Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Gry (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Co ostatnio sobie kupiliście? (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=32392)

Macrentofeth 30-09-10 18:34

Dzisiaj odebrałem grę PC James Bond: Quantum of Solace. Zapłaciłem za nią 20,98 zł z przesyłką. Miałem kupić Warhammera 40k: Dawn of War II, ale chwilę przed zakupem przypomniałem sobie, że ma Steama, a Steam jest dla mnie złem najgorszym. Dlatego wziąłem to i chociaż jeszcze nie grałem to wiem, że ma następujące zalety:
  • nie ma Steama, którego nie lubię
  • ma Games for Windows - Live, które lubię
  • ma polski dubbing
  • jest strzelanką
  • ma 12-stronnicową instrukcję, co w dzisiejszych czasach to i tak dużo
  • ma multiplayer
  • jest tania (16coś zł bez przesyłki)
Ogólnie idealne do pogrania i wbicia aczików przed Arcanią, moim skromnym zdaniem. Chociaż może gra mnie naprawdę miło zaskoczy, ale nie nastawiam się na nie-wiadomo-co.

Spoiler 

Kupiłem też małe DLC do tej gry, żeby było mi wygodniej podczas gamingu:

Spoiler 

Lifu 14-10-10 15:57

Arcania przyszła. 126 zł. Paczka miała gabaryty ok. 1x1x1 m i poza grą oraz fakturą nie zawierała nic więcej :D
Spoiler 
Cóż, dalszy komentarz chyba zbędny... biorę się za instalację ;)

Kyrie 14-10-10 17:33

Guitar Hero: Warriors of Rock. Ok. 350 zł. Fajna gierka, trzeba przyznać. W zestawie była gra, oraz yyy... gitara.

Spoiler 

Skellen 14-10-10 21:05

dziś o 13:04 kurier dostarczył mi do pracy ArcaniA - G4 wersja kolekcjonerska, za jedyne 194 zeta :lol:

Mroczny_Paladyn 15-10-10 11:20

Moja pierwsza inwestycja:
Spoiler 

Książka/podręcznik wyjaśnia (a raczej stara się wyjaśnić) jak rozpocząć przygodę z językiem JAVA. Ogólnie polecam, na pewno nikomu nie zaszkodzi.

Druga:
Spoiler 

Kupiłem za 25 złotych, gierka już nie najnowsza. W sam raz na długie, jesienne wieczory...Szerzej się nie wypowiem, bo jeszcze nie zdążyłem jej zainstalować.

cieniostwur 16-10-10 16:48

Kupiłem sobie taką oto mafie za jedynę 30zł w empikolcu, fajna gra tylko etapu w Hotelu nie mogę przejść:/

nakiel 17-10-10 03:06

Czytając wątek można ostatnio zauważyć stanowczą przewagę postów, których autorzy chwalą się nową Arcanią (bądź wszelkiego rodzaju produktami spożywczymi :D)... Ja jednak stanowczo od tego odstąpię, albowiem moim najnowszym nabytkiem są słuchawki dokanałowe Sennheiser CX400, w cenie 70zł , która zdawałaby się być dosyć przepłaconą, gdyby nie fakt, że są warte trochę ponad trzykrotną sumę mojej wylicytowanej zapłaty (tak, widzę sztuki za 60zł na allegro, lecz w przeciwieństwie do moich mają one więcej wspólnego z Azjatą, niżeli oryginałem). :blush:

Spoiler 

Dźwięk wprost rozpływa się w uszach... w połączeniu z dobrym sprzętem (przekraczającym cenę słuchawek) dają naprawdę niesamowity efekt ;)

Wave 17-10-10 12:50

Ja sobie kupiłem Burnout Pardise: The Ultimate Box, w reedycji Classic. :)

mutator 17-10-10 16:39

Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3, na PS2. Dałem 50zł.

Master of Gorzała 18-10-10 03:50

Cytat:

Napisał mutator (Post 666627)
Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3, na PS2. Dałem 50zł.

Nieźle, gdzie? Nówka nieśmigana? Chetnie bym Budokaia oryginalnego postawil sobie na półeczce.

Spoiler 

10.49 zł. Czas się zaciągnąć.

mutator 19-10-10 17:18

Cytat:

Napisał Valgaav (Post 666867)
Nieźle, gdzie? Nówka nieśmigana? Chetnie bym Budokaia oryginalnego postawil sobie na półeczce.

Spoiler 

10.49 zł. Czas się zaciągnąć.

Kupiłem go w Empiku, ale na allegro za tą cenę też dostaniesz.

Damiano_gt 02-04-11 00:15

Zakup sprzed równo miesiąca.

Spoiler 

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:06.