Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Dyskusja (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Ulubione miasto w G3 [Myrthana] (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=14397)

mat77 09-03-08 10:57

Mi najbardziej podoba się Faring. Ponieważ :
- Jest tam wspaniały górski klimat
- Miasto podzielone jest na kilka poziomów
- Niewielu ma dostęp do przejścia
- Mieszka tam król orków
- Jest tam arena z najbardziej wymagającymi przeciwnikami

xboxypl 22-03-08 13:16

według mnie najlepsza jest montera ten klimat wielkość i wogule.
jest tam bar jest kilku bogatych ludzi są biedacy jest górne miasto i ta arena mi się podobała czego chcieć więcej.
mora sul jest żle zrobione niby niczego nie brakuje ale arena... niby najlepsza a biedna tak że niewiem no poprostu totalny kicz 3 ludków pobiłem i koniec misztrzem jestem.Gdyby mieli chociaż jakiś trudny poziom ma dwa ciosy ostatniego pokonałem i on podobno był misztrzem.

xXKhadgarXx 17-04-08 23:19

Cytat:

Napisał Aarin (Post 318250)
Najlepsza jest ''Orkowa zbroja'' dostaje sie ją od kana po wykonaniu zadania ''zniszcz opor mor'' lub cos w tym stylu. jest ona lepsza chyba o 10 we wszystkim (moge sie mylic) i wyglada ona tak samo jak zbroja paladyna tyle ,ze jest pomaranczowa

coś ty dał to nie wiem...

A co do miasta to bardzo podoba mi się Montera. Pierwsze miasto z prawdziwego zdarzenia jakie sie spotyka w grze, niełatwo je wyzwolić, noo i Assasyn Sobota ma tam wygodną kwaterkę (mam dziwną słabość do tych assasyńskich pryczek;) ). Oprócz tego niedaleko są różne farmy, dużo terenów łowieckich itp:)

mbk 27-04-08 23:23

Po dłuższym pobycie w kilku miastach mogę stwierdzić, że najbardziej do gustu przypadło mi Faring. Bardzo przyjemna wioska zamieszkana przez sympatycznych myśliwych i życzliwych ludzi. Dodatkowo na mój wybór wpłynęło strategiczne położenie zamku, ładne widoki, arena dla najlepszych oraz ogólnie "stolica" orkowego państwa jako "mieszanka" naczelnego dowódcy, najlepszego kowala i alchemika.

Kruk7 02-05-08 21:13

Mi najbardziej podoba się Bakaresh (chociaż tej opcji ankiety nie ma). Przytulne miasto otoczone zewsząd pustynią i ruinami nadaje jej klimat. Świątynia Beliara i tańczące niewolnice też o czymś świadczą ^_^
Jeśli chodzi o miasta dostępne w akiecie to Ardea i Cape Dun. Ardea - całkiem duże miasteczko, otoczone zewsząd łąkami, piękny widok na morze (niestety poza miastem) mała wieżyczka, bębnienie kowala i te rozmowy 'Uwolnionych Niewolników'. Istna sielanka.
Cape Dun - małe miasteczko, bardzo przytulne, wspaniałe wieża i piękny widok na morze, arena, zielarz, niewolnicy i asasyni. Bardzo przyjemne miejsce, warto wyrobic sobie tam reputację ;)

Zdesperowny 11-05-08 02:14

Bez zadnego zastanowienia wybralem Silden poniewaz bardzo mi sie podoba Krajobraz tej okolicy te jeziorka.... acchhhhhhh mioodzio. Szczegolnie ci rybacy i mysliwi kolo silden. Ten gosciu co lodke buduje. Ogolnie super miasto jakos mnie zawsze do niego przyciaga zeby sie teleportowac na 10 minutek :). A tak ogolnie mowiac to naprawde wszystkie miasta sa baardzo fajne. Jednego miejsca nie rozumiem chociarz misje sa fajne :) jest to Ben Sala. Naprawde ma fajne misje podoba mi sie jak wypedzam ozywiencow z okolic calego miasta i swiatyni. Lecz nie rozumiem po co zdobywac dla tego miasta punkty Reputacji. Nic tam nie ma ciekawego i przedewszystkim wszedzie wejdziesz bez reputacji :) ale jak powiedzialem kazde miejsce jest fajne -ph34r-

