Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Gry (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Gry, na które najbardziej czekacie (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=39172)

Silwer 19-03-13 12:26

Czekam na 3 tytuy:
-Gothic 5 (jeżeli będzie).
-GTA5 (jeżeli wyjdzie na pc).
-Wiedzimina 3.

Surmolex 19-03-13 14:40

Ja to na żadno z nadchodzących gier się nie napalam, czekam ino na kilka:
-Wiedźmin 3
-GTA V
-Age of Empires 2 HD( jedyne z tej trójki, które mój pecet uciągnie :|)

Anonymous 19-03-13 17:12

- Wieśek 3
- GTA V na PS 3 :diablo:
- Total War Rome 2

Sarquin 11-05-13 00:28

Zdecydowanie "Batman: Arkham Origins". Nie ma dwóch zdań :D Niepokoi trochę zmiana składu składu ekipy, lecz nie zrażam się póki co ;)
"Wiedźmina 3" oczywiście też jestem piekielnie ciekaw, choć obawiam się, że twórcy nieco przesadzili z założeniami. I dlaczego, u licha, zrezygnowali z Adama Skorupy? Ale pożyjemy, zobaczymy :)

Atrion 11-05-13 14:02

Metro Last Light, Wiesiek 3 (jeśli faktycznie będziemy grali wiedźminem, a nie najemnikiem), Batman AO. Chyba nic więcej na tą chwilę.

Xsant 11-05-13 21:15

Jeśli będzie sandboksem o życiu wiedźmina to jak njabardziej Wiedźmin czy. Poza tym to interesuję się Watch_Dogs i GTA Pięć o ile wyjdzie na pecety.

Kaseven 12-05-13 13:32

- Thief 4 (oby nie wydziwnili tego jak nowego Hitmana);
- War of Nosgoth (domniemana kontynuacj serii Legacy of Kain);
- Deus Ex 4 (na to jeszcze sobie spooooro poczekam, ale wiadomo, że jest w planach);
- World of Warcraft - nowe patche (bo obecny dodatek zbyt mi się podoba, by spieszyć do kolejnego).

syn VARANTU 13-05-13 23:55

W zasadzie to nie czekam na żadną grę w szczególności, ale jak miałbym wymienić interesujące mnie tytuł, których jestem ciekaw to były, by to : X:Rebirth , GTA 5 Wersja PC , Dragon Age 3 (inquisition), Metal Gear Rising:Revengeance (chociaż nie posiadam PS3 ) , ale najważniejszy z tych wszystkich tytuł, o którym się dowiedziałem całkiem niedawno, że się jednak ukaże, jest; Might & Magic X Legacy .
Czemu a no dlatego , że Might and Magic VIII Dzień Niszczyciela był pierwszym PC-towym RPG w jaki grałem pierwszą grą z Serii M&M jaką miałem kontakt, a po niezbyt udanej 9 część z roku 2002 lub 2003 (coś koło tego ) wszyscy myśleli, że 10 się raczej już nie ukaże a tu proszę powrót po całej dekadzie nieobecności. Ciekawi mnie jak ten powrót wypadnie i na ile hasło o:old school New Rules zostanie zrealizowane .

Zręczny 14-05-13 16:51

- GTA V
- Gothic V

I ciekawe czy S&M Wong'owie posiedzą nad nowszym LF'em...

SerSon 15-05-13 00:36

Dragon Age III

Tak, wiem, że dwójka była klapą, że się zawiodę i będzie to jedynie odgrzany kotlet w porównaniu z jedynką ale w momencie, w którym ukończyłem Origins pragnąłem tylko aby móc poznać dalszy ciąg tej historii.
Może nie spieprzą, kto wie...

szejnem 15-05-13 08:59

Batman : Arkham Orgins
Marvel Online
GTA V

Smutas 15-05-13 10:05

The Elder Scrolls VI

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:21.