Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=182)
-   -   Zawartość Edycji Kolekcjonerskiej Arcanii we wrześniu (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=30902)

Macrentofeth 25-06-10 21:56

Zawartość Edycji Kolekcjonerskiej Arcanii we wrześniu

Jak kilka dni temu poinformował Michał Gembicki, dyrektor wydaniczy CD Projekt na forum gram.pl zawartość edycji kolekcjonerskiej ArcaniA: Gothic 4 zostanie ujawniona na jesiennej konferencji CDP. Wtedy też rozpocznie się jej przedsprzedaż. Premiera w Polsce powinna odbyć się równo z wydaniem światowym.

Skład EK Gothic 4 ArcaniA zostanie podany podczas wrzesniowej konferencji prasowej CDP, czyli na mniej wiecej okolo miesiąca przed data wydania gry, również wtedy rozpocznie się pre-order.

Gra zostanie wydana równo ze światową premierą, chyba że wydarzą się jakieś etchniczne nieprzwidywalne problemy.

» Źródło

paladyn6 25-06-10 22:08

Fajnie,że będzie edycja kolekcjonerska.Jak wydadzą to na pewno kupie:blush:

Lord of Fire 25-06-10 22:16

Cena będzie kosmiczna. 170+ zł. Stąd te przypuszczenie bo G3 kosztował o ile się nie mylę 179.99zł. Choć fakt zawierał dużo dobrego, bo i mapę i amulet i księgę oprawioną skórą to sama gra prezentowała marny poziom.

Law 25-06-10 22:31

Cytat:

Napisał Lord of Fire (Post 617154)
Cena będzie kosmiczna. 170+ zł.

170+ zł to kosmiczna cena?? o.O Popatrz na EK Starcrafta 2 ... :p

DoneR 25-06-10 22:44

Obawiam się, że ze względów na Wiedźmina 2 edycja kolekcjonerska Arcanii może być specjalnie zubożona przez CDP. Jakby nie było jest to jeden z poważniejszych konkurentów. Zobaczymy.

Lord of Fire 25-06-10 22:52

Cytat:

70+ zł to kosmiczna cena?? o.O Popatrz na EK Starcrafta 2 ... :p
Hehe, tylko że w EKG4 znajdziemy mapę, amulet śniącego i płytę z muzyką. Kilka dodatkowych rzeczy również się znajdzie, ale nie sądzę aby coś ponad standard EK.

Macrentofeth 25-06-10 23:02

Cytat:

Napisał Lord of Fire (Post 617173)
Hehe, tylko że w EKG4 znajdziemy mapę, amulet śniącego i płytę z muzyką. To wszystko.

Jesteś Michał? Na naszym forum? :eek: Dzięki ci Panie, mam nowego hotniusa. Cena 170+, tak?

Law 25-06-10 23:02

Cytat:

Napisał Lord of Fire (Post 617173)
Hehe, tylko że w EKG4 znajdziemy mapę, amulet śniącego i płytę z muzyką. To wszystko.

Jak dadzą taki amulet, to ja jestem pierwszy w kolejce. ;]

Lord of Fire 25-06-10 23:31

Cytat:

Napisał Law
Jak dadzą taki amulet, to ja jestem pierwszy w kolejce. ;]

Dokładnie taki, tylko że z taniego plastiku. Pomalowany farbą która zedrze cię po kilku tygodniach. Po dwóch latach będzie po prostu do niczego. Gdyby edycja kolekcjonerska była w miarę tania i z naprawdę przydatnymi gadzetami to może i bym się skusił. W miarę przydatne czyli np. mapa, soundtrack, książeczka ze szczegółowymi opisami postaci itp.

Cytat:

Napisał Mac
Jesteś Michał? Na naszym forum? :eek: Dzięki ci Panie, mam nowego hotniusa. Cena 170+, tak?

:{} Oświeć nas i powiedź co tam morzem znaleźć.

Macrentofeth 25-06-10 23:41

Cytat:

Napisał Lord of Fire (Post 617202)
Dokładnie taki, tylko że z taniego plastiku. Pomalowany farbą która zedrze cię po kilku tygodniach.

Skąd ty to wszystko wiesz? :unsure:

Cytat:

:{} Oświeć nas i powiedź co tam morzem znaleźć.

Zapewne to co ty zdradziłeś już nam ekskluzywnie dzisiaj, a wszyscy dowiedzą się o tym dopiero we wrześniu. Albo ty Michał jesteś głupi i właśnie wyjawiłeś jedną z większych tajemnic, albo CDP niepotrzebnie organizuje konferencje i je zapowiada B)

Law 25-06-10 23:53

Cytat:

Dokładnie taki, tylko że z taniego plastiku. Pomalowany farbą która zedrze cię po kilku tygodniach. Po dwóch latach będzie po prostu do niczego. Gdyby edycja kolekcjonerska była w miarę tania i z naprawdę przydatnymi gadzetami to może i bym się skusił. W miarę przydatne czyli np. mapa, soundtrack, książeczka ze szczegółowymi opisami postaci itp.

Normalnie polski Nostradamus... :lol:

Master of Gorzała 26-06-10 01:01

Zwłaszcza, że CDP do Gothica 1 dało metalowy amulet, który po dwóch latach sprzedałem w takim samym stanie jaki był, ale wiadomo, LoF wie lepiej.

Miałem jeszcze napisać
Cytat:

Napisał DoneR
Obawiam się, że ze względów na Wiedźmina 2 edycja kolekcjonerska Arcanii może być specjalnie zubożona przez CDP. Jakby nie było jest to jeden z poważniejszych konkurentów. Zobaczymy.

Zwłaszcza, że wychodza w tym samym momencie, tak, tak...

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:23.