Odium 04-06-08 17:11

Najlepsze wrażenie zrobiło na mnie Cape Dun. Świetny klimat, miasto znacznie różniące się od pozostałych, które- bądźmy szczerzy- są w pewnym stopniu do siebie podobne. Duża różnorodność obiektów (sklepy, sala tronowa, magazyn, latarnia, arena). Najlepszy widok na krajobraz kontynentu w całej grze ujrzymy, kiedy zdobędziemy szczyt tamtejszej latarni. Cudowny obraz plaży i lasów rozpościerających się po całej Myrthanie. Zdecydowanie glosuję na Cape Dun.

Maniaks 04-06-08 21:13

Zdecydowanie Faring... pamiętam dokładnie swoje pierwsze podejście do Gothica i to, jakie wrażenie wywarło na mnie to miasto. Samo umiejscowienie (jak już ktoś wspominał wcześniej) na granicy Nordmaru z Myrtaną to ogromny plus, jako że to pierwsze to najlepsza dla mnie kraina... Świetny most, którym przechodzimy do krainy śniegu i lodu. Można powiedzieć, że jest to stolica orków, gdyż tam przebywa ich król (to też już ktoś wymienił). No i arena, niby to nic, a jednak żeby na niej walczyć najpierw trzeba odwiedzić pustynię...
Czynniki te sprawiają, że można wracać do Faring kilka razy i nie być znudzonym.
Na koniec dodam, że faring ciut przypomina mi Minas Tirith ze Śródziemia, też takie miasto na skale mniej więcej... ;)

elvisiak 20-06-08 11:21

No to tak:
Myrtana - no Faring oczywiście. Tłumaczyć nie trzeba. Jak gracie na wysokich detalach to popatrzcie na widoki. Pozatym KLIMAT! Bezapelacyjny zwyciężca.
Varrant - Ben Sala. Bez gadania. Male oblężone przez truposze miasteczko daje ten klimat który można było w G1 poczuć. I tam permanentna burza piaskowa (wiem, czasem przechodzi ale nie na długo:))
Nordmar - nie miasto ale domki myśliwskie rozsiane po całej krainie.

Domin_ik 20-06-08 18:36

Hello!!
Ja osobiscie uważam ze :
w Myrtanie:
najlepszym miastem jest,,Dziura zabita dechami" - Cape Dun.Jakoś urzekło mnie to miasto
W Varrancie najlepszym jest:
Mora Sul- za niepowtarzalny klimat przy swiątyniach i w ruinach.
w Nordmarze:
Klasztor...Chyba tłumaczyć nie musze hę??

Do^^^^Kesil'a
Zdecyduj z Varrantem bo az mi sie smiac zachciało(bez urazy oczywiscie)podałeś jedną częsc nazwy jednego miasta a drugą częsć nazwy jeszcze innego.Czyli co lubisz: Mora Sul czy moze Ben Sala??

Gamal 21-06-08 19:08

Najbardziej spodobała mi się Montera.
Powód - to miasto ma klimat. Tętni życiem , niewolnicy pracują , najemnicy ich pilnują , farmy (one mi się właśnie najbardziej podobają) no i arena. Och , w każdym mieście ją uwielbiam.
W Varrancie - Bakaresh - och , za samą arenę , uwielbiam je , jak już mówiłem
No i w Nordmarze - Klan Wilka. Za piec , gdzie są orkowie , za tego golema Xardasa i za Grima.

SoMany 21-06-08 23:14

Myrthana - W tej krainie moim ulubionym miastem jest Ardea. Może dlatego że to była moja pierwsza styczność z Gothickiem 3. Do tego jeszcze doszedł widok z wieży młyna i ufortyfikowania z których strzelałem bez trosko do ścierwojadów.

Nordmar- Klan Młota ; jakoś mi się tak po prostu spodobał.
Varant- Barakesh tak ot.

Pozdrawiam
SoMany

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:39.