Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=182)
-   -   ArcaniA - gameplay z wersji X360 (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=30091)

Macrentofeth 05-05-10 14:47

ArcaniA - gameplay z wersji X360

Cytat:

Jak informuje rosyjski serwis arcania-game.ru w najnowszym numerze magazynu GamePro ukaże się zapowiedź Arcanii. W związku z tym do sieci trafił gameplay z wersji X360 przygotowany przez redakcję tego serwisu. Wideo jest dostępne w jakości HD, zapraszamy do oglądania i zostawiania swoich opinii w komentarzach!

Ponadto, parę dni temu na tym samym serwisie, arcania-game.ru opublikowano puzzle, z których można ułożyć okładkę A:G4 i jeden z artworków. Puzzle można układać w przeglądarce jak i ściągnąć na komputer.

» Puzzle @ arcania-game.ru
» Gameplay
Zapraszam do dyskusji.

Xsant 05-05-10 15:54

Mam nadzieję, że wersja na X-pudło, będzie dopracowana. Niestety mój PC nie pociągnie Arcani, więc moja ostatnia nadzieja to Xbox. Filmik pokazuje, że gierka całkiem niezła. ;]

Argetlam 05-05-10 15:58

Gameplay play pokazuje sporo nowego, piękna grafika, ładnie wyglądające czary, dobry system walki, ale... no właśnie ale, to już nie ten Gothic. Nie ma tego klimatu co Gothic lub Gothic2.

Co do Loga to mi się nawet podoba, jednak główny bohater jest taki... lalusiowaty.

zbulwersowany 05-05-10 16:15

Cytat:

Napisał Argetlam (Post 598429)
Gameplay play pokazuje sporo nowego, piękna grafika, ładnie wyglądające czary, dobry system walki, ale... no właśnie ale, to już nie ten Gothic. Nie ma tego klimatu co Gothic lub Gothic2.

Co do Loga to mi się nawet podoba, jednak główny bohater jest taki... lalusiowaty.

Bohater jest lalusiowaty bo większość facetów robi się na takich lalusiów i nie powiem na co jeszcze..

A ja na miejscu wszystkich nie oceniałbym klimatu dopóki nie zagram..

kubag02 05-05-10 18:00

Widziałem wideo, jednak nie mam X-poodła i nie zamierzam mieć, więc raczej mało powinna mnie obchodzić konwersja. Przepraszam, że nie wnoszę nic do dyskusji, ale po prostu nie mam zdania.

Vezone 05-05-10 19:46

Kupuję xbox głownie dla tej gry. Mam nadzieję, że będzie się grało przyjemnie. A co do lalusia, to oczywiście zadaniem graczy będzie wyciągnięcie naszego pasterzyka z tego:lol:.

Shine<3 05-05-10 19:54

Cytat:

Napisał Vezone (Post 598538)
Kupuję xbox głownie dla tej gry. Mam nadzieję, że będzie się grało przyjemnie. A co do lalusia, to oczywiście zadaniem graczy będzie wyciągnięcie naszego pasterzyka z tego:lol:.

Sporo kasy musisz mieć, żeby kupować X-pudło dla gry, która nie wyszła, a może być niezłym failem. Chociaż mam nadzieje, że nie będzie to fail jak w przypadku G3:ZB.

Nie podoba mi się interfejs, to rozwijanie umiejętności trochę chaotyczne. Jeszcze chwila i z Arcanii zrobi się single wow.

Macrentofeth 05-05-10 21:44

Cytat:

Napisał Shine<3 (Post 598545)
Sporo kasy musisz mieć, żeby kupować X-pudło dla gry, która nie wyszła, a może być niezłym failem. Chociaż mam nadzieje, że nie będzie to fail jak w przypadku G3:ZB.

A nie pomyślałeś, że kupowanie dobrego komputera, żeby pograć na dobrych detalach kosztuje więcej? X360 jest własnie tanszy. I pewnie dlatego nie bedzie gral na PC, bo za ~1000 pogra na detalach, na ktorych na PC musialby wydac ~2000. Wiec on na tym lepiej wyjdzie, bo i komfort bedzie mial ;]

zbulwersowany 05-05-10 22:38

Mam tylko nadzieję, że ludzie nagle nie zaczną krzyczeć: "O Matko Przenajświętsza!! Nie ma klimatu! Nic!", A inni nie uzasadnią tego: "Bo gracie na padzie..".
Chociaż moim zdaniem to też może trochę wpływać.. Ale myślę że nie aż tak bardzo.

Shine<3 05-05-10 22:48

Cytat:

Napisał Macrentofeth (Post 598616)
A nie pomyślałeś, że kupowanie dobrego komputera, żeby pograć na dobrych detalach kosztuje więcej? X360 jest własnie tanszy. I pewnie dlatego nie bedzie gral na PC, bo za ~1000 pogra na detalach, na ktorych na PC musialby wydac ~2000. Wiec on na tym lepiej wyjdzie, bo i komfort bedzie mial ;]

A pomyślał. Po prostu mówię ogólnie, że musi mieć sporo kasy na kupno X-pudła. Ja preferuje Gothica i inne erpegi na kompa. Tak jak zbulwersowany mówi - na padzie niezbyt wygodnie mi się gra.

Smok Ożywieniec 06-05-10 00:28

Pewnie ma stary komputer i tak czy siak do Arcanii musi kupić nowego sprzęta. Wybrał akurat xBoxa.

Jeśli chodzi o filmik, to fajnie, że były rosyjskie napisy. Przynajmniej co nieco się dowiedziałem nowego. Ot choćby to, że puste klikanie (tak jak w Gotic 3) nie zapewnia nam wygranej w bitwie - wręcz przeciwnie. System walki ma być podobny do tego z Fable 2 (jakikolwiek by on nie był :P). Podoba mi się też system strzelania z łuku. Precyzyjny celownik + trzęsące się ręce. Im lepszym jesteśmy łucznikiem, tym pewniej trzymamy łuk. Realistycznie.

Zdziwiła mnie natomiast ilość XP za zabijanie kretoszczurów - zaledwie 5!

zbulwersowany 06-05-10 00:35

Cytat:

Napisał Smok Ożywieniec (Post 598705)
Zdziwiła mnie natomiast ilość XP za zabijanie kretoszczurów - zaledwie 5!

Jeżeli to zostanie to gra będzie trudna i będzie totalna masakra :D

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:42.