Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Gry (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Gry, na które najbardziej czekacie (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=39172)

Tomo98b 16-03-13 11:50

Gry, na które najbardziej czekacie

Na jakie gry czekacie ??? ;p
Ja osobiście czekam na 3 gry.

_Gothic 4 (na jakieś 90 % NIE powstanie ) _ ( Arkanie wywaliłem do kosza ,a ZB został dla mnie tylko marnym dodatkiem ;p )

_Wiedźmin 3 (wyjdzie za rok ;D)

_Na tą gre czekam najbardziej ;P "CYBERPUNK 2077" !!!!!!!!" (CD Projekt Red, wyjdzie chyba w 2015 roku ;D ) link na Trailer http://www.youtube.com/watch?v=P99qJGrPNLs (UWAGA trzeba mieć najmniej 18 lat żeby go obejrzeć)

Blaugrana66 16-03-13 11:55

Gothic 5
Wiedźmin 3
Fifa 14
Assassins Creed 4
Civilization 6
The Sims 4 ^_^

Na te gry czekam najbardziej, AC 4 nie wiadomo czy powstanie ale reszta jest bardzo prawdopodobna.

Tomo98b 16-03-13 12:32

Cytat:

Napisał Blaugrana66 (Post 820560)
Gothic 5
Wiedźmin 3
Fifa 14
Assassins Creed 4
Civilization 6
The Sims 4 ^_^

Na te gry czekam najbardziej, AC 4 nie wiadomo czy powstanie ale reszta jest bardzo prawdopodobna.

Fifa 14 PEWNIE będzie fajna ;D

Blaugrana66 16-03-13 12:52

Ta :szcz:. Czekam jeszcze na Mount&Blade 2 i Rome Total War 2.

Tomo98b 16-03-13 13:10

Cytat:

Napisał Blaugrana66 (Post 820570)
Ta :szcz:. Czekam jeszcze na Mount&Blade 2 i Rome Total War 2.

Tak czyinaczej najbardziej czekam na "Cyberpunk 2077" Będzie epicka ,a na dodatek CD Projekt Red ją robi ;p

Waiktor 16-03-13 13:52

Na Wiedźmina 3 chyba pół globu czeka, jak nie więcej. Osobiście również z napięciem oczekuję kolejnej części serii Total War, czyli Rome II, czy tam Total War: Rome II. Z kolei sam Cyberpunk 2077 może być ciekawą odskocznią, a w końcu to kolejna gra REDów, więc nie mogłaby przejść przeze mnie niezauważona.

Xsant 16-03-13 19:58

Cytat:

Napisał Blaugrana66 (Post 820560)

Ekhm... Ubi w życiu nie zabiłby kury znoszącej złote jajka. Nieważne jak nudna by już nie była...

Domas 16-03-13 21:05

Ja czekam przede wszystkim na GTA V. W drugiej kolejności jest Wiedźmin 3.
Nie napalam się zbytnio, bo i tak nie zagram. Nie na moim kompie. Po prostu jestem ciekaw, jak to będzie wyglądać. Oprócz tego czekam na Fifę 14 na Xboxa i PESa 14 na PSP.

Dragunov 17-03-13 12:05

Wasteland 2, Project: Eternity, nowy Torment, nowy Dreamfall, Bioshock: Infinite(już niedługo!), drugi sezon The Walking Dead, Shin Megami Tensei: Persona 5, port Skullgirls na PC... CDP Red nie zdobyło mojej sympatii Wiedźminem 2, ale w Cyberpunka 2077 też chętnie zagram.

mineten96 17-03-13 13:14

Ja napewno na
Gothic 4
Wiedzmin 3
AC 4
BF 4

Dark 17-03-13 13:56

Kolejna część GOTHIC, lub odświeżona i GTA V .

Master of Gorzała 17-03-13 16:47

Cytat:

Napisał Dragunov (Post 820743)
(...)Shin Megami Tensei: Persona 5(...)

Jasne, że wyjdzie!

