Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Hyde Park (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Co teraz czytacie? (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=6214)

Fonna 10-05-05 18:35

Co teraz czytacie?

W trakcie jakich książek jesteście czytając ten temat? Może to lektura która jest strasznie nudna i przy której zasypiacie, a może książka którą czytacie tylko i wyłącznie dla przyjemności. Piszcie!

Ja jestem w drugim "roździale" Mistrza i Gosi Michaiła Bułhakowa. Jak narazie książka jest świetna. Słyszałam wiele pozytywnych opini na temat owej książki, więc skąbinowałam ją i zaczęłam czytać. Jestem pod wrażeniem.

jaskier89 10-05-05 18:36

ja czytam poraz któryś "silimalirion" tolkiena polecam ksiąŻ!kĘ! wszystkim którzy mają sporo wolnego czasu ;)

Y@nek 10-05-05 20:02

Ja aktualnie czytam "Wieżę Jaskółki" A. Sapkowskiego. Naprawde polecam całą sagę o wiedźminie, ponieważ te książki naprawde wciągają.

Pająk 10-05-05 20:08

Ja podobnie jak Y@nek czytam Sapkowskiego tylko że jeszcze nie sage ale opowiadanie pt."miecz przeznaczenia". Jak skończę tą książkę to biorę się za sagę o wiedźminie :twisted:

Izka 10-05-05 20:11

Ja jestem w połowie Pamiętnika Narkomanki...
Ertix... dużo już sie nauczyłeś?;)

Danuss 10-05-05 20:24

Jestem w trakcie czytania "Hobbita" Tolkiena. Extra ksazka. Jak skoncze Hobbita to zaczne czytac sage: Władca Pierścieni :spox:

hrymniak 11-05-05 07:43

A ja was biję wszystkich na głowę :excl: Teraz czytam historię Polski i wkuwam wszystkie najważniejsze daty :( hehehe :P W czerwcu biorę się za kończenie 'Powrotu Króla' :)
Cytat:

Originally posted by Fonna@10-05-2005, 18:35
W trakcie jakich książek jesteście czytając ten temat? Może to lektura która jest strasznie nudna i przy której zasypiacie, a może książka którą czytacie tylko i wyłącznie dla przyjemności. Piszcie!

Ja jestem w drugim "roździale" Mistrza i Gosi Michaiła Bułhakowa. Jak narazie książka jest świetna. Słyszałam wiele pozytywnych opini na temat owej książki, więc skąbinowałam ją i zaczęłam czytać. Jestem pod wrażeniem.

183047

Książka jest genialna :) Miałem ją za lekturę kilak miesięcy temu, no i oczywiście sprawdzian z treści <_< Dostałem nędzne +3 :angry: A kolega, który tę książkę wynosił na piedestały i przeczytał ją pięć razy (serio! z własnej chęci!) dostał 2 :blink: Taa... na kartkówkach z treści można książke przeczytać miliard razy, a i tak dostanie się pytanie "co zwykł jadać na śniadanie bohater XXX" <_< NO COMMENT
Jeżeli też masz kartkówki z treści lektur, to czytaj uważnie ;)

Caleb 11-05-05 08:05

A kończę Powrót Króla-nie wiedziałem, że książka może tyle frajdy dawać.Cudo!

Rex 11-05-05 09:06

He he, ja akurat też już po raz kolejny czytam Powrót Króla Tolkiena - jaka dziwna zbieżność co nie Caleb ??

A jak skończę to mam przygotowanego Eragona - też podobno niezłe

A dla wszystkich miłośników Sapka polecam Narrenturm i Bożych Bojowników - można boki zrywać super książki :)

No patrzcie, ja czytam drugi raz sage Wiedźmińską. Jestem na ,,Czasie Pogardy" To mi się chyba nigdy nie znudzi :)

Verin 11-05-05 21:01

Ja aktualnie jestem w trakcie czytania całej sagi Wiedźmin (po raz 6) oraz "Pielgrzyma" Paulo Coehlo. Gdy skończę czytać obie pozycje to wezmę się znów za sagę Wiedźmin (po raz 7) i "Lśnienie" King'a. Tą drugą pozycje przeczytam dlatego że jestem pod wielkim wrażeniem filmu nakręconego przez Kubricka.
Loyal to the game.
Verin

Reiha 11-05-05 22:20

Ja teraz czytam Zbrodnię i karę. W sumie to powinnam się pospieszyć, bo miałam to przeczytać "na wczoraj" jak niektórzy mówią :/. Niemniej jednak książka jest bardzo fajna i nie mam pojęcia, dlaczego to czytanie tak wolno idzie :blink:.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:37.