Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Gry (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Co ostatnio sobie kupiliście? (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=32392)

Russel 08-09-10 23:36

W związku z tym, że temat przed chwilą został brutalnie zubożony (wtf? Maślanki to przecież multimedia, ależ jaja!), proponuję żeby służył nie tylko do chwalenia się tym co ostatnio zostało zakupione, ale też do dyskusji na temat tych przedmiotów oraz doradzania, odradzania ich kupna. ;]

CreWs 08-09-10 23:36

Ostatnio, znaczy dzisiaj zakupiłem sobie pączka. Dobry był. Na zdjęcie za późno.

Okey. Kupiłem Dragon Age: Początek wraz z dodatkiem Przebudzenie za... 50zł. Nie grałem zbyt długo (ahh, gdzie jest ten czas), ale gra jak dotąd mi się podoba. Mam nadzieję, że po dłuższej grze będzie jeszcze lepiej.

Kyrie 09-09-10 08:11

Ostatnio kupiłem sobie płytę - Apocalyptica 7th Symphony za, bodajże 40 złotych. (Zdjęcie w spoilerze)

A także, cukierki - Kinder Schoko - Bons za 3 zł. :p

Lifu 09-09-10 19:19

Wreszcie szarpnąłem się na małe zakupy na Steamie.
Spoiler 

TF2 + Gmod w cenie 18,99 ojro, czyli niecałe 80 zł. Szkoda, że nie można takiej paczki dorwać w pudełkowej wersji. Trzeba było trochę kombinować z płatnościami online (kart płatniczych nie używam). Choć może i lepiej, pudełkowa mogłaby być droższa.

Elrath 09-09-10 20:21

O! Lifu sobie kupił Team Fortress 2. :D Musimy pomucić w to koniecznie! :]

Ja ostatnio co kupiłem to chyba Left 4 Dead. Szybko przeszedłem Single Playera i gram od czasu do czasu albo to z Ertem albo na innych serwerach ze Steam.
Zapomniałem dodać: zakupy zrobiłem w Saturnie w Pasażu Grunwaldzkim i zapłaciłem ok 50 zł.
Ekhm... czy Mac stoi ponad prawem? To chyba żarty są jakieś że wpierdziela w temat post, w którym pisze o maślance...

Lowca Poszukiwaczy 09-09-10 20:42

Najnowsze multimedia...hmmm...
1. Warcraft III+TFT za ok. 37 zł w wersji elektronicznej. Gry opisywać nie muszę ;)
2. F.E.A.R. Perseus Mandate za ok. 5 zł w Saturnie, dodatek nie wymagający gry podstawowej. Grę gorąco polecam ;). Dziś widziałem w tym samym sklepie za chyba 10 zł pierwszy dodatek niestety wymagający trudnodostępnej podstawki.
3. Empire Earth III - podobnie jak wyżej za 5 zł, nie miałem jeszcze ochoty i czasu na przetestowanie.

Coś co nie jest grą....płytę główną (MSI 770-C45), procek( AMD X3 440), ram (Goodram 2GB DDR3 cl9) i kartę graficzną( Radek HD4670) ...ale to do rozpadającego się komputera brata ^^ Całość kosztowała 940 zł.
*Lowca odwraca się w prawo i spogląda na monitor 2 komputera
Risen w rozdzielczości full hd ładnie śmiga.

Z kategorii rozrywka: puszkę czarnej farby do drewna i metalu + rozpuszczalnik.
No dobra wczoraj w południe po stresującym i bardzo bardzo strasznym egzaminie z przerażającego przedmiotu o nazwie matematyka w dużej sali o numerze 14 na parterze wydziału Inżynierii Środowiska na kampusie Politechniki Krakowskiej kupiłem..piwo i zapiekankę.

Bartek966 10-09-10 10:58

Nie ma to jak mrągowska. Ale sraciatella lepsza. ^_^

Spoiler 

Spoiler 

Nie pamiętam ile mnei to kosztowało. -_-

Wyliczająć multimedia spożywcze... Ostatnio mam dość głęboki dołek finansowy w domu.

Nilus # 10-09-10 20:46

Moja krótka odp. Left 4 Dead 2 oraz Orange Box. Obydwa w promocji za 50 zł.

Graveren 10-09-10 23:21

No ostatnio to poszalałem na rynku. Zakupiłem: Igłę do pompki, piłkarzyki i warcaby. Piłkarzyki są świetne. Kiedyś zagrywałem się z wujasem, teraz pozostaje mi walka kończyn. Że jestm praworęczny, lewa ręka często przegrywa, ale ćwiczę. Może kiedyś...

A multi, to będzie tak:
- Mafia 2 (149zł empol) - zacna giera dla dobrego komputera.
- Assassin's Creed II (129zł empol) - Lepszy od jedynki, co miała nudne wcinki.

Giselher 11-09-10 00:11

Zacna gierka, 30 zł kosztowała, jednak mocno ścinała - prockowi życie utrudniała.

Lord of Fire 11-09-10 02:01

Spoiler 

Za 25 zł. Gra jest ogółem bardzo dobra ale diabłem tkwi w szczegółach. Masa drobnych błędów w kwestii fabularnej i technicznej a głos naszego bohatera nie raz nijak ma się do sytuacji w ktorej sie znajduje. Fabula oklepana jak jasna cholera, za to pozyskiwanie czlonkow druzyny i rozwiazywanie ich problemow jest swietne. Strzela sie wysmienicie a prosty system hakowania nie raz wyostrzy nam zmysly i szare komorki. Za taka cene brac i nie patrzec.

Reto150 11-09-10 10:09

Kupiłem Gothic ZB i bardzo żałuje.Just Cause teraz mam zamiar kupic Risena ,Mafie 2 i Wiedzmina 2 (jak wyjdzie).

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:42.