Ale serio, masz jakieś info? :3

olpisak 17-03-13 17:05

Metro: Last Light.
TES VI.
Nie wiem, czy kiedyś wyjdzie, ale chciałbym Diablo 4 :P

Mroczny_Paladyn 17-03-13 17:20

Nie mam tytułów, na które bym jakoś szczególnie wyczekiwał, ale chętnie zagrałbym w grę Wasteland 2, bo dotychczasowe informacje zapowiadają naprawdę świetną rozgrywkę.
Chętnie ujrzałbym również Wiedźmina 3, chociaż wiem, że mój sprzęt go nie uciągnie...Mimo wszystko jestem ciekaw, jaki będzie.

Baurus 18-03-13 15:25

Sacred 3 - niestety nowy team ma wiele złych pomysłów, które nie podobają się fanom
Diablo 3 - tak, twór z zeszłego roku, jest niczym gothic 3 (przed arcanią i cp) dla serii gothic
Mount & Blade 2 Bannerlord

No i ofc, jakiekolwiek info o Gothic 5 czymkolwiek będzie.

Mr. C 18-03-13 18:59

Chodzą pogłoski, że stary team Cavii ma się zebrać, by stworzyć Drakengard 3! Oczekuję gry tak słabej, że aż dobrej - jak zwykle. Trochę jak japoński Postal.

No i The Binding of Isaac: Rebirth. Nie jest to jakaś superowa gra, zwykły twin-stick shooter (dzięki Dragunov za nauczenie mnie pojęcia!), ale z trybem co-op powinien zapewnić mi kolejne... nie wiem, cztery-pięć godzin zabawy ze znajomym, zanim mu się znudzi? Dobry deal.

No i oczywiście The Elder Scrolls VI: Elsweyr... ale kogo ja staram się oszukać? Myślę, że świat Zwojów Starszych podzieli los świata Wojennego Rzemiosła, tj. umrze po MMO. No to czekamy na TESO i oczekujemy wyśmienitego crapu, katastrofy piękniejszej od TORtanica. Jest jeszcze większy, jeszcze bardziej niezatapialny, jeszcze głośniej będziemy się śmiali z jego porażki.

Gdzie jest mój Half-Life 3? Nie, aby pozostałe części były jakieś wybitne, ale po tylu latach oczekiwania chciałoby się gry-doskonałego tech dema przedstawiającego jakieś niesamowite technologie i wgniatającego nasze Krajzisy w ziemię. No bo czym jeszcze może nas urzec H-L 3? "Dwójkę" znaliśmy najlepiej dzięki fizyce i jakiemuś w miarę zjadliwemu klimatowi. Co robi Gaben?

Silwer 18-03-13 19:40

Moje gry na kture czekam

Ja osobiśće czekam na kilka pozycj.Po pierwsze wiadomość o Gothicu 5.Po drugie czekam na Gta 5 o ile wyjdzie wersja na pc.Po trzecie Wiedzimin 3 i Assassin Creed 4 Black Flag.To tyle.

Smutas 18-03-13 20:15

Mnie ucieszy jakiekolwiek dobre RPG. Większych wymagań sobie nie stawiam aby się nie rozczarowac.

Fremen 18-03-13 20:18

Cytat:

Myślę, że świat Zwojów Starszych podzieli los świata Wojennego Rzemiosła, tj. umrze po MMO.
Przecież umarł wraz z "Oblivionem", więc nie wiem czego w ogóle tu oczekiwać.

Dassanar 18-03-13 21:10

Szczerze powiedziawszy, nie mam za bardzo gry, na którą specjalnie czekam. Jednym z powodów jest chroniczny brak czasu i uszkodzona karta graficzna, na którą teraz nie ma sensu wydawać kasy, a drugim to, że na obecnym rynku nie ma za bardzo gry, na którą bym się specjalnie napalał, bo nie podoba mi się kierunek, w którym zmierza ta branża, a w konsekwencji z każdym rokiem mam coraz mniej faworytów. Chyba jakaś pierwsza oznaka starzenia się czy co...

