

Wymagane aby save działał

Gothic 3 CP 1.74 + QP4 UP2 z CM 2.2Pl
Gdzie Qp4 UP2 z CM 2.2 Pl ma być zainstalowane z wyłączeniem redukcji PD, Wyglad GUI oraz kompasu z QP i z CM wtedy save będzie działał

oczywiście AB i Alternatywne SI ON
Zero kodów czysty Save

32B0F39 16-01-11 20:38

Tizgar! Grane jest bez kodów i czy jak zainstaluję Patch 1.74 to będzie śmigać, bo zaczynam grać ;) i chce się dowiedzieć?

A i poziom jest mniej więcej jaki ;p, bo 5+ to nie wyjaśnia, ale ok?

Pozdrawiam

32B0F39 17-01-11 12:07

Tizgar ! Wykonałeś kawał dobrej roboty... już mi wszystko działa i zaczynam grać, polecam te save!

Tizgar 17-01-11 14:49

Pewnie nie działało z powodu braku zainstalowanego QP4 U2 z CM 2.2 bez tego save ruszy ale z błędami

32B0F39 17-01-11 18:05

Tizgar, a nie masz jakiś dalszych save'ów? Jak tak to proszę Cię daj link najlepiej na speedyshare.

ziomeq121 12-02-11 10:34

Witam.

Ok, teraz dane do save'u, jaki mi się zepsuł :
Patch : 1.6, gra jest orginalna z gazety 'Play'.
Lvl : 27/28
Siła : +200
Reszta 100+
Strona : Głównie najemnicy.
Miejsce w którym skończyłem : Montera, zrobiłem prawie wszystkie zadania. Zostało mi 'Zaufanie ludzi' dla Marika, Paczki z bronią dla orka w środku twierdzy i jakieś dwie, ta z krowami dla buntowników. Dodam, iż podbiłem już Gothę, zdobyłem wiele zwoji i pieniędzy podczas podboju. Zrobiona misja z łopatą w świątyni, znaleziony gość w niej. Zabite gobliny, znalezione prawie wszystkie skrzynie w okolicach Montery
Ekwipunek : Zbroja najemnika za 5.000 złota, Miecz Paladyna (nie pamiętam nazwy, miecz zgubił gostek z Cape Dun, mamy mu go oddać w jakiejś misji), najsłabsza kusza, wiele zwoji z czarami, ok. 20 mikstur. Tarcza Czaski, a teraz najważniejsze, ok. 60.000 złota. Jeszcze ok. 17 paczek z bronią.

Z góry dziękuję za znalezienie save podobnego do mojego, będę bardzo wdzięczny. Najbardziej zależy mi na samej Monterze, Gothę mogę podbić sam, tak jak i sam mogę znaleźć łopatę dla typa z farmy.

Zdunkov 21-02-11 20:16

Pusty Save

Witam, potrzebuję pustego save'a na G3 z Community Patchem 1.74
Z jakiegoś powodu mogę wczytywac, ale nie mogę dac nowej gry, gdyż jeśli kliknę na Nowa Gra to zupełnie nic się nie dzieje.

Jeśli ktoś mógłby mi pomóc i zrobic w minutkę takiego save'a, to proszę o kontakt na gg 2719556 lub na maila zdunkov @ gmail.com

adamek999999 02-03-11 18:10

Unknown date, oraz save w faring

Gothic Zmierzch Bogów

Witam Was, ostatnio przerwał u mnie prąd i komp się wyłączył i gdy chce wczytać sava to jest zamiast nazwy "unknown date" i nie mogę włączyć.

Z tego tytułu Prosiłbym Cię o dodanie zapisu z momentu:
Faring, zbieranie kluczy do skrzyni z jakimiś koścmi, albo tuż przed, albo tuz po ważne aby to zadanie było niedaleko

Proszę, obojetnie jaki lvl, tylko zeby nikt nie był wrogo nastawiony, Pozdrawiam i z góry dziękuję

Michał Biały 13-05-11 15:34

Bardzo proszę o save'a do G3 Zmierzch Bogów Edycja Rozszerzona. Proszę o zapis zaraz po rozpoczęciu nowej gry. Kontakt - wight1990@o2.pl

Gienio 17-06-11 18:06

Prosiłbym o jakiegoś save-a ze zrobioną Monterą/Okarą - maga.

mnikjom 17-06-11 18:11

Prosiłbym o byle jakiego sejfa który byłby gdzieś w Reddock. Miałby on być do Gothic 3 patch 1.74 i QP4 wraz z CM. Bardzo proszę o szybką reakcję ^_^

P62 16-07-11 19:41

Witam, kiedy ostatnio gralem w Gothica (patch 1.74) zrobiłem wszystko w Myrtanie, skierowałem sie do Nordmaru, tam tez zrobiłem wszystko ale przerwałem grę bo w Varancie na mój widok atakował mnie każdy ork i nie moglem grac dalej :/ Potrzebuje save po zrobieniu wszystkiego w myrtanie, jakiś specjalnych wymagań nie mam co do postaci, byle była w miarę dobrze rozwinięta ;) resztę sam już sobie nadrobię byle była myrtana ogarnięta :)

ps
oraz niech nie bedzie wyzwolona :) sam się rozprawie z orkami :)

server http://www.filesonic.pl/ lub http://www.fileserve.com/

Pozdrawiam :)

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:50.