Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Forum (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Forumowa recydywa (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=39185)

Damiano_gt 18-03-13 20:26

Forumowa recydywa

Założyłem ten temat z myślą o forumowych recydywistach.

Temat ten nie służy do narzekań na moderatorów! Wszelkie personalne uwagi proszę zachować dla siebie!

Jestem ciekawy, jak wygląda sytuacja z otrzymywaniem ostrzeżeń na forum i przestrzeganiem regulaminu. Jako, że tutaj nie widać kto i ile ma przewinień, zachęcam do wpisywania się!

Postaram się na bieżąco prowadzić ranking forumowych recydywistów. Aby w nim zaistnieć po prostu napiszcie, ile stron ostrzeżeń posiadacie. W postach możecie się pochwalić również ciekawymi wpisami lub przypadkami, które Was spotkały.

Osobiście posiadam dwanaście stron ostrzeżeń (57 wpisów). Z tego 13 wpisów nabił mi Masterblaster, ponieważ każde nowe przyznanie osta było cofane przez Addona. :D Poza tym dwa razy byłem zbanowany i dwa razy trafiłem do skazańców.

A teraz ranking!

Lista forumowych multirecydywistów, którzy kwalifikują się do internetowego Orzysza (wymagania - minimum 10 stron ostów):

Smutas - 16 stron
Damiano_gt - 12 stron
Dragunov - 10 stron

Lista forumowych recydywistów, którzy kwalifikują się do internetowych Wronek (wymagania - minimum 5 stron ostów):

CreWs - 6 stron
Sturmovik - 5 stron
Surmolex - 5 stron

Domas 18-03-13 20:34

No to ja pierwszy. Posiadam 2 strony ostrzeżeń jak dotąd i w sumie tych ostów mam 8. W tym 4 od Trippsa.

Master of Gorzała 18-03-13 20:34

O, dobrze. Będzie więcej powód do banowania.

Go on. :twisted:

Surmolex 18-03-13 20:53

5 stron ostrzeżeń - 21

Smutas 18-03-13 21:01

Ja teraz mam 16 stron ostów. Ale jak doliczyć ponad 10 ostów ze starego forum to byłoby ich ponad 18. :-)

Osty mam chyba od wszystkich modów jacy tu byli i są.
A powody ostów? Najróżniejsze. Najbardziej mnie śmieszą te "atak na administracje forum" gdy raczyłem skrytykowac postępowanie moderatorów. Mam takich kilka.
Sporo to osty dawana "na siłe". Np za "odgrzewanie starych topicow" czy "odpowiedź w odgrzewanym temacie" bo napisałem posta w temacie, który był dość długo nieczynny albo za "Wielokrotne identyczne wypowiedzi w tym samym temacie", czyli powtarzanie moich argumentów w trakcie dyskusji.

Dostawałem też osty za tajemnicze "bzdurne tematy" w Hyde Parku czy też za "Wulgaryzm w sygnaturze". To akurat przez xilka, który nadał mi tytuł "najzajebistszego coś tam.. " i ja go sobie w sygnę wpisałem.:lol::lol:

Był tez ost za "rymy w SB" oraz do dzis dla mnie niejasne "Propagowanie zakazanych materiałów". Perełką jest ost za "Pisanie o kutasach na SB."

Z dodatkowych rekordów to dostałem raz osta od zdenerwowanego moda aż za 7 punktów! Miałem też osty, które się nigdy nie miały przedawnić (chodziło o to, żebym szybciej na skazańca spadał mając zawsze jakies punkty na koncie.

W sumie to pretensje mam tylko o to, że w wielu przypadkach moderator nie raczył dac linka za jaki w sumie wpis dostałem dany ost. Bo czasem nie zaglądałem przez kilka dni a tu nagle dwa czy trzy osty na koncie nie wiadomo za co. ;-)

Ile i tak kocham wszystkich modów.:blush:

Shrike 18-03-13 21:05

3 strony, 15 ostów w tym jeden wieczny 3 punktowy za multikonto, ale to całkiem zasłużony. ;p

Damiano_gt 18-03-13 21:08

Cytat:

Napisał Smutas (Post 821033)
Ja teraz mam 16 stron ostów. Ale jak doliczyć ponad 10 ostów ze starego forum to byłoby ich ponad 18.

Stare forum się nie liczy, bo tam był zupełnie inny system.

Ale nieźle tego nazbierałeś. Myślałem, że mam do Ciebie stratę jakichś dwóch stron, a tu proszę.

Smutas 18-03-13 21:14

He, he, he... Ja mam fanów wśród modów. Miałem kiedyś taki okres że przez ponad rok, jak mi jeden wygasał, to od razu dostawałem kolejny, aby mi do skazańca tylko jeden punkt brakował. Chcieli mnie w ten sposób zakneblować. I w sumie z tego roku to prawie 10 miechów byłem na skazaniu. :-)

Z ciekawości sobie podliczyłem. 78 ostów, łacznie 113 punktów karnych (bez starego forum).

Sturmovik 18-03-13 23:04

5 stron ostrzeżeń, najwięcej od MB i Kapitana Trapera za wywoływanie gównoburz w losowych miejscach na forum <kciuk>

CreWs 18-03-13 23:37

6 stron, a co... 7 będzie za 3 osty :D

Mr. C 19-03-13 00:05

Dwie strony, tylko 6 ostów. Cienki bolek jestem. :<

Smutas 19-03-13 10:42

Ciekawe kto tutaj ma lub miał najdłuższy staż zanim otrzymał pierwszego osta.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:18.