Mr. C 18-03-13 22:51

Cytat:

Napisał Fremen (Post 821004)
Przecież umarł wraz z "Oblivionem", więc nie wiem czego w ogóle tu oczekiwać.

Chodzi mi o kompletną śmierć serii. Po TESO nie oczekiwałbym już żadnych innych gier. Obka i Skajrima widziałem u znajomego, który lubi pobieżne romanse z grami, ale nie chciałbym wydawać o nich opinii bez zagrania w nie. Chciałbym przejść je w kolejności, mimo iż nie ma ona większego znaczenia. Nie mogę tylko przebić się przez Morrowinda, bo za każdym razem zmieniam go za pomocą modów w grę erotyczną i kieruję gołą Khajiitką-ladacznicą, trzymając jedną rękę w spodniach. Historia prawdziwa. A mija mnie tyle książek, całe te lore, te pisane dialogi... Z ksiąg w grze przerobiłem tylko umiarkowanie długi "Taniec w Ogniu", bo dojrzałem tam wzmiankę o Cathay-raht. Ale sam "Taniec w Ogniu" to jest przecież nic, a i tak słabo go pamiętam.

Rabittous 18-03-13 23:07

A ja na zadna gre nie czekam, bo i tak mi nie bedzie dzialac hehehe

Chociaz czekam na pare modow do Gothica 2. To chyba sie liczy, nie? ;)

Szturmowiec 18-03-13 23:32

Ja jako fan książek autorstwa Dmitry Glukhovsky'ego oczekuję na Metro:Last Light, już wspomniane przez Olpisaka, a także czekam na Day Z modyfikację do ARMA 2, która wyjdzie jako osobna gra. Jako wielki fan serii GTA planuje także kupić GTA V, no i póki co to tylko takie zakupy planuje, ale wiadomo zawsze jakaś gra się w łapy nawinie

zimak 19-03-13 09:58

Jedyna gra, na którą czekam i przyjdzie mi jeszcze poczekać kupę czasu, jest Wiedźmin 3. Co prawda mam dużo obaw i staram się nie nastawiać na to, że będzie megazajebisty, ale mocno stawiam na to, że będzie lepszy od "dwójki" i jednocześnie gorszy od "jedynki".

Po doświadczeniu z czekaniem na "Aliens:Colonial Marines" (którego nie tknę kijem po obejrzeniu samych gameplay'ów) wolę nie napalać się zbytnio na cokolwiek co wychodzi w obecnych czasach.

Silwer 19-03-13 12:26

Czekam na 3 tytuy:
-Gothic 5 (jeżeli będzie).
-GTA5 (jeżeli wyjdzie na pc).
-Wiedzimina 3.

Surmolex 19-03-13 14:40

Ja to na żadno z nadchodzących gier się nie napalam, czekam ino na kilka:
-Wiedźmin 3
-GTA V
-Age of Empires 2 HD( jedyne z tej trójki, które mój pecet uciągnie :|)

Anonymous 19-03-13 17:12

- Wieśek 3
- GTA V na PS 3 :diablo:
- Total War Rome 2

Sarquin 11-05-13 00:28

Zdecydowanie "Batman: Arkham Origins". Nie ma dwóch zdań :D Niepokoi trochę zmiana składu składu ekipy, lecz nie zrażam się póki co ;)
"Wiedźmina 3" oczywiście też jestem piekielnie ciekaw, choć obawiam się, że twórcy nieco przesadzili z założeniami. I dlaczego, u licha, zrezygnowali z Adama Skorupy? Ale pożyjemy, zobaczymy :)

Atrion 11-05-13 14:02

Metro Last Light, Wiesiek 3 (jeśli faktycznie będziemy grali wiedźminem, a nie najemnikiem), Batman AO. Chyba nic więcej na tą chwilę.

Xsant 11-05-13 21:15

Jeśli będzie sandboksem o życiu wiedźmina to jak njabardziej Wiedźmin czy. Poza tym to interesuję się Watch_Dogs i GTA Pięć o ile wyjdzie na pecety.

