Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Porady i triki (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Triki i walka (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=3304)

alienk 11-08-04 23:39

Triki i walka

- najlepszy sposób na trolla sprowokowac go rzeby za tobą sie wlekł skryć sie za drzewem (przytulić sie do niego) z drugiej strony bedzie stało bydle i nic nie robiło wystarczy sie letko wychylić i go okładać (działa na każdego morzna zabić je w 1 akt)

- niektóre zwierzątka wkurzają polne bestie i krwiopijce mam na nich techinke :

- polna bestia rzuca sie na ciebie kiedy jusz jest blisko atakują wystarczy odskoczyć do tyłu i zacząc okładać i ci nic nie zrobi czasem trzeba znowu odskoczyc działa także na orków tyle ze nasza postać dodatkowo sie broni przed oreżem a broń orka ma zasieg :D

- krwiopijca wkurza bo robi uniki na boki wystarczy odskoczyć do tyłu i atak przedni i znowu :)

- w g1 miałem technike na pełzacze wystarczyło strefować zanim sie odwruciły jusz gryzły ziemie nie wiem czy działa w g2

no i przy okazji miałem 2 trolle w g1 w tym kanionie niedaleko ob pojawiły sie w póżnijszym akcie bo jusz w pierwszym go zabiłem bronią blizny :D prawdopodobnie troll sie odnowił w 2 akcie a kiedy była misja z kamykami pojawił sie kolejny

napiszcie swoje techniki

Corristo 11-08-04 23:49

Może komuś się przyda...
... ja mam to już za sobą...

Donovan 12-08-04 01:14

Cytat:

Może komuś się przyda...
... ja mam to już za sobą...

Hm. Jako "starszy" user tego forum powinieneś wiedzieć, że takiego typu komentarze są poprostu niepotrzebne. Mała uwaga z mojej strony. :twisted:

H4LF 3LF 12-08-04 11:51

wszystko o odskokach do tyłu jest w książce "Kunszt Obrony Południowców" (Lutero). I to nie działa tylko na polne bestie i orki, ale na każdego stworka (wargi, cieniostwory itd.).

alienk 12-08-04 18:43

niop

Wargi łatwo załatwić biegajonc w kółko :P nawet cie nietrafią najbardziej wkurzajoncy jest szczur hehehe :] bandytów najłatwiej zabić z zwiatków czarów :) tych na początku leni badytów itp he to co napisałm każdy wie prucz tych którzy mało grają :) w g1 i g2 napiszcie coś od siebie morze macie techniki o ktorych nie wiem

roman_zbawicieL 13-08-04 03:08

dziala na 90% wrogow..
siekasz ieczem lewo, prawo, lewo, prawo- nawet nie zdaza sie ruszyc:D

Lowca Poszukiwaczy 13-08-04 10:55

Na zębacze, gdy jeden biegnie parę kroków w bok, a on cię ominie. Wtedy siekać go. Tylko profesjonaliści w tym sposobie mogą nie zostać zranieni. Jest to sposób matadora.

Jaclaw 13-08-04 11:04

Na początku z przeciwnikami Buster, Bronko, Fester, Raul i podobnymi poradziłem sobie taktyką blok + atak, blok + atak

alienk 13-08-04 13:16

ok

ok z zębaczami nie prubowałem musze sprubować :] atak i obrona testowałem z bulko a L i P to każdy wie :D aha i coś kiedy walcze z orkiem sprubowałem strefować nie udało mi sie a ork odwalił kółko :D morzna póścić ścieme :D letko strefowac o ork odwala kółko i go bić

alienk 13-08-04 13:23

dalej...

przeciwnicy sie bronią jaszczuroludzie lub orkowie co przedłuża walke wystarczy na chwile sie bronić kiedy zadają cios zacznyij go obijać :D zwierzęta wystarczy wkurzyć z łuku lub kuszy nawet nie robią uników :) tak było w g1 i w g2 (w g2 nie jestem do końca pewny) ee to pewnie każdy wie :D.... napiszcie coś oczym niewiem :] np po ilu ciosach L P trzeba póścić obrone podczas walki z bulko... :D

H4LF 3LF 13-08-04 13:59

Bullko ma skrypt walki podobny do szkieletów itd.

Czyli najlepiej wykańczać go dwoma blokami jeden po drugim i jeden cios mieczem.

Szkielet walczy tak: zazwyczaj atakuje jednym ciosem, ale jeśli wykonuje kontratak to wali dwoma (lewo-przód, przód-lewo)

alienk 13-08-04 14:21

thx

THX choc ja bym wolał zadać wiecej ciosów np 2 do 4
zaskoczyłem od tyłu bulka kiedy szczał czy to żle połowe życia mu wziołem :D

najłatwiej wybić gildie złodzieji z łuku nawet najsłabszego, pierwszego którego spotkamy robimy tak wspinami sie na skrzynie za pare kroków za nami i kill him, koło ramireza są skrzynki po lewej i kill him gorzej z babką :D sposobu na nią jeszcze nie znalazłem ale po 2 dniach jusz martwa :) bo zdradziłem gdzie byli andre macie na nią jakmś taktyke.... walki lub sposób... na nią :D zabija mnie jednym ciosem a 2 mieczyk mistrzowski przyda mi sie

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:42.