Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Czas Zapłaty (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=121)
-   -   Czas Zapłaty - świąteczny gameplay (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=33805)

Macrentofeth 27-12-10 21:13

Czas Zapłaty - świąteczny gameplay

Dla ślepych - http://www.gothic.phx.pl/news.php?id=2041

MaximusTDM 27-12-10 21:34

Z całego filmiku to najbardziej podobała mi się zbroja Cavalorna i kompas. Ta pochwa na plecach pewnie miała sprawiać wrażenie realności, ale w mojej opinii jest ona brzydka. Większość gameplay'u była nudna jak flaki z olejem. 1 połowa to chodzenie, druga połowa to walka, ale podczas walki też nie za wiele się działo, bo niby coś się dzieje, ale większość Gothica na tym polegał, więc to też mnie specjalnie nie zaciekawiło, podobał mi się ten wybuch ognia. Ale widziałem tam buga porządnego, znaczy, że postać atakowała strażnika mieczem i dopiero za 4 razem udało jej się go trafić, wcześniej miecz przechodził przez jego ciało, a strażnik nic sobie z tego nie robił.

No więc, widać, że autorzy chcieli pokazać, że żyją, ale ten gameplay też niczym mnie nie zaskoczył, bo o większości rzeczy już było wiadomo. No, w każdym razie dobrze, że dali znak, bo wiele osób martwiło się, że zapomnieli o projekcie :).

Tizgar 27-12-10 22:40

Średnio jak na gothica ponieważ już to było, armia pomocników (MT) efekt od miecza tez było (MT) jedyne co z innowacji to fajne zbroje i wygląd ekwipunku i menu reszta była już.

Ciekawie się prezentuje efekt tych potkow czasowych ale to trochę takie dziwne jeszcze tego nie przyswajam :>

Diegonzales 28-12-10 10:31

Gameplay mnie całkowicie rozwalił:) Normalnie gothic3 Mam nadzieję, że wydadzą w końcu tego moda:)

Astanela 28-12-10 11:20

Całkiem przyjemny gameplay. Widać, że prace wciąż trwają. Całkiem fajnie wygląda pochwa od miecza, świat jest ciekawie przedstawiony, szkoda tylko, że pokazali taką małą jego część. Już jakiś czas temu przestałam interesować się tym modem, więc zobaczyłam tu parę nowych rzeczy. Bardzo fajnie jest zrobione menu i pasek ekwipunku. Najbardziej z całego filmiku podobała mi się muzyka. :P Ogólnie gameplay nie zachwyca ale nie jest źle.
Mod zapowiada się całkiem fajnie, pozostaje czekać, aż go skończą.

Elem 28-12-10 12:12

O Czas Zapłaty żyje, to dobrze, bo swego czasu bardo mnie ciekawił ten mod. Kiedyś myślałem, że Czas Zapłaty wykorzysta wątki i tekstury z MT (np. Obóz sprzed Kopalni), szkoda że tak nie jest, ale to moje tam fanaberie. Co do samego gameplaya to przeciętnie. Pokazuje nowe zbroje, interfejs, i obóz. Fajnie.

Smok Ożywieniec 29-12-10 12:17

Rozbroił mnie tekst w artykule autorstwa Macrentofeth'a "Najbardziej oczekiwana modyfikacja do pierwszej części serii Gothic" :D Przecież nie ma w tym ziarna prawdy. Niejeden fan (w tym ja) nawet zapomniał trochę o tym modzie, poza tym GWW jest bez wątpienia bardziej oczekiwany. Chyba nie zaprzeczycie.

No dobra, przejdźmy do samego gameplayu. NUDA. Bez urazy dla twórców, ale był niesamowicie nudny. Poprzewijałem go sobie, zatrzymałem się na ciut dłużej przy tej walce z jakimiś wybuchowymi efektami i w momencie jak było widać nowy interfejs. No i to chyba było w nim najlepsze.
I jeszcze małe spostrzeżenie: kompas nie chodzi płynnie. Wiem, że może to błachostka, ale skoro w tak krótkim czasie zdążyłem to zauważyć, to chyba warto coś z tym zrobić.

sheller16 29-12-10 12:20

Jak dla mnie mod zapowiada się fantastycznie . Nie moge się doczekać kiedy wyjdzie .

Świat wygląda bardzo ładnie
Efekty ogniste w walce z strażnikami były kozackie .

POZDRAWIAM:lol:

Reto150 30-12-10 00:27

Normalnie powinni wywalić tych co tworzyli arcanie na zbity pysk i zatrudnić tych co robili Czas zapłaty ;]. SzacuneczekB)

Lord Alpha 30-12-10 18:33

Gdyby tak zrobili to nigdy już nie ujrzał byś gothica 4.

Macrentofeth 30-12-10 19:02

Cytat:

Napisał Smok Ożywieniec (Post 685094)
Rozbroił mnie tekst w artykule autorstwa Macrentofeth'a "Najbardziej oczekiwana modyfikacja do pierwszej części serii Gothic" :D

Tutaj powinni wypowiedziec sie tworcy, ale pewnie tego nie zrobia. W kazdym razie na pewno bardzo oczekiwana skoro jej jeszcze nie ma. Poza tym niby mamy patronat nad tym projektem :unsure:

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:46.