Kaseven 12-05-13 13:32

- Thief 4 (oby nie wydziwnili tego jak nowego Hitmana);
- War of Nosgoth (domniemana kontynuacj serii Legacy of Kain);
- Deus Ex 4 (na to jeszcze sobie spooooro poczekam, ale wiadomo, że jest w planach);
- World of Warcraft - nowe patche (bo obecny dodatek zbyt mi się podoba, by spieszyć do kolejnego).

syn VARANTU 13-05-13 23:55

W zasadzie to nie czekam na żadną grę w szczególności, ale jak miałbym wymienić interesujące mnie tytuł, których jestem ciekaw to były, by to : X:Rebirth , GTA 5 Wersja PC , Dragon Age 3 (inquisition), Metal Gear Rising:Revengeance (chociaż nie posiadam PS3 ) , ale najważniejszy z tych wszystkich tytuł, o którym się dowiedziałem całkiem niedawno, że się jednak ukaże, jest; Might & Magic X Legacy .
Czemu a no dlatego , że Might and Magic VIII Dzień Niszczyciela był pierwszym PC-towym RPG w jaki grałem pierwszą grą z Serii M&M jaką miałem kontakt, a po niezbyt udanej 9 część z roku 2002 lub 2003 (coś koło tego ) wszyscy myśleli, że 10 się raczej już nie ukaże a tu proszę powrót po całej dekadzie nieobecności. Ciekawi mnie jak ten powrót wypadnie i na ile hasło o:old school New Rules zostanie zrealizowane .

Zręczny 14-05-13 16:51

- GTA V
- Gothic V

I ciekawe czy S&M Wong'owie posiedzą nad nowszym LF'em...

SerSon 15-05-13 00:36

Dragon Age III

Tak, wiem, że dwójka była klapą, że się zawiodę i będzie to jedynie odgrzany kotlet w porównaniu z jedynką ale w momencie, w którym ukończyłem Origins pragnąłem tylko aby móc poznać dalszy ciąg tej historii.
Może nie spieprzą, kto wie...

szejnem 15-05-13 08:59

Batman : Arkham Orgins
Marvel Online
GTA V

Smutas 15-05-13 10:05

The Elder Scrolls VI

Skellen 17-05-13 19:40

Allen Carr - Łatwy sposób na rzucenie palenia.

Czyta się to jak Sześć łatwych kawałków Richarda Phillipsa Feynmana...

Krótko mówiąc: ten drugi pisze o mechanice kwantowej, fizyce cząstek elementarnych.
Zaś ten pierwszy gmatwa sprawę w sposób nieporównywalnie bardziej skomplikowany. Ehhh, no ale muszę doczytać do końca i być może rzucę :D

Sorry, to miało być w ostatnio przeczytane książki, czy jakoś tak... Proszę o przeniesienie :D

Boltxx 19-05-13 19:14

The Last Of Us, TES VI oraz Dragon age 3

Lifu 20-05-13 21:02

Z pewnością chętnie zagram w Wiedźmina 3 jak tylko wyjdzie, o ile będę miał do tej pory nowy sprzęt. Poza tym całkiem ciekawie zapowiada się Watch Dogs...
Chętnie pogram też w Magicka: Wizard Wars. Tytuł byłby mniej atrakcyjny, gdyby w pierwszej Magice była możliwość tworzenia serwerów dedykowanych. Niestety, multiplayer ze względu na ich brak jest całkiem martwy, pograć można co najwyżej ze znajomymi. Wizard Wars zapowiada się na tytuł z dużym naciskiem na tryb gry wieloosobowej.
Mam również nadzieję, że EA wyda jakieś warte uwagi gry ze świata Star Wars... Choć na powrót 1313 raczej nie ma co liczyć :s

Stalowy 20-05-13 23:17

Pocisnę po raz kolejny, bo mi się przypomniało.
Czekam na pełną wersję Czasu Zapłaty.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:00.