Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=182)
-   -   Konkrety (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=15347)

BialaCzacha 23-08-10 15:01

Z tym systemem walki chodzi o to, że wystarczy tylko klikać LPM i bezi wszystkich zabija, a do tego takie machanie mieczem jest nie realistyczne. Ja chyba będę grał Magiem - Łucznikiem, bo nie moge patrzeć na walenie mieczzem.

Araton 23-08-10 17:23

@up Skąd to wiesz? Widziałeś na gameplayach co kto naciskał? Poza tym widać, że AI przeciwników nie jest do końca gotowe, a ich szybkość na wyższych poziomach z pewnością jest większa. Ale skąd my to możemy wiedzieć skoro żaden dziennikarz nie raczył pozmieniać czegokolwiek w opcjach? Może i któryś to robił, ale na pewno nie ci z tvgry.pl. Poza tym zagraniczne portale mówią zupełnie co innego.

aku97 24-08-10 08:03

- Podobno w Arcanii będą łowcy smoków.
- Gra będzie na PC , x-box 360 i PS3.
- Będziemy grać nowym bohaterem.
- Spotkamy starych przyjaciół.
- Gra będzie podzielona na rozdziały.
- Prawdopodobnie znowu będzie można przyłączyć się do gildii.
- Gra będzie się rozgrywała na wyspach(na każdej wyspie będzie inny klimat).
- Arcania będzie w pełni zdubbingowana.
- Premiera Arcanii na PC i x-box360 będzie w listopadzie 2010 roku , natomiast na PS3 w 2011.

BialaCzacha 24-08-10 08:57

Cytat:

Napisał Araton (Post 648243)
@up Skąd to wiesz? Widziałeś na gameplayach co kto naciskał?

Dużo ludzi już mówiło, że w arcanii będzie typowo zręcznościowy system walki.

Araton 24-08-10 14:49

Mimo wszystko nie oznacza to, że walka będzie należała do łatwych. Zwiększenie poziomu trudności nie polega jedynie na większej ilości hp przeciwnika i obrażeń jakie zadaje, ale i na modyfikacji AI. Niestety, w poprzednich Gothicach SI było bardzo słabe. To samo było w Risen. Piranha Bytes sobie z tym najwyraźniej nie radzi po dzień dzisiejszy. Nie, ona zatrzymała się w miejscu i kolejny Gothic od niej nie byłby niczym dobrym.
Dobrze, że Spellbound zajął się kolejną odsłoną, bo to może w końcu odświeży całą serię. A jeżeli gra sporo zarobi, to kolejna część na pewno będzie jeszcze lepsza. Do tego twórcy będą już mieli większe doświadczenie.

paladyn6 24-08-10 16:31

Cytat:

Napisał aku97 (Post 648481)
- Podobno w Arcanii będą łowcy smoków.
- Gra będzie na PC , x-box 360 i PS3.
- Będziemy grać nowym bohaterem.
- Spotkamy starych przyjaciół.
- Gra będzie podzielona na rozdziały.
- Prawdopodobnie znowu będzie można przyłączyć się do gildii.
- Gra będzie się rozgrywała na wyspach(na każdej wyspie będzie inny klimat).
- Arcania będzie w pełni zdubbingowana.
- Premiera Arcanii na PC i x-box360 będzie w listopadzie 2010 roku , natomiast na PS3 w 2011.

Eee..to wszytko to stare newsy..
Ale trzeba powiedziec,że system magii wyglądał ładnie.

BialaCzacha 24-08-10 17:33

Tak magia w arcanii jest super. Ciekawe czy system łucznictwa zda swój test zaufania. Dla mnie chyba tak, bo strzelenie head shota wycelowanego przez swoją rękę daje satysfakcje :lol:

Mroczny_Paladyn 24-08-10 18:47

Cytat:

Napisał BialaCzacha (Post 648666)
Tak magia w arcanii jest super. Ciekawe czy system łucznictwa zda swój test zaufania. Dla mnie chyba tak, bo strzelenie head shota wycelowanego przez swoją rękę daje satysfakcje :lol:

Nie inaczej. Magia prezentuje się nieźle, mam nadzieję że z łucznictwem będzie podobnie, bo to mój ulubiony sposób gry. Test zaufania? Miejmy nadzieję że będzie dobrze. System walki mieczem, widoczny na rozmaitych filmikach, niezbyt mi przypasił, ale zobaczymy w praktyce.

paladyn6 24-08-10 23:27

Cytat:

Napisał Mroczny_Paladyn (Post 648687)
Nie inaczej. Magia prezentuje się nieźle, mam nadzieję że z łucznictwem będzie podobnie, bo to mój ulubiony sposób gry. Test zaufania? Miejmy nadzieję że będzie dobrze. System walki mieczem, widoczny na rozmaitych filmikach, niezbyt mi przypasił, ale zobaczymy w praktyce.

Zgadzam się z Tobą.Na szczęście będzie demo,więc będzie można sprawdzic co nieco ;)

Adu 24-08-10 23:29

dla mnie z tych Gameplayów to narazie nieciekawie to wygląda mam nadzieje że będa poprawki bo za zakup w takiej sytuacji jak jest teraz to sie nie biore ;)

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:38.