Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Porady i spoilery (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=110)
-   -   Droga Beliara - co i jak? (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=43847)

Riff 18-12-16 13:17

Droga Beliara - co i jak?

Witam, ostatnio przełamałem się do Gothic'a 3 i zaczynam nową grę. Chciałbym grać magiem po stronie beliara. Moje pytanie brzmi Gdzie najlepiej po kolei się udać? Narazie jestem w cape dun a później myślę ruszyć do Monter, łazić po kolei po miastach Myrtany później Varant czy Nordmar i głównie dla kogo robić questy, Assaysni? Oraz w którym momencie rozgranicza się ścieżka którą mogę obrać? (Innos, Adanos, Beliar) po rozmowie z Xardasem?

Ancoron 18-12-16 14:50

Droga Beliara to w zasadzie współpraca z asasynami i na zlecenie Zubena/Rhobara odnalezienie Xardasa, dopiero potem się wybiera właściwą ścieżkę, przyjmując od jednego z nich zadanie: Za Innosa/Za beliara.
Nie da się jednoznacznie stwierdzić która ścieżka jest właściwa, lecz na twoim miejscu wybijanie koczowników bym wybrał.
W Myrtanie sam wybierz kogo zamierzasz wspierać, orków czy buntowników, choć bardziej pasują do tego człekokształtni, bo gra po stronie Beliara radzi z nimi trzymać.
Aczkolwiek równie dobrze możesz wybić absolutnie każdego NPC :devil:. To tylko twój wybór, ta gra tak ma. Chodzi o moralne wybory, czy jeśli wybierasz Beliara to musisz zabijać buntowników czy też koczowników... To jest tylko twój wybór.
A droga Orkowie/Asasyni jest jedynie najbardziej pasująca ^^

Riff 18-12-16 17:56

Okk a jaką trasę polecasz? Wszystkie miasta po kolei w Myrtanie a później Varant?

Ancoron 18-12-16 18:22

Cytat:

Napisał Riff (Post 914097)
Okk a jaką trasę polecasz? Wszystkie miasta po kolei w Myrtanie a później Varant?

Ta. Bardziej pasuje. Poza tym współpraca z asasynami najpierw tam kieruje, a dopiero potem na północ

Riff 18-12-16 18:28

Oks, a czy po podbiciu 3 kryjówek buntowników oni z automatu zaczynają nas atakować tak jak to jest w przypadku miast orków? I kiedy będę mógł wyuczyć się tych najpotężniejszych spelli? Chyba wybiorę jednak ścieżkę Innosa myślę że to będzie najlepszy wybór na pierwszą gre.

Ancoron 18-12-16 18:39

Cytat:

Napisał Riff (Post 914100)
Oks, a czy po podbiciu 3 kryjówek buntowników oni z automatu zaczynają nas atakować tak jak to jest w przypadku miast orków?

To i czywiste. Dlatego najpierw powykonuj zadania i eliminuj jedynie pojedyńczych buntowników. Obozy zostaw sobie na koniec.
Po zaniesieniu artefaktów Beliarowi

Riff 18-12-16 18:40

A gdzie najlepiej zdobywać reputację orków? Zrobiłem Cape Dun na 100% ale u orków nie mam wgl reputacji :/ I droga Innosa: Myrtana>Nordmar>Varant?

Ancoron 18-12-16 18:51

Ehhhh... Masz gdzieś spis punktów reputacji. Poszukaj na forum. Choćby w Cape dun za zabicie Phila. Droga Innosa? Chyba tak

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:57.