Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Porady i spoilery (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=126)
-   -   pożeracz czaszek (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=20799)

SIMON 100 12-12-08 10:03

Już wiem. Niestety odwiedziłem ją dopiero po otrzymaniu tego klucza. Znalazłem tam tylko skrzynię z niezłym sprzętem, między innymi był tam właśnie Pożeracz Czaszek.
Spróbuję to sprawdzić przy następnym podejściu do tego dodatku, chyba, że jakiś nowy patch pozmienia pewne rzeczy, a na pewno z takiego skorzystam.

barlogo 12-12-08 19:10

jeżeli chodzi o świątynie pradawnych i tam gdzie jest tam ten jeden ork oba są powiązane z fabułą w świątyni pradawnych jest osch a w trelis milten

kon12381 22-12-08 21:58

gdzie prócz świątyni w trelis można znaleźć pożeracz czaszek??

Lord_Nerevar 22-12-08 22:02

U czarnego trolla i w vengardzie chyba też.

Binek 23-12-08 00:17

Simon a gdzie można go pobłogosławić, bo także mam 4 pożeracze i tylko 290 dmg. ;P

Lord_Nerevar 23-12-08 01:00

Mnie się udało znaleźć jeden czar w zwoju, ale można się też nauczyć z kapliczki czaru :)

kon12381 23-12-08 09:00

a powiesz gdzie ten trol się znajduje? bo mało się oriętuje w vengardzie

Riodrian 23-12-08 10:28

ten troll znaczy czarny troll, jest w jaskini obok zniszczonego zamku w Monterze.

SEDNO 23-12-08 11:25

Pożeraczy czaszek mam też chyba 5 czy 6. Jeden ze świątyni obok trelis, dwa z vengardu obok paladynów, a reszta ze skrzyń. Gniew Innosa mam również, ale słaby jest :P Mam też jakiś co zadaje tylko o 10 mniej obrażeń od pożeracza, ale nie pamiętam nazwy :P
Swoją drogą obczyszczam wszystkie napotkane skrzynie, a szczegółnie te trudne do otwarciai tak jak w g3 im więcej ich otwieram tym lepsze bronie się trafiają. Pożeracz czaszek to już praktycznie standard, o statnio nad komnatą Rhobara trafił mi się miecz demona (666xD) a obok jego strój i niewiele dalej tarcza (oczywiście Lee nigdzie nie ma :/).

A co do skrzyni Oriontusa czy jak mu tam, to niestety tak jak inni poszedłem tam dopiero gdy zlecił mi misję i tam zdobyłem czwarty z moich pożeraczy czaszek :P :/

PabloGangsta 23-12-08 11:32

Gniew Innosa słaby? No zacznijmy od tego że dodaje umiejętność Paladyn i jest błogosławony co już daje jakieś plusy. Noi pomijak fakt że dziwnym trafem zadaje nim większe obrażenia niż pożeraczem czaszek który według podanych statystyk zadaje prawie dwukrotnie większe obrażenia. Myślę, że ktoś błędnie dodał przypisy statystyk w broniach z dodatku.

Paj Gaj 23-12-08 20:57

Oczywiście ma on takie obrażenia ja w normalnym g3 tutaj wiele broni ma złe statystyki.

rsk.qba 10-04-09 13:23

Ja drugi Pożeracz czaszek znalazłem w Vengardzie jak wchodzi się od strony Faring zaraz przy wejściu skręcamy w lewo mamy tam kilku NPC i mamy jakby szafkę na broń właśnie tam znalazłem Pożeracz Czaszek 2 x 280 dmg siekanka :D hehe pozdro

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:20.