Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Pomoc (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   problem nie z gothiciem a...ze mną (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=7923)

Gor na Angar 20-02-06 22:06

Mam problem. otóż nie lubie klimatu niektórych miejsc jak np.kryjówka bandytów,lasy czy jaskinie.czy można z czymś takim czymś nabić chociaż średni lvl????albo czy są jakieś miejsca bez takiego "dreszczykowego" klimatu gdzie można zdobyć sporo exp???
Proszę o szybką odpowiedź
P.S.wiem że to problem nietypowy dla mojego pokolenia

Jaskot 20-02-06 22:40

Eee... Lasy, jaskinie?? Przecie pol swiata Gothic to lasy i jaskinie ;)

Hmm... Ogolnie moznaby ominac niektore jaskinie... Kawalki lasow rowniez... Ale niestety, do wiekszosci bedziesz musial wejsc, bo inaczej nie poradzisz sobie w dalszej grze...

Gdzie mozna expic bez "klimatu"... Tereny wkolo zamku w GD :P
A na serio... Chyba takich nie ma ;)

EmEs 20-02-06 23:10

No to nieźle.powiem ci że nawet ci zazdroszcze.Grać w gre i tak ją przeżywać hehe.może to dobrze.Gdyby wszyscy tak mieli no to ludzie którzy nad tymi grami pracują byli by dumni że taki klimat gry stworzyli.Ciekaw jestem jednego.Ile ty masz lat skoro boisz się jaskiń i lasów w grze,ciekawe czy byłeś kiedyś naprawde w jakimś.oczywiście w naszych polskich lasach nie ma krwiopijców ale wilki tak hehehe

Peppero 21-02-06 00:22

Nie śmiejcie się tak, sam nadal mam opory przed wejściem do lasu na północ od Khorinis, nawet jako Paladyn na 30 lvlu. Naprawdę, nie jest miło, gdy idziesz sobie spokojnie, a tu nagle rach-ciach masz za plecami szkieleta machającego mieczem.

Co do zdobywania xp, możesz spokojnie chodzić wszędzie, ale unikaj właśnie lasów na północ od Khorinis, tam jest strasznie. :) Wszystkie inne lokacje są też trudne, ale nie tak bardzo zaskakujące. A tak swoją drogą, i tak będziesz musiał się przełamać przy wchodzeniu do piwnic Klasztoru Ognia.

Fyo 21-02-06 08:02

To wcale nie jest śmieszne. Niektóre miejsca, jak np. krypta za farmą Onara, sprawiają, że niechętnie do niej wchodzę. Podobnie z wieloma jaskiniami, czy lasem za farmą Akila. Czuje się tak dreszczyk... Klimat mają pożądnie zrobiony. Bardzo dobrze zostało to zrobione. To tylko gra, a się czuje, jakbym sam tam był z mieczem...

Ale, Gor, nie ma innego sposobu... Jak chcesz mieć dobry poziom to musisz przezwyciężyć strach i iść tam. Zapisuj często. Przed każdym zbadaniem jaskini, czy wejściem do lasu. Ja tak robię. Tak samo po pokonaniu silnego monstera, odchodzę w bezpieczne miejsce, uzdrawiam się, wyciągam miecz i zapisuję. Potem ruszam dalej. Na prawdę, nie ma się czego bać :) Wystarczy zachować "środki ostrożności" czyli savy i wyciągnięty non-stop miecz... Nie bój nic :spox:

Dracker 21-02-06 08:45

Dodam ze to nie jest smieszne mam oporek maly jak wchodze do jaskini i niewieiem do jakiej to samo mialem w morrowind jak do grobowca wszedlem

Gor na Angar 21-02-06 09:39

Dzięki za rady koledzy, myślałem że ktoś mnie wyśmieje ;) .A jak sie zastosuje do tych rad to przed wejściem do GD mogę mieć 10lvl?

monS 21-02-06 11:09

ja miałem 20 lvl przed wejściem do GD ;) (polecam)

andrex 21-02-06 11:52

Jak niechcesz wchodzic do jaskin to niewiem co z tobą będzie w dworze irdorath ale moze polne bestie na polach :P

ByneX 21-02-06 12:23

Polne bestie dobra rzecz! :) Najlepiej wykonuj jakies misje poboczne. co prawda jest przy tym duŻo zachodu ale to chyba najlepsze wyjscie. Ja tam to wlasnie lubie najbardziej. Szukac jaskin itp. Chocaz musze sie przyznac do lasow nie lubie chodzic, czesto sie gubie i jakis RESPECT jednak jest. :spox:

Wojtas_1992 21-02-06 19:01

idz do GD i tam jest wokol zamku pelno orkow to tam nie jest strasnie ja jak musialem zabrac amulet angara od szkieletu-maga to wylaczylem dzwiek bo byl malo przyjemny ;)

Schihan 21-02-06 19:12

No ja sam tez mam problem taki.Bardzo nei lubie szkieletow i ozywiencow.Chociaz spokojnie mozesz nabic 30 lvl (ktory ci spokojnie wystarczy w dworze irdorath) nie wchodzac do jaskin (gornicza dolina-pelno orkow i potworow szczegolnie w 4 rozdziale.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:48.