Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Vortal (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   KIŚ (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=8886)

Corvus 23-06-06 13:48

Dla chetnych sławy i bogactwa Głos Khorinis organizuje konkurs zwany potocznie Innym Światem.
Konkurs jest dla każdego kto ma ochotę na udział w nim, nie ma tu podziału klasowego na członków ŚP i szarych obywateli, każdy startuje na tych samych warunkach a nagrody mowia same za siebie. Zapraszam do regulaminu.

Regulamin konkursu "Inny świat"

- udział mogą wziąć osoby, których liczba postów przekracza 20
- udział mogą wziąć osoby jednostkowo bądź w grupach max po 3 osoby
- zadaniem uczestników jest stworzenie świata fantasy:
mapa (w miarę szczegółowa)
opis ogólny (charakterystyka świata)
stosunki polityczne i nie tylko między poszczególnymi księstwami/królestwami świata
wierzenia/ religia
ogólna charakterystyka każdego z księstw/królestw (m.in. polityka, gospodarka, rasy zamieszkujące)
gotowy tekst -spakowany- zamieścicie w odpowiednim temacie w formie załącznika
forma jest dowolna - wielkość świata dowolna (z tym że granica dolna to cztery królestwa/księstwa)
- można zamieszczać zdjęcia/obrazki powszechnie znane/używane
- sam tekst ma być czytelny i napisany zrozumiale - prace, które będą napisane byle jak, niedbale zostaną odrzucone

- zwycięzcy:
I miejsce
– punkty do awansu (ostateczna decyzje podejmuje kapitula poszczegolnych zakonow na mocy regulaminu SP)
– publikacja w GK (w osobnych numerach)
– wywiad z twórcami
– osoby mające ostrzeżenie pozbędą się go w 50%
II miejsce
- punkty do awansu (ostateczna decyzje podejmuje kapitula poszczegolnych zakonow na mocy regulaminu SP)
- publikacja w GK
- osoby mające ostrzeżenia – zmniejszy się o 25%
III miejsce
- pukty do awansu (ostateczna decyzje podejmuje kapitula poszczegolnych zakonow na mocy regulaminu SP)
- publikacja w GK

- osoby nie będące członkami SP nie otrzymują nagrody pieniężnej oraz punktów do awansu bądź samego awansu (za zgodą kapituły przystąpienie do SP będzie łatwiejsze)
- zakazane jest kopiowanie lub zapozyczanie nazw, miejsc z istniejących już światów fantasy (niech was najwyższy broni przed próbą plagiatu)
- zgłoszenia proszę wysyłać na moje PW w tytule wpisująć "Zgłoszenie"

Jeśli są jakies niejasności piszcie na PW do założyciela tematu.

Z racjie tego że padł salvetorian (czy jakoś tak) jestem zmuszony wycofac nagrody pieniężne.

Smutas 23-06-06 14:34

Zgłaszam się jako jednoosobowa drużyna i nie pękam. Niech ktos mi stanie na przeciw. :dwarf:
Pracę i mapę mam prawie w 100% gotową, bo się wczesniej przygotowywałem do tego konkursu.

He, he, he.... A jak ktoś nie ma żadnych ostów i zajmie jakiejś miejsce, to na zapas do przodu?

Erkebrand 23-06-06 17:20

Do kiedy trzeba oddawać prace? :twisted:

Coutl 23-06-06 19:35

Post niżej...

Corvus 24-06-06 09:43

Prosiłem w regulaminie ze z pytaniami na PW ale niech juz bedzie... zgłoszenie bede przyjmował jeszcze ze dwz tygodnie jesli nie bedzie zainteresowanych to skróce ten termin, jeśli bedą to wydłuże. Podobnie zrobie z przyjmowaniem prac. Narazie do końca lipca.

Jak do tej pory zgłosili sie:
- Aramis
- Smutas - praca oddana
- Fremen (vel Corleone), Kalessina d'Nerte oraz Prosiaq - praca oddana
- Murthag, Upadły - praca oddana
- Xilk, Lord Math i Ertix - praca oddana
- Ka7, Dunger - praca oddana

Czekamy na pozostałych... przybywajcie!

JEST CORAZ LEPIEJ albo gorzej, moja euforia chyba tylko zapeszyła dobry tydzień na zgłoszenia. Hej ludziska co z wami? nie wiem z jakich przyczyn black rezygnuje i grupa Ka7 mam nadzieje ze mi to wyjasnicie. Teraz pluje sobie w brodę że nie zastosowałem kar w tym regulaminie.

Smutas 28-06-06 15:54

Poniewąz Salve pada i system pieniężny też, anuluję mozliwośc zakładów.

Do Fremena.
I kto tu się popisał startując i nie oddając pracy?

Fremen 29-06-06 15:37

@up: jak dla mnie to się po prostu popisujesz <_<
Zgłaszam się również jako samotny strzelec ;)
A jednak nie. Powołuję drużynę: Kalessin d'Nertea, Prosiaq i ja.

Kaseven 29-06-06 22:42

Do udziału w konkursie zgłaszam trzyosobową drużynę: Alastor (vel Aerial), Sentenza oraz ja :)

Murthag 02-07-06 22:53

Ooo, jeszcze się nie zgłosiłem? xD
No dobra, więc zgłaszam teraz moją ogromną jedno osobową drużynę. :]

EDIT: A jednak niejedno osobową . Dochodzi do mnie jeszcze Upadły. :]

Coutl 04-07-06 22:46

Wycofuję się z konkursu, przepraszam.

xilk 07-07-06 18:25

Zgłaszam trzyosobową drużynę do konkursu, w składzie: Xilk, Lord Math i Ertix

Corvus 21-07-06 13:40

Termin zgłaszania się na konkurs zakończy sie 23 lipca 2006 roku. Jest was trocha i muszę sie z tego cieszyc choc wcale nie jest mi do śmiechu. Tak więc kto jeszcze ma ochotę a zapomniał dopisac sie niech to zrobi w przeciągu trzech dni.

Zapewne prace macie prawie ukończone więc dwa tygodnie po zakończeniu naboru należy oddac prace na mojego maila MariuszSiedlec@interia.pl. Ja przekaże je komisji sedziowskiej i przy pomyslnych wiatrach w ciągu tygodnia bedą wyniki.